Dom opieki Milanówek prywatny dom seniora i spokojnej starości

Nasz prywatny dom opieki Milanówek zapewnia najwyższy standard opieki nad osobami starszymi i schorowanymi. Oferujemy pobyty krótko- i długoterminowe. Nasza wykwalifikowana kadra to ludzie z powołania, empatyczni i doświadczeni. Każdy Pensjonariusz w naszym domu spokojnej starości może poczuć się jak u siebie.

Opieka lekarza i pielęgniarki
Ceny już od 3900 zł
Siedziba w Kazuń Nowy, ul. Złota 11​

Zadzwoń i zapytaj o pobyt

Zadbamy o godne, komfortowe i bezpieczne warunki dla Twoich bliskich

Dom opieki milanówek prywatny dom seniora i spokojnej starości

Dom opieki Milanówek dla seniora, spokojnej starości

Prowadzimy dom seniora Milanówek, kierując się dobrem Pensjonariuszy. Naszą misją jest zapewnić Twoim bliskim spokojną, beztroską i komfortową jesień życia. Z nami każdy dzień jest źródłem radości i spokoju. Wiemy, jak ważna jest walka z samotnością i wygrywamy ją każdego dnia. Cieszymy się opinią ośrodka, w którym panuje rodzinna atmosfera. Przyjazna aura wyróżnia nasz dom spokojnej starości Milanówek na tle innych placówek. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, żeby nasi Pensjonariusze czuli się dobrze mimo podeszłego wieku i problemów zdrowotnych. Przystosowaliśmy nasz nowoczesny budynek z 2022 roku do najwyższych standardów – nie mamy żadnych barier architektonicznych, także dla osób poruszających się na wózkach. Dom opieki Warszawa SENIOR CARE zapewni Twoim bliskim godny i przyjemny pobyt – zapraszamy do kontaktu.

Dom seniora Milanówek - rodzinna atmosfera

Doświadczenie

Doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni lat, pozwala nam z pełnym zaangażowaniem dbać o każdego Pensjonariusza. Nasz personel składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, dla których praca z seniorami to nie tylko zawód, ale przede wszystkim powołanie.

Profesjonalna opieka

Nasza kadra medyczna oraz opiekuńcza to zespół doświadczonych specjalistów, gotowych świadczyć kompleksową opiekę na najwyższym poziomie. Działamy zgodnie z najnowszymi standardami medycznymi, aby zapewnić naszym mieszkańcom bezpieczeństwo i spokój ducha. Dzięki temu nasz dom spokojnej starości Milanówek oferuje opiekę na najwyższym poziomie.

Empatyczna kadra

Zrozumienie i szacunek dla życiowej historii każdego Pensjonariusza sprawiają, że nasza opieka jest nie tylko skuteczna, ale również pełna życzliwości. Dbamy o to, aby nasi podopieczni czuli się docenieni, zrozumiani i wsparci w każdym aspekcie swojego życia.

Rodzinna atmosfera

Tworzymy wspólnotę, w której każdy Pensjonariusz jest ważnym członkiem. Nasz dom opieki Milanówek spotkania, wydarzenia i aktywności, które sprzyjają budowaniu relacji między mieszkańcami i pracownikami.

dom seniora spokojnej starości

Bardzo dobra i profesjonalna opieka dla osób z problemami wieku podeszłego. Jest miła , serdeczna atmosfera . Dziękuję za troskę i zapewnienie dobrego komfortu życia mamy.

Julitta Kryńska Avatar Julitta Kryńska
14 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona z opieki . Dla mnie 10/10

Beata Avatar Beata
30 marca 2024

Dziękuję za opiekę nad moim tatą.... Pan Przemek ma serce na dłoni. Dba o swoich podopiecznych. Wielkie podziekowania dla Pani Anety, która wkładała tyle wysiłku w dbanie o tatę.. zdecydowanie polecam jeśli rodzina potrzebuje wsparcia w opiece ... dziękuję Senior Care

Joanna Wakarecy Avatar Joanna Wakarecy
23 marca 2024

Prywatny dom opieki Milanówek dom spokojnej starości

Każdego dnia staramy się, żeby jakość opieki, jaką oferuje nasz dom opieki Milanówek, była jak najwyższa. Udało nam się uzyskać rekomendację Krajowej Izby Domów Opieki oraz wpis do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub w podeszłym wieku. Udało się to nam dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu. Na każdym kroku wykazujemy troskę o dobro naszych Pensjonariuszy.

Dzięki temu, że nasz dom opieki Milanówek posiada liczne udogodnienia, przebywanie w nim jest bardzo komfortowe. Dysponujemy pokojami dla jednej, dwóch i trzech osób. Codziennie dbamy o czystość wszystkich pomieszczeń. W naszym obiekcie każdy może poczuć się jak u siebie.

Nowoczesny budynek domu opieki seniora bez barier architektonicznych

Nasz dom seniora Milanówek to miejsce przyjazne dla każdego. Dbamy o to, żeby każdy nasz Pensjonariusz czuł się tutaj jak u siebie. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany personel – dla każdego z nas opieka nas osobami starszymi to misja. Cechuje nas empatia, troska oraz współczucie. Jesteśmy świadomi tego, jak ważne jest okazywanie zrozumienia osobom starszym, które dzięki nam nie czują się samotne, niepotrzebne czy porzucone. Prowadzimy nasz dom opieki Milanówek w przemyślany i rozważny sposób.

Nigdy nie przechodzimy obojętnie obok problemów naszych Pensjonariuszy. Prowadząc prywatny dom opieki Milanówek, wiemy, że czasem wystarczy zwykła rozmowa, żeby życie było prostsze. Każdą osobę traktujemy indywidualnie, okazując jej pełne zrozumienie, wsparcie i cierpliwość. Umiejętnie radzimy sobie nawet z osobami o trudnym charakterze, po przejściach i schorowanymi.

Dom spokojnej starości Milanówek – profesjonalna opieka

Wraz z wiekiem pojawia się coraz więcej problemów zdrowotnych. Mamy świadomość tego, jak bardzo potrzebna jest profesjonalna opieka w miejscu takim jak dom opieki Milanówek. Każdy nasz Pensjonariusz jest poddawany regularnym badaniom lekarskim. Współpracujemy z empatycznymi lekarzami, którzy są w stanie szybko zareagować.

Nasz dom opieki Milanówek wyróżnia się szczególną troską o zdrowie fizyczne i psychiczne. Seniorzy mogą skorzystać ze specjalnej sali do ćwiczeń, która jest dobrze wyposażona i dostosowana do ich potrzeb oraz ograniczeń. Zawsze jesteśmy krok do przodu i przewidujemy, na jakie zagrożenia mogą natknąć się nasi pensjonariusze. Dzięki temu udało się nam dostosować nasz dom opieki Milanówek do ich potrzeb i stworzyć bezpieczną przestrzeń dla każdego.

+48 503 082 689 | biuro@seniorcare.waw.pl | Kazuń Nowy ul. Złota 11

Zadzwoń +48 503 082 689