Opinie o naszym domu opieki w Google

Bardzo dobra i profesjonalna opieka dla osób z problemami wieku podeszłego. Jest miła , serdeczna atmosfera . Dziękuję za troskę i zapewnienie dobrego komfortu życia mamy.

Julitta Kryńska Avatar Julitta Kryńska
14 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona z opieki . Dla mnie 10/10

Beata Avatar Beata
30 marca 2024

Dziękuję za opiekę nad moim tatą.... Pan Przemek ma serce na dłoni. Dba o swoich podopiecznych. Wielkie podziekowania dla Pani Anety, która wkładała tyle wysiłku w dbanie o tatę.. zdecydowanie polecam jeśli rodzina potrzebuje wsparcia w opiece ... dziękuję Senior Care

Joanna Wakarecy Avatar Joanna Wakarecy
23 marca 2024

W imieniu mojej mamy,siostry oraz swoim chciałabym serdecznie podziękować całej załodze Senior Care za wysiłek, który włożyli w opiekę nad moim tatą. Nie często spotyka się na swojej drodze ludzi tak empatycznych i zaangażowanych w swoją pracę, ktora napewno nie jest lekka choć z pewnością daje ogromną satysfakcję z niesienia pomocy ludzią starszym i zchorowanym. Wyrazy uznania składamy na ręce Pana Przemka za ogromny wysiłek,który wkładał nad opiekę taty. Chcemy również w tym miejscu podziękować Pani Anecie-opiekunowi taty,która nie tylko świetnie wykonywała swoje obowiązki ale również potrafiła nawiązać z nim więź emocjonalną i walczyć o niego jak mało kto. Jeśli ktoś z Państwa czytając mój komentarz będzie miał wątpliwości czy bliską osobę umieścić w Senior Care niech się nie zastanawia. Jest to miejsce godne zaufania ❤

Ewelina Janiak Avatar Ewelina Janiak
20 marca 2024

Dziękuję bardzo za opiekę . Bardzo ciepła i miła atmosfera. Opiekunki medyczne otoczyły moją mamę naprawdę bardzo profesjonalną opieką. Dziękuję Oani Magdzie, która traktowała naszą Mamę jak własną rodzinę. Dom jest nowy, czysty i pachnący. Bardzo dobre jedzenie. Naprawdę polecam

Łukasz Wielgus Avatar Łukasz Wielgus
20 marca 2024

Z Całego serca polecam. Mój tata spędził tam prawie pół roku. Usprawnił się w chodzeniu, był czysty i zadbany. Kontakt z panem Przemkiem właścicielem jest bardzo dobry. Panie opiekunki także są sympatycznymi osobami, które cierpliwie wykonują swoją pracę. Bezapelacyjnie poleciałbym to miejsce znajomym, którzy potrzebują opieki nad rodzicem czy dziadkami.

Shultz669 Avatar Shultz669
20 lutego 2024

+ Nowy czysty i przestronny budynek dostosowany do potrzeb niepełnosprawnych + Przestronne, widne pokoje z prywatnymi łazienkami +Własna kuchnia + Spory ogródek z altaną i ścieżką spacerową + Położony w cichej acz dobrze skomunikowanej okolicy + Nowoczesna sala rehabilitacyjna + Miły personel a przede wszystkim zaangażowany w życie domu właściciel, Pan Przemek

Łukasz Ptaszyński Avatar Łukasz Ptaszyński
25 listopada 2023

Dziękuję za opiekę nad moją mamą. Naprawdę znalazła u Was swój drugi dom.

Monika Studzińska Avatar Monika Studzińska
25 listopada 2023

Magdalena Fenikowska Avatar Magdalena Fenikowska
25 listopada 2023

To co wyróżnia ten Dom Opieki na tle innych to: - budynek nowo wybudowany zgodnie ze standardami przewidzianymi dla domu opieki, - zadbany, czysty i dobrze wyposażony dom, - bardzo dobry kontakt Właściciela Domu z Podopiecznymi przejawiający się w życzliwym zrozumieniu ich potrzeb, objęciu ich troskliwą i przyjazną opieką, co daje wszystkim komfort i dobre samopoczucie, - dzięki zaangażowaniu ze strony Właściciela i Personelu Pensjonariusze czują się tutaj członkami małej społeczności. Serdecznie polecam!!!

Zaneta Avatar Zaneta
9 listopada 2023

Zanim zdecydowałem się na umieszczenie mojej mamy w domu opieki, zwiedziłem kilka z nich. Warunki jakie zastałem w większości z nich ( obdrapane ściany, zniszczone meble, ciemne pomieszczenia i ogólna atmosfera ) nie nastrajały optymistycznie. W Domu Opieki Senior Care jest wszystko nowe, pomieszczenia są jasne i posiadają węzły sanitarne, wolno umieszczać w pokojach swoje meble i ulubione przedmioty. Właściciel jest człowiekiem otwartym i uczestniczy w opiece nad seniorami. Nie ma problemów z przepływem informacji na temat zdrowia i samopoczucia pensjonariuszy. Dom opieki jest cały czas urządzany i modyfikowany, gdyż jest to placówka nowa. Jeśli chodzi o jedzenie uważam, że dla osób w podeszłym wieku jest w zupełności wystarczające.

Piotr Maciąga Avatar Piotr Maciąga
9 listopada 2023

Wyrażam głęboką wdzięczność za udział i opiekę nad Wesławem Szulczykiem. Nazywam się SVITLANA SYNYCHENKO, jestem opiekunką od ponad półtora roku. Do Twojego Domu Opieki trafiłem trzy razy. Pan Wiesław był zadbany i czysty. Serdecznie dziękuję za wszystko, co Wasz zespół zrobił dla mojego podopiecznego. Niestety, niespodziewanie zmarł. Niech spoczywa w pokoju. Z poważaniem. SWITLANA.

Светлана Д Avatar Светлана Д
9 listopada 2023

Bardzo serdecznie dziękujemy za stworzenie Domu Seniora pełnego ciepła, rodzinnej atmosfery i profesjonalizmu. Znamy ten dom od 10 miesięcy i z całą pewnością wiemy, że wyróżnia się spośród innych domów seniora. Stworzenie takiej przyjaznej atmosfery i zaopiekowanie się każdym podopiecznym wymaga bardzo dużego zaangażowania i dokładnie takie jest ze strony właścicieli domu. Życzliwość i serdeczność dla podopiecznych jest bardzo ważnym atutem tego domu. Jesteśmy bardzo wdzięczni za opiekę nad bliską dla nas osobą. Gorąco polecamy ten dom dla każdego kto chce mieć pewność, że bliscy zostaną zaopiekowani. Z całego serca dziękujemy!!!

Maria Avatar Maria
9 listopada 2023

Doskonały dom opieki! Opieka nad osobami na najwyższym poziomie. Wspaniały właściciel domu, ciepły, serdeczny i pomocny człowiek.

Jakub Tyburski Avatar Jakub Tyburski
9 listopada 2023

Polecam z całego serca Pełen profesjonalizm oraz bardzo dobry kontakt . Polecam

Michal Garwolinski Avatar Michal Garwolinski
9 października 2023

Bardzo jesteśmy zadowoleni z pobytu dziadka w tej placówce Senoor Care. Dziekujemy za fachową opieką jak również duże zainteresowanie Właścicieli tj Pana Przemka jeszcze raz bardzo dziękujemy.

adam miskiewicz Avatar adam miskiewicz
9 października 2023

Personel bardzo profesjonaly, pełen empatii i zaangażowania. Piękny budynek, umiejscowiony w bardzo ładnej i przyjemnej lokalizacji. Bardzo polecam

Joanna Kozak Avatar Joanna Kozak
9 października 2023

Jestem bardzo zadowolona z troskliwej opieki, którą była objęta moja Mama. Opiekunowie starali się bardzo wspierać Mamę w czasie pobytu, otoczyli opieką, organizowali czas i zajęcia w taki sposób, żeby przyjemnie spędzała czas. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Elżbieta KAPAŁKA Avatar Elżbieta KAPAŁKA
9 maja 2023

Bardzo dobry dom opieki, solidna obsługa i atmosfera. Szefostwo ekstramalnie miłe. Dużo zajęć dla podopiecznych w formie dobrego samopoczucia.

Werm ACht Avatar Werm ACht
9 kwietnia 2023

Mój tata wymaga wyjątkowej opieki z uwagi na przebyty udar. Jestem pełna podziwu ile serca jest mu poświęcane, bardzo dobra i domowa opieka, kilka zróżnicowanych posiłków dziennie, spacery, atrakcje...czasem myślę,że ma tu lepiej niż w domu. Tata jest naprawde bardzo zadowolony. Z całego serca dziękuję Pani Monice i Panu Przemkowi za stworzenie tego wspaniałego miejsca.

Anetka Karotka Avatar Anetka Karotka
9 grudnia 2022

Gorąco polecam Dom Seniora każdemu, kto szuka miejsca z sercem! Tato jest bardzo zadowolony, a ja cieszę się z opieki, jaką otrzymuje. Mieszkam daleko i nie mogę często odwiedzać, ale czuję się bezpiecznie i spokojnie, że Tato ma dobre jedzenie, dobrą opiekę i przyjazne traktowanie.

Wera Media Avatar Wera Media
9 grudnia 2022

Piotr Ruducha Avatar Piotr Ruducha
9 grudnia 2022

Tworzymy bezpieczne i profesjonalne miejsce, dla Twoich bliskich.

+48 503 082 689 | biuro@seniorcare.waw.pl | Kazuń Nowy ul. Złota 11

Zadzwoń +48 503 082 689