SENIOR CARE – WARSZAWA – okolice

Oferta dom spokojnej starości Warszawa

Dom opieki SENIOR CARE zajmuje się świadczeniem wielostronnej opieki nad osobami starszymi i schorowanymi. Na miejscu pracuje wykwalifikowany, doświadczony i empatyczny personel, który dokłada wszelkich starań, aby każdy podopieczny miał zapewnioną maksymalną wygodę i bezpieczeństwo. Na komfort pacjentów dodatkowo wpływa wysoki poziom wykończenia budynku.

Cena za pobyt od 2900 zł

Szczegółowych informacji odnośnie cen udzielamy telefonicznie lub e-mailowo. Zapraszamy do kontaktu

POBYTY TYMCZASOWE

Pobyt dzienny w naszym domu seniora to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują nieustannej opieki w ciągu dnia. Oferta skierowana jest dla osób starszych, osób znajdujących się w trakcie rekonwalescencji po pobycie w szpitalu, urlopu opiekunów, a także innych potrzeb czasowych opiekunów.

POBYTY STAŁY

Oferta pobytu całodobowego jest skierowana szczególnie do pacjentów, którzy z uwagi na niekorzystny stan psychiczny lub fizyczny potrzebują całodobowej opieki wykwalifikowanego personelu medycznego. Jesteśmy świadomi, jak bardzo istotne jest zdrowie naszych pacjentów, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by zagwarantować im wsparcie i opiekę na najwyższym poziomie oraz wysokiej jakości warunki pobytu. Nasi podopieczni mogą korzystać z opieki pielęgniarek, lekarzy i rehabilitantów.

W zakresie USŁUG BYTOWYCH zapewniamy:

Zapewniamy

Prywatny dom opieki Warszawa

Dom Senior Care ma korzystną lokalizację. Znajduje się w spokojnej, pełnej zieleni miejscowości Kazuń Nowy, około 3 km od Nowego Dworu Mazowieckiego, a 7 km do lotniska w Modlinie. Obiekt ulokowany jest zaledwie 24 km od Warszawy. Jesteśmy świadomi tego, jak istotna dla naszych podopiecznych jest cisza i spokój, dlatego budynek znajduje się wśród zieleni (na miejscu jest duży i estetyczny ogród z zielenią). Ogród ten wyposażony jest w meble ogrodowe, ławeczki i niewielki ogród z ziołami. Co więcej, pacjenci mogą korzystać z przestronnego tarasu znajdującego się na pierwszym piętrze.

Spokojna starość w domu opieki dla osób starszych pod Warszawą

Domy opieki są zazwyczaj miejscem przeznaczonym dla osób starszych, które nie mogą przebywać pod opieką w domu i potrzebują stałej opieki medycznej i pomocy w czynnościach życia codziennego.Wiele razy, ludzie w domach opieki mają przewlekłe choroby lub są w trakcie rekonwalescencji po operacji lub innym pobycie w szpitalu. Niektórzy mieszkańcy mogą być tam tylko przez krótki czas, podczas gdy inni mieszkają tam na stałe. Domy opieki różnią się pod względem wielkości, rodzaju świadczonej opieki i kosztów.

Oferowane usługi mogą obejmować:

  • 24-godzinną wykwalifikowaną opiekę pielęgniarską,
  • Terapię fizyczną, zajęciową i/lub logopedyczną,
  • Pomoc w czynnościach życia codziennego, takich jak kąpiel, ubieranie się i jedzenie,
  • Zarządzanie lekami,
  • Zajęcia społeczne i rekreacyjne,
  • Doradztwo żywieniowe i planowanie posiłków.

Przy wyborze domu opieki, ważne jest, aby odwiedzić obiekt i spotkać się z personelem. Należy zadać pytania na temat oferowanych usług, kosztów opieki i polityki placówki.

Dom opieki Senior Care – z myślą o najbliższych – Warszawa, okolica

Dom opieki, który zdecydowanie warto rozważyć to podwarszawski Senior Care, który oferuje kompleksową i profesjonalną opiekę nad osobami starszymi i chorymi. Co więcej wysoki standard obiektu i nowoczesne udogodnienia znacznie zwiększają komfort podopiecznych i pacjentów. W Domu Opieki Senior Care każdy, kto ma za sobą zabiegi operacyjne, cierpi na schorzenia neurologiczne i ortopedyczne lub jest po urazach może skorzystać z profesjonalnej i specjalistycznej opieki medycznej. Personel medyczny dba o pacjentów z różnymi schorzeniami, w tym z demencją, otępieniem, chorobą Alzheimera oraz innymi chorobami. Są to ludzie, którzy wyróżniają się powołaniem, cierpliwością, pełnią empatii, zrozumienia i dobrem pacjenta.

Wysoki standard obiektu
Dom Senior Care to nowoczesny obiekt niezawierający żadnych barier architektonicznych, a wręcz przeciwnie wyposażony w takie udogodnienia, jak: winda, czy poręcze. Wewnątrz zainstalowany jest monitoring, natomiast w pokojach znajduje się profesjonalny system przywoławczy. Oferujemy bezprzewodowy dostęp do internetu, parking oraz możliwość noclegu dla odwiedzających.

Nowoczesne, dobrze wyposażone pokoje
Senior Care jest wyposażony w nowoczesne, komfortowe i profesjonalne pokoje jedno, dwu i trzyosobowe wraz z estetyczną łazienką (z prysznicem). W pokojach znajdują się wygodne łóżka, stolik z fotelami, szafki na rzeczy osobiste, szafa oraz telewizor.

Systematyczna i specjalistyczna opieka
O bezpieczeństwo podopiecznych domu opieki Senior Care dba wyspecjalizowany zespół pielęgniarek i opiekunów medycznych. W budynku domu opieki zlokalizowany jest gabinet lekarski, w którym mają miejsce wizyty lekarza internisty. Na życzenie podopiecznego możliwa jest wizyta lekarza innej specjalizacji.

Lecznicza okolica i klimat
Dom Opieki Senior Care zlokalizowany jest nieopodal Puszczy Kampinoskiej. Na terenie Domu Opieki Senior Care zlokalizowany jest ogromny, ogrodzony teren rekreacyjny, który stanowi miejsce spacerowe sprawdzające się w przypadku osób na wózkach inwalidzkich. Na części ogrodu pensjonariusze mogą uprawiać rośliny.

Zabiegi rehabilitacyjne
Pensjonariusze mogą korzystać z szerokiej gamy zabiegów rehabilitacyjnych i pielęgnacyjnych, w tym z zabiegów fizjoterapii, kinezyterapii, aromaterapii, czy też sali ćwiczeń. Na terenie ośrodka w przyszłości powstanie również kabina floatingowa SPA.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty domu opieki Senior Care? Zadzwoń już dziś.

 

Dom spokojnej starości SENIOR CARE Warszawa i okolice

 

Dom spokojnej starości to obiekt przeznaczony dla schorowanych osób starszych, które nie mogą już żyć samodzielnie. Domy spokojnej starości mogą oferować różne usługi i udogodnienia, takie jak posiłki, transport, opieka medyczna (cykliczne kontrole zdrowia, pomiary ciśnienia, cukru) i zajęcia społeczne. Istnieje wiele korzyści z życia w domu spokojnej starości. Po pierwsze, może on zapewnić poczucie wspólnoty i interakcji społecznych, których może brakować w samotnym życiu. Domy spokojnej starości oferują również bezpieczeństwo i ochronę, jak również wsparcie, w czynnościach życia codziennego. Poszukujesz sprawdzonego i profesjonalnego domu opieki w Warszawie i okolicach dla bliskiej Ci osoby? Koniecznie sprawdź dom seniora SENIOR CARE Centrum Seniora. Zapewnia on kompleksową opiekę nad osobami starszymi, chorymi i potrzebującymi opieki lekarskiej. Gwarantujemy profesjonalny personel oraz najwyższy standard wykończenia wraz z udogodnieniami, takimi jak np. winda. W SENIOR CARE dajemy możliwość wyboru długości pobytu (pobyt stały i tymczasowy). W ramach pierwszego podopieczni mogą korzystać z całodobowej pomocy udzielanej przez wykwalifikowaną kadrę. Mogą oni liczyć na pomoc w rekonwalescencji po pobycie w szpitalu i nie tylko. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby bliska Ci osoba znalazła się pod dobrą i fachową opieką. Zapewniamy komfortowe warunki życia wraz z profesjonalnym dostępem do personelu medycznego, w tym rehabilitantów i lekarzy. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat oferty dom spokojnej starości Warszawa i okolice, zapraszamy Cię do kontaktu!

Tworzymy bezpieczne i profesjonalne miejsce, dla Twoich bliskich.