Dom opieki Warszawa prywatny dom seniora i spokojnej starości

Nasz prywatny dom opieki Warszawa zapewnia opiekę specjalistów, pielęgniarki, lekarzy nad osobami chorymi i w podeszłym wieku. Jako dom seniora Warszawa zapewniamy wsparcie i profesjonalną opiekę medyczną. Działamy w nowoczesnym budynku z 2022 roku, który jest pozbawiony barier architektonicznych i ma wysoki standard. W domu spokojnej starości Warszawa codziennie dbamy o bezpieczeństwo i komfort naszych Podopiecznych.

Opieka lekarza i pielęgniarki
Ceny już od 3900 zł

Zadzwoń i zapytaj o pobyt

Zadbamy o godne, komfortowe i bezpieczne warunki dla Twoich bliskich

Dom opieki Warszawa prywatny dom seniora i spokojnej starości

Dom opieki Warszawa dla seniora, spokojnej starości

Prowadzimy dom opieki Warszawa, który jest przyjazny dla każdego Pensjonariusza. Umiejętnie zajmujemy się osobami starszymi i schorowanymi. Zapewniamy 5 posiłków dziennie – wszystkie przygotowane zgodnie z zaleceniami lekarskimi.

Dom opieki Warszawa SENIOR CARE zajmuje się świadczeniem wielostronnej opieki nad osobami starszymi i schorowanymi. Nasz dom seniora Warszawa to miejsce, gdzie pracuje wykwalifikowany, doświadczony i empatyczny personel, który dokłada wszelkich starań, aby każdy podopieczny miał zapewnioną maksymalną wygodę i bezpieczeństwo. Na komfort pacjentów dodatkowo wpływa wysoki poziom wykończenia budynku.

Dom seniora Warszawa - rodzinna atmosfera

Nasz dom spokojnej starości Warszawa to miejsce pełne rodzinnego ciepła, w którym panuje przyjazna atmosfera. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który cechuje się empatią oraz współczuciem. Zawsze troszczymy się Pacjentów. Dokładamy wszelkich starań, żeby każdy czuł się u nas jak najlepiej. Nasz dom seniora Warszawa ma ofertę dostosowaną do potrzeb Pacjentów.

Indywidualne podejście

Rozumiemy, że każda osoba jest wyjątkowa. Dlatego dostosowujemy naszą opiekę do indywidualnych potrzeb i preferencji każdego mieszkańca. Każdy senior jest dla nas istotą, a opieka jest dostosowana do jego historii życiowej, hobby i stylu życia.

Komfort i bezpieczeństwo

Nasz dom opieki Warszawa został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i komforcie mieszkańców. Przestronne pokoje, dostęp do terenów zielonych, a także specjalnie przeszkolony personel to elementy, które tworzą przyjazne środowisko.

Wykwalifikowany personel

Nasza ekipa to zespół doświadczonych profesjonalistów, którzy kładą ogromny nacisk na empatię, zrozumienie i szacunek dla naszych mieszkańców. Zawsze dbamy o to, aby atmosfera była pełna ciepła i zrozumienia.

Profesjonalna opieka medyczna

Współpracujemy z doświadczonymi lekarzami i pielęgniarkami, aby zapewnić kompleksową opiekę medyczną. Dbamy o regularne kontrole zdrowia i dostosowujemy plany opieki do ewentualnych zmian w stanie zdrowia mieszkańców.

dom seniora warszawa spokojnej starości

Bardzo dobra i profesjonalna opieka dla osób z problemami wieku podeszłego. Jest miła , serdeczna atmosfera . Dziękuję za troskę i zapewnienie dobrego komfortu życia mamy.

Julitta Kryńska Avatar Julitta Kryńska
14 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona z opieki . Dla mnie 10/10

Beata Avatar Beata
30 marca 2024

Dziękuję za opiekę nad moim tatą.... Pan Przemek ma serce na dłoni. Dba o swoich podopiecznych. Wielkie podziekowania dla Pani Anety, która wkładała tyle wysiłku w dbanie o tatę.. zdecydowanie polecam jeśli rodzina potrzebuje wsparcia w opiece ... dziękuję Senior Care

Joanna Wakarecy Avatar Joanna Wakarecy
23 marca 2024
prywatny dom opieki warszawa

POBYTY TYMCZASOWE

Pobyt dzienny w naszym domu seniora w Warszawie to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują nieustannej opieki w ciągu dnia. Dom spokojnej starości Warszawa to oferta skierowana dla osób starszych, osób znajdujących się w trakcie rekonwalescencji po pobycie w szpitalu, urlopu opiekunów, a także innych potrzeb czasowych opiekunów.

dom spokojnej starości warszawa

POBYTY STAŁY

Nasz prywatny dom opieki Warszawa SeniorCare zapewnia pobyt stały szczególnie do pacjentów, którzy z uwagi na niekorzystny stan psychiczny lub fizyczny potrzebują całodobowej opieki. Jesteśmy świadomi, jak bardzo istotne jest zdrowie naszych pacjentów, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by zagwarantować im wsparcie i opiekę na najwyższym poziomie oraz wysokiej jakości warunki pobytu. Nasi podopieczni mogą korzystać z opieki pielęgniarek, lekarzy i rehabilitantów.

Prywatny dom opieki Warszawa zapewniamy

Prowadzimy dom opieki Warszawa, w którym Pensjonariusze pozostają pod nieustanną opieką. Wysoce wykwalifikowani opiekunowie czuwają nad komfortem, bezpieczeństwem i zdrowiem seniorów. Zapewniamy profesjonalną pomoc w każdym aspekcie, który związany jest z pobytem w naszym domu seniora.

Dbamy o to, żeby nasz prywatny dom opieki Warszawa był miejscem przyjaznym i pełnym troski. Dlatego zatrudniamy wyłącznie osoby, dla których opieka nad seniorami i osobami chorymi to prawdziwa pasja. W ten sposób zapewniamy opiekę na najwyższym poziomie dla wszystkich naszych Pensjonariuszy.

Dom seniora w Warszawie - jak wygląda pobyt

Jesień życia to czas, w którym często pojawiają się problemy z poruszaniem. Dlatego nasz dom spokojnej starości Warszawa jest przystosowany do wszelkich utrudnień, jakie mogą czekać na Pensjonariuszy. Przemyśleliśmy wszystkie aspekty związane z poruszaniem się po obiekcie. Posiadamy windę oraz liczne poręcze, które ułatwiają chodzenie. Stworzyliśmy przyjazną przestrzeń, która nie wyklucza nikogo. Posiadamy pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe, w których seniorzy mogą spędzać czas i wypoczywać w komfortowy sposób.

Udało się nam uzyskać wpis do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub w podeszłym wieku. Świadczy to o tym, że nasz zaufany dom opieki Warszawa spełnia najbardziej restrykcyjne standardy dotyczące warunków, w których mieszkają Pensjonariusze. Nowoczesny i przestronny budynek łączy w sobie nowoczesność z rodzinnym ciepłem i przyjazną atmosferą. Seniorzy mają do dyspozycji takie pomieszczenia jak sala ćwiczeń, świetlica, kaplica czy pokój gościnny dla rodziny i bliskich.

Dom Senior Care ma korzystną lokalizację. Znajduje się w spokojnej, pełnej zieleni miejscowości Kazuń Nowy, około 3 km od Nowego Dworu Mazowieckiego, a 7 km do lotniska w Modlinie. Obiekt ulokowany jest zaledwie 24 km od Warszawy. 

Jesteśmy świadomi tego, jak istotna dla naszych podopiecznych jest cisza i spokój, dlatego budynek znajduje się wśród zieleni (na miejscu jest duży i estetyczny ogród z zielenią). Ogród ten wyposażony jest w meble ogrodowe, ławeczki i niewielki ogród z ziołami. Co więcej, pacjenci mogą korzystać z przestronnego tarasu znajdującego się na pierwszym piętrze.

Spokojna starość w domu opieki dla osób starszych pod Warszawą

Domy opieki są zazwyczaj miejscem przeznaczonym dla osób starszych, które nie mogą przebywać pod opieką w domu i potrzebują stałej opieki medycznej i pomocy w czynnościach życia codziennego.

Wiele razy, ludzie w domach opieki mają przewlekłe choroby lub są w trakcie rekonwalescencji po operacji lub innym pobycie w szpitalu. Niektórzy mieszkańcy mogą być tam tylko przez krótki czas, podczas gdy inni mieszkają tam na stałe. Domy opieki różnią się pod względem wielkości, rodzaju świadczonej opieki i kosztów.

Bardzo dobra i profesjonalna opieka dla osób z problemami wieku podeszłego. Jest miła , serdeczna atmosfera . Dziękuję za troskę i zapewnienie dobrego komfortu życia mamy.

Julitta Kryńska Avatar Julitta Kryńska
14 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona z opieki . Dla mnie 10/10

Beata Avatar Beata
30 marca 2024

Dziękuję za opiekę nad moim tatą.... Pan Przemek ma serce na dłoni. Dba o swoich podopiecznych. Wielkie podziekowania dla Pani Anety, która wkładała tyle wysiłku w dbanie o tatę.. zdecydowanie polecam jeśli rodzina potrzebuje wsparcia w opiece ... dziękuję Senior Care

Joanna Wakarecy Avatar Joanna Wakarecy
23 marca 2024

Dom spokojnej starości Warszawa

Zachowujemy najwyższe standardy opieki oraz kultury. Umiemy radzić sobie także z osobami o trudnym charakterze. Prowadzimy dom seniora Warszawa, w którym każdy może poczuć się częścią społeczności. Rozumiemy indywidualne potrzeby mieszkańców oraz wiemy, jak ważne jest właściwe przygotowanie do opieki. Dbamy, żeby potrzeby naszych Pensjonariuszy zostały rozpoznane w odpowiedni sposób i zaspokojone. Nigdy nie odmawiamy rozmowy i wsparcia, gdy jest to potrzebne.

Wysoki komfort naszych Podopiecznych wynika z tego, że dbamy o ich potrzeby i zawsze podchodzimy do każdego z szacunkiem. Zapewniamy smaczne domowe obiady, codzienne sprzątanie pokoi i opiekę lekarską. W naszym domu spokojnej starości Wasi bliscy poczują się jak u siebie. Nasz personel to ludzie z powołania, którzy każdemu okazują troskę, cierpliwość i zrozumienie. Dobro naszych Pacjentów zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nasz dom spokojnej starości Warszawa ma wszystko czego potrzeba, aby zapewnić Twoim bliskim komfort, bezpieczeństwo, zdrowie i rodzinną, przyjazną atmosferę.

  • Terapię fizyczną, zajęciową i/lub logopedyczną,
  • Pomoc w czynnościach życia codziennego, takich jak kąpiel, ubieranie się i jedzenie,
  • Zarządzanie lekami,
  • Zajęcia społeczne i rekreacyjne,
  • Doradztwo żywieniowe i planowanie posiłków.

Przy wyborze domu opieki, ważne jest, aby odwiedzić obiekt i spotkać się z personelem. Należy zadać pytania na temat oferowanych usług, kosztów opieki i polityki placówki.

Dom opieki Senior Care – z myślą o najbliższych – Warszawa, okolica

Dom opieki Warszawa, który zdecydowanie warto rozważyć to podwarszawski Senior Care, który oferuje kompleksową i profesjonalną opiekę nad osobami starszymi i chorymi. Co więcej wysoki standard obiektu i nowoczesne udogodnienia znacznie zwiększają komfort podopiecznych i pacjentów.

W Domu Opieki Senior Care każdy, kto ma za sobą zabiegi operacyjne, cierpi na schorzenia neurologiczne i ortopedyczne lub jest po urazach może skorzystać z profesjonalnej i specjalistycznej opieki medycznej. Personel medyczny dba o pacjentów z różnymi schorzeniami, w tym z demencją, otępieniem, chorobą Alzheimera oraz innymi chorobami. Są to ludzie, którzy wyróżniają się powołaniem, cierpliwością, pełnią empatii, zrozumienia i dobrem pacjenta.

Wysoki standard obiektu
Dom Senior Care to nowoczesny obiekt niezawierający żadnych barier architektonicznych, a wręcz przeciwnie wyposażony w takie udogodnienia, jak: winda, czy poręcze. Wewnątrz zainstalowany jest monitoring, natomiast w pokojach znajduje się profesjonalny system przywoławczy. Oferujemy bezprzewodowy dostęp do internetu, parking oraz możliwość noclegu dla odwiedzających.

Nowoczesne, dobrze wyposażone pokoje
Senior Care jest wyposażony w nowoczesne, komfortowe i profesjonalne pokoje jedno, dwu i trzyosobowe wraz z estetyczną łazienką (z prysznicem). W pokojach znajdują się wygodne łóżka, stolik z fotelami, szafki na rzeczy osobiste, szafa oraz telewizor.

Systematyczna i specjalistyczna opieka
O bezpieczeństwo podopiecznych domu opieki Senior Care dba wyspecjalizowany zespół pielęgniarek i opiekunów medycznych. W budynku domu opieki zlokalizowany jest gabinet lekarski, w którym mają miejsce wizyty lekarza internisty. Na życzenie podopiecznego możliwa jest wizyta lekarza innej specjalizacji.

Lecznicza okolica i klimat
Dom Opieki Warszawa Senior Care zlokalizowany jest nieopodal Puszczy Kampinoskiej. Na terenie Domu Opieki Senior Care zlokalizowany jest ogromny, ogrodzony teren rekreacyjny, który stanowi miejsce spacerowe sprawdzające się w przypadku osób na wózkach inwalidzkich. Na części ogrodu pensjonariusze mogą uprawiać rośliny.

Zabiegi rehabilitacyjne
Pensjonariusze mogą korzystać z szerokiej gamy zabiegów rehabilitacyjnych i pielęgnacyjnych, w tym z zabiegów fizjoterapii, kinezyterapii, aromaterapii, czy też sali ćwiczeń. Na terenie ośrodka w przyszłości powstanie również kabina floatingowa SPA.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty domu opieki Senior Care? Zadzwoń już dziś.

Dom spokojnej starości – najwyższy komfort dla Twoich bliskich

Dom spokojnej starości Warszawa to obiekt przeznaczony dla schorowanych osób starszych, które nie mogą już żyć samodzielnie. Domy spokojnej starości mogą oferować różne usługi i udogodnienia, takie jak posiłki, transport, opieka medyczna (cykliczne kontrole zdrowia, pomiary ciśnienia, cukru) i zajęcia społeczne.

Istnieje wiele korzyści z życia w domu spokojnej starości. Po pierwsze, może on zapewnić poczucie wspólnoty i interakcji społecznych, których może brakować w samotnym życiu. Domy spokojnej starości Warszawa oferują również bezpieczeństwo i ochronę, jak również wsparcie, w czynnościach życia codziennego.

Poszukujesz sprawdzonego i profesjonalnego domu opieki w Warszawie i okolicach dla bliskiej Ci osoby? Koniecznie sprawdź dom seniora Warszawa SENIOR CARE Centrum Seniora. Zapewnia on kompleksową opiekę nad osobami starszymi, chorymi i potrzebującymi opieki lekarskiej. Gwarantujemy profesjonalny personel oraz najwyższy standard wykończenia wraz z udogodnieniami, takimi jak np. winda.

W SENIOR CARE dajemy możliwość wyboru długości pobytu (pobyt stały i tymczasowy). W ramach pierwszego podopieczni mogą korzystać z całodobowej pomocy. Mogą oni liczyć na pomoc w rekonwalescencji po pobycie w szpitalu i nie tylko.

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby bliska Ci osoba znalazła się pod dobrą i fachową opieką. Zapewniamy komfortowe warunki życia wraz z profesjonalnym dostępem do personelu medycznego, w tym rehabilitantów i lekarzy. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat oferty dom spokojnej starości Warszawa i okolice, zapraszamy Cię do kontaktu!

+48 503 082 689 | biuro@seniorcare.waw.pl | Kazuń Nowy ul. Złota 11

Zadzwoń +48 503 082 689