Dom opieki Kobyłka prywatny dom seniora i spokojnej starości

Prowadzimy prywatny dom opieki Kobyłka, w którym prowadzimy profesjonalną opiekę nad osobami starszymi. Zapewniamy opiekę lekarzy i pielęgniarek. Zatrudniamy wykwalifikowany, empatyczny personel z wieloletnim doświadczeniem. Działamy w nowoczesnym budynku z 2022 roku – nie ma w nim żadnych barier komunikacyjnych. Zadzwoń i zapewnij opiekę swoim bliskim!

Opieka lekarza i pielęgniarki
Ceny już od 3900 zł
Siedziba w Kazuń Nowy, ul. Złota 11​

Zadzwoń i zapytaj o pobyt

Zadbamy o godne, komfortowe i bezpieczne warunki dla Twoich bliskich

Dom opieki kobyłka prywatny dom seniora i spokojnej starości

Dom opieki Kobyłka dla seniora, spokojnej starości

Oferujemy jako dom opieki Kobyłka opiekę krótko- i długoterminową, a także pobyt na czas rehabilitacji. W naszym ośrodku każdy jest mile widziany – tworzymy przyjemną i rodzinną atmosferę. Mamy doświadczenie w opiece nad osobami schorowanymi. Do każdego Pensjonariusza podchodzimy z największą troską, skupiając się na jego potrzebach i komforcie.

 

Dom seniora Kobyłka - rodzinna atmosfera

Prowadząc nasz dom seniora Kobyłka, skupiamy się na zapewnieniu najwyższych standardów opieki. Dostosowaliśmy cały obiekt do potrzeb osób starszych i schorowanych w taki sposób, żeby każdy mógł się po nim swobodnie poruszać. Dokładamy wszelkich starań, żeby każdy dzień był cennym źródłem radości i beztroski.

Doświadczenie w opiece

Przez lata zdobywaliśmy wiedzę i umiejętności, aby nasz dom opieki Kobyłka sprostał różnorodnym potrzebom Pensjonariuszy. Nasi pracownicy to nie tylko specjaliści w opiece geriatrycznej, ale także osoby pełne zrozumienia, ciepła i empatii. Wierzymy, że każdy senior zasługuje na indywidualne podejście, dlatego staramy się poznać historię życia każdej osoby i dostosować opiekę do jej potrzeb.

Wysokie kwalifikacje

Nasza kadra składa się z wykwalifikowanych pielęgniarek, opiekunów oraz terapeutów, którzy są gotowi służyć pomocą i troską w każdej potrzebie. Razem tworzymy dom opieki Kobyłka przyjazny dla każdego. Dbamy o to, aby nasi mieszkańcy czuli się bezpiecznie i kochani, starając się tworzyć dla nich drugi dom.

Świetna organizacja

Organizacja naszej placówki opiera się na solidnych fundamentach, co pozwala nam zapewnić kompleksową opiekę na najwyższym poziomie. Regularne spotkania z lekarzami, terapeutami oraz psychologami gwarantują, że każdy Pensjonariusz otrzymuje indywidualnie dostosowane wsparcie medyczne i psychologiczne.

Rodzinna atmosfera

Starając się stworzyć miejsce, gdzie nasi Pensjonariusze czują się jak w domu, organizujemy różnorodne zajęcia i spotkania integracyjne. Dzięki nim nasza wspólnota staje się prawdziwą rodziną, gdzie każdy ma szansę dzielić się swoimi pasjami, doświadczeniami i radościami. Dbamy o to, żeby nasz dom opieki Kobyłka był miejscem przyjaznym dla każdego.

dom seniora spokojnej starości

Bardzo dobra i profesjonalna opieka dla osób z problemami wieku podeszłego. Jest miła , serdeczna atmosfera . Dziękuję za troskę i zapewnienie dobrego komfortu życia mamy.

Julitta Kryńska Avatar Julitta Kryńska
14 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona z opieki . Dla mnie 10/10

Beata Avatar Beata
30 marca 2024

Dziękuję za opiekę nad moim tatą.... Pan Przemek ma serce na dłoni. Dba o swoich podopiecznych. Wielkie podziekowania dla Pani Anety, która wkładała tyle wysiłku w dbanie o tatę.. zdecydowanie polecam jeśli rodzina potrzebuje wsparcia w opiece ... dziękuję Senior Care

Joanna Wakarecy Avatar Joanna Wakarecy
23 marca 2024

Prywatny dom opieki Kobyłka dom spokojnej starości

Z największą troską przyglądamy się każdemu, kto zostaje naszym Pensjonariuszem. Prowadzimy prywatny dom opieki Kobyłka w taki sposób, żeby zapewnić możliwie największy komfort każdemu. Wiemy, jak ważna jest troska drugiego człowieka dla osób starszych – nasza opieka nie ogranicza się do zapewnienia podstawowych potrzeb. Nasza placówka to dom spokojnej starości Kobyłka, w której walczymy z samotnością. I odnosimy poważne sukcesy.

Przebywanie w naszej placówce to świetny sposób na spędzenie jesieni życia dla Twoich bliskich. Nasz dom opieki Kobyłka jest przygotowany na wszelkie przeciwności i problemy, jakie mogą pojawić się podczas opieki nad osobą starszą lub schorowaną. Zapewniamy opiekę pielęgniarską i lekarską na najwyższym poziomie. Organizujemy zajęcia terapeutyczne i pomagamy seniorom przez długi czas utrzymać sprawność fizyczną. Nasz dom seniora Kobyłka cieszy się opinią miejsca, które jest wyjątkowo przyjazne.

Nowoczesny budynek domu opieki seniora bez barier architektonicznych

Placówka taka jak nasz dom spokojnej starości Kobyłka cieszy się renomą. Uzyskaliśmy rekomendację Krajowej Izby Domów Opieki. Jakość naszych usług została starannie skontrolowana, a werdykt był jednoznaczny – jest na niezwykle wysokim poziomie. Nasz dom opieki Kobyłka uzyskał wpis do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub w podeszłym wieku. Każdego dnia dokładamy starań, żeby jako dom spokojnej starości Kobyłka prezentować najwyższe standardy.

Dom spokojnej starości Kobyłka – profesjonalna opieka

Budynek, w którym mieści się nasz dom opieki Kobyłka, to świetnie przystosowany obiekt. Mamy windę oraz liczne ułatwienia dla osób z problemami w poruszaniu się. Każdy pokój jest przyjazny dla seniorów i utrzymany w nienagannej czystości. Nasi Pensjonariusze nie muszą martwić się codziennymi sprawami, takimi jak sprzątanie, zakupy czy gotowanie. Wszystkim tym zajmujemy się my.

W nowoczesnym budynku Twoi bliscy mogą spędzić jesień życia godnie. Mamy świetlicę, salę ćwiczeń oraz spokojne miejsce do modlitwy. Zadbaliśmy o to, żeby nasz dom opieki Kobyłka wychodził naprzeciw potrzebom Pensjonariuszy. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

+48 503 082 689 | biuro@seniorcare.waw.pl | Kazuń Nowy ul. Złota 11

Zadzwoń +48 503 082 689