Postaw na profesjonalną opiekę

Dlaczego Senior Care?

Przedstawiamy poniżej argumenty dlaczego warto wybrać Dom Opieki SENIOR CARE
Dom Opieki Senior Care to przede wszystkim profesjonalizm. Zapewniamy wykwalifikowaną opiekę osobom po zabiegach operacyjnych, ze schorzeniami neurologicznymi i ortopedycznymi, po urazach. Dbamy o pacjentów z demencją, otępieniem i chorobą Alzheimera oraz innymi chorobami. Robimy wszystko aby zadbać o poczucie bezpieczeństwa oparte na zaufaniu i szacunku. Nasz personel to ludzie z powołania, cierpliwi, pełni empatii i zrozumienia, dla których wartością nadrzędną jest dobro pacjenta. Lekarze, pielęgniarki, opiekunowie pracujący na stałe w naszym Domu Opieki mogą pochwalić się dużym doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi i chorymi.

Legalna
działalność

Jesteśmy legalnie działającym podmiotem zajmującym się opieką długoterminową nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. Ośrodek nasz uzyskał Wpis do Rejestru Wojewody Mazowieckiego pod numerem 189. Oznacza to, że podlegamy bardzo rygorystycznym przepisom odnośnie standardów opieki co wpływa na jakość oferowanych przez nas usług pielęgniarsko-opiekuńczych.

System kontroli
i monitoring

Dom Opieki „SENIOR Care” ze względu na swoją specyfikę podlega corocznym, stałym kontrolom przeprowadzanym przez stosowne organy (Wydział kontroli Wojewody mazowieckiego, PIP, Sanepid, Nadzór budowlany, KSP). Tak szeroki monitoring naszej działalności jest dla Państwa gwarantem transparentności i bezpieczeństwa.

Doświadczenie i wykształcenie kadry

Osoby zarządzające Ośrodkiem „Senior Care” są bardzo staranie dobierane. Legitymują się długoletnim doświadczeniem w prowadzeniu tego typu placówek oraz kierunkowymi dyplomami wyższych uczelni:

Profesjonalny
personel

Personel prywatnego domu seniora to profesjonaliści: współpracujemy z lekarzami, pielęgniarkami ze specjalizacją z pomocy długoterminowej i doświadczonymi rehabilitantami specjalizującymi się w terapii schorzeń wieku podeszłego. Zatrudniamy tylko osoby o nieposzlakowanej opinii i odznaczające się wysoką kulturą osobistą.

Pobyt dzienny i całodobowy
- krótko i długo terminowy, rehabilitacje

W ramach usług SENIOR CARE znajdziecie Państwo ofertę na opiekę dzienną i całodobową:
1. pobytów krótkoterminowych (przydatnych w nagłych niespodziewanych okolicznościach),
2. pobytów długoterminowych,
3. turnusów rehabilitacyjnych (bardzo pomocnych podczas rekonwalescencji).

Atrakcyjne, konkurencyjne ceny

Biorąc pod uwagę poziom opieki oraz warunki bytowe Ośrodka Senior Care i porównując je z analogiczną ofertą miejsc o podobnym standardzie, proponujemy atrakcyjne ceny.

Domowa, rodzinna
atmosfera

Zarówno właściciele jak i personel Senior Care swoją postawa zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Zależy nam aby wszystkie rodziny czuły domową i przyjazną atmosferę panującą u nas w Domu.

Opieka lekarzy internistów
, specjalistów i psychologa

O bezpieczeństwo medyczne naszych Podopiecznych dbają lekarze interniści oraz specjaliści. Standardowe wizyty lekarza POZ odbywają się dwa razy w tygodniu lub wg, zaleceń pielęgniarki.

Opieka pielęgniarska i lekarza

Zdrowie Podopiecznych zapewnia zespół wykwalifikowanych pielęgniarek z wieloletnim doświadczeniem na oddziałach szpitalnych oraz w opiece nad osobami starszymi i chorymi. Każdego dnia nasz zespół pielęgniarski troskliwie opiekuje się Pensjonariuszami: podaje lekarstwa, prowadzi profilaktykę przeciwodleżynową, mierzy ciśnienia, pobiera materiały do badań, wykonuje iniekcje, podłącza kroplówki oraz wykonuje niezbędne, zlecone przez lekarzy zabiegi medyczne.

Współpraca z pobliskim szpitalem

Bliskie sąsiedztwo szpitali w Nowym Dworze Mazowieckim a także Szpital Bielański w Warszawie gwarantuje możliwość natychmiastowej pomocy w nagłym przypadku lub cięższego zachorowania.

Opieka
duszpasterska

Zapewniamy naszym Podopiecznym wizyty duszpasterskie, wspólnie obchodzimy najważniejsze święta i uroczystości chrześcijańskie.

Posiłki z uwzględnieniem indywidualnych diet

Zapewniamy smaczne posiłki, dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych Podopiecznych. Wiedząc jak ważna jest zbilansowana oraz odpowiednio dobrana dieta zapewniamy 4 lub 5 posiłki dziennie.

Zajęcia terapeutyczne i manualne

W naszej ofercie przygotowaliśmy  bloki zajęć rehabilitacyjnych, fizjoterapeutycznych, usprawnień ruchowych oraz masaży. Zachęcamy naszych Pensjonariuszy do grupowych zajęć:
– zajęcia plastyczne, muzyczne, manualne, kreatywne zajęcia z gliną, zajęcia z ziół, zajęcia przyrodnicze, robótki ręczne dla Pań i Panów)
– teatroterapia

Ogród
z zielenią

Wiemy jak ważna dla naszych Pensjonariuszy jest cisza i spokój, dlatego Dom Senior Care zlokalizowany jest w otoczeniu dużego ogrodu z zielenią. Dla potrzeb naszych Podopiecznych ogród wyposażyliśmy w meble ogrodowe, ławeczki oraz mały ogródek z ziołami. Na pierwszym piętrze Domu znajduje się duży i przestronny taras.

Położenie
domu opieki

Dom Senior Care zlokalizowany jest w spokojnej i zielonej miejscowości Kazuń Nowy, niespełna 3 km od Nowego Dworu Mazowieckiego , 7 km do lotniska w Modlinie, 24 km do Warszawy. Bliskie położenie takich miejscowości jak Legionowo, Zielonka, Wołomin, Marki

Etapy budowy

Odtwórz wideo

Dom Opieki

Miejsce, które stworzyliśmy to wynik przemyślanych kroków i nowego spojrzenia na potrzeby osób starszych. Dom opieki Senior Care w Kazuń Nowy powstał z myślą o Seniorach i stworzeniu dla nich prywatnego ośrodka spełniającego wyjątkową rolę – miejsca przytulnego i pełnego rodzinnego ciepła, w którym osoby starsze i z niepełnosprawnościami poczują się, jak we własnym domu.

Komfortowe Warunki

Piękne położenie

Duży ogród

Komfort

Bezpieczeństwo

Co nas wyróżnia

Wyposażenie Domu Opieki

Sypialnie

Wystrój naszych pokoi został tak skomponowany, aby nasi pensjonariusze czuli się w nich, jak u siebie w domu.

Jadalnia

Dla naszych seniorów gotujemy i przygotowujemy posiłki na miejscu, uwzględniając indywidulane potrzeby dietetyczne.

Łazienka

Każda z naszych łazienek jest tak zaprojektowana, by pensjonariusze mogli swobodnie się po niej poruszać.

Rehabilitacja

Ćwiczenia dostosowane są indywidulanie do każdej z osób, uwzględniając stan pacjenta, poziom niepełnosprawności oraz jednostkę chorobową.

Tworzymy bezpieczne i profesjonalne miejsce, dla Twoich bliskich.

+48 503 082 689 | biuro@seniorcare.waw.pl | Kazuń Nowy ul. Złota 11

Zadzwoń +48 503 082 689