Dom opieki Wołomin prywatny dom seniora i spokojnej starości

Nasz prywatny dom opieki Wołomin zapewnia profesjonalną całodobową opiekę nad seniorami i osobami chorymi. Pensjonariusze mogą liczyć na opiekę troskliwych i empatycznych pielęgniarek. Kierujemy się cierpliwością i zrozumieniem dla potrzeb osób w podeszłym wieku oraz niepełnosprawnych. Działamy w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2022 roku.

Opieka lekarza i pielęgniarki
Ceny już od 3900 zł
Siedziba w Kazuń Nowy, ul. Złota 11​

Zadzwoń i zapytaj o pobyt

Zadbamy o godne, komfortowe i bezpieczne warunki dla Twoich bliskich

Dom opieki Legionowo prywatny dom seniora i spokojnej starości

Dom opieki Wołomin dla seniora, spokojnej starości

Seniorzy mają do dyspozycji pokoje 1-, 2- i 3-osobowe, świetlicę, salę ćwiczeń, pralnię, suszarnię, pokój gościnny oraz wiele udogodnień komunikacyjnych, w tym windę. Nasz dom seniora Wołomin dba o to, żeby każdy czuł się w nim jak u siebie. Prowadzimy liczne zajęcia oraz zapewniamy kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Wybierz nasz dom opieki Wołomin i zapewnij swoim bliskim komfort i bezpieczeństwo na starość.

Dom seniora Wołomin - rodzinna atmosfera

Profesjonalna opieka pielęgniarska

Nasi pracownicy to nie tylko doświadczeni specjaliści, ale przede wszystkim ludzie z pasją i empatią. Dbamy o to, aby nasz zespół pielęgniarski był zawsze gotowy służyć pomocą i zrozumieniem. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Pensjonariusza staramy się zaspokoić wszelkie potrzeby zarówno te związane z opieką medyczną, jak i emocjonalną.

Stale opiekujemy się naszymi pensjonariuszami

Zapewniamy profesjonalną opiekę, gwarantującą naszym Podopiecznym spokój ducha oraz bezpieczeństwo. Nasi pracownicy są dostępni 24/7, gotowi odpowiedzieć na wszelkie potrzeby i zapewnić wsparcie w każdej sytuacji. Regularnie sprawdzamy stan zdrowia Pensjonariuszy i udzielamy niezbędnej pomocy.

Przyjazna atmosfera

Staramy się stworzyć atmosferę opartą na wartościach rodzinnych. Nasi Pacjenci nie są jedynie podopiecznymi, ale pełnoprawnymi członkami naszej rodziny. Prowadzimy dom spokojnej starości Wołomin na najwyższym poziomie. Tworzymy wspólnotę, w której każdy jest szanowany, doceniany i akceptowany.

dom seniora spokojnej starości

Bardzo dobra i profesjonalna opieka dla osób z problemami wieku podeszłego. Jest miła , serdeczna atmosfera . Dziękuję za troskę i zapewnienie dobrego komfortu życia mamy.

Julitta Kryńska Avatar Julitta Kryńska
14 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona z opieki . Dla mnie 10/10

Beata Avatar Beata
30 marca 2024

Dziękuję za opiekę nad moim tatą.... Pan Przemek ma serce na dłoni. Dba o swoich podopiecznych. Wielkie podziekowania dla Pani Anety, która wkładała tyle wysiłku w dbanie o tatę.. zdecydowanie polecam jeśli rodzina potrzebuje wsparcia w opiece ... dziękuję Senior Care

Joanna Wakarecy Avatar Joanna Wakarecy
23 marca 2024
full-shot-senior-couple-walking-together

POBYTY TYMCZASOWE

Szukasz placówki, która zapewni tymczasową opiekę bliskiej Ci osobie? Nie szukaj dalej niż nasz prywatny dom opieki Wołomin! Oferujemy całodobową opiekę, która może pomóc w powrocie do zdrowia po pobycie w szpitalu, gdy opiekunowie są na wakacjach lub w przypadku innych tymczasowych potrzeb związanych z opieką.

Dom seniora Wołomin to doświadczony i pełen empatii personel zapewni opiekę najwyższej jakości. Wiemy, że powierzenie bliskiej osoby pod opiekę innej osobie może być trudne, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jej komfort i bezpieczeństwo. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach.

Taking care of patient

POBYTY STAŁY

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich potrzebuje stałej opieki medycznej, nasz prywatny dom opieki Wołomin jest do tego idealnie dostosowany i może być idealnym rozwiązaniem. Nasz doświadczony i wykwalifikowany personel zapewnia całodobową opiekę i pomoc, dbając o to, by zdrowie i dobre samopoczucie pacjenta było zawsze na pierwszym miejscu. Nasz dom spokojnej starości dzięki wygodnemu zakwaterowaniu i dostępowi do wyspecjalizowanych pielęgniarek, fizjoterapeutów i lekarzy, jest miejscem gdzie Ty lub bliska Ci osoba możecie odpocząć i zregenerować siły. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie najlepszej możliwej opieki dla każdego podopiecznego, dlatego możesz mieć pewność, że Ty lub Twoja bliska osoba zawsze otrzymacie opiekę najwyższej jakości. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej.

Nasz prywatny dom opieki Wołomin zapewnia wszystko czego potrzebujesz

Prowadzimy dom opieki Wołomin, który wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom seniorów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak poważnym problemem dla osób starszych jest samotność. W naszym ośrodku seniorzy mają kontakt z rówieśnikami oraz pracownikami, co pozytywnie wpływa na stan psychiczny. Zapewniamy też całodobową opiekę profesjonalnego zespołu.

Dom spokojnej starości Wołomin

Nasz dom opieki Wołomin mieści się w nowoczesnym budynku, który posiada szereg udogodnień. Pomieszczenia mieszkalne są starannie i nowocześnie wykończone. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby każdy czuł się dobrze w naszym ośrodku. Do dyspozycji Pacjentów pozostaje dobrze wyposażona świetlica, sala ćwiczeń przystosowana dla seniorów, a także przytulna kaplica.

Wybierając nasz dom spokojnej starości Wołomin dla swoich bliskich, zyskujecie pewność, że odnajdą życzliwość i troskę. Każdy nasz pracownik to osoba pełna empatii i zrozumienia. Wymagamy od opiekunów cierpliwości oraz życzliwości. Zawsze pochylamy się nad problemami naszych Pensjonariuszy i każdego traktujemy w sposób indywidualny.

Nasz dom seniora Wołomin cieszy się rekomendacją Krajowej Izby Domów Opieki. Każdego dnia wkładamy mnóstwo pracy w utrzymanie najwyższych standardów opieki senioralnej. Udało nam się stworzyć rodzinną atmosferę, w której osoby starsze czują się dobrze. Zapewniamy niezbędną opiekę medyczną, a nad zdrowiem wszystkich naszych Pacjentów czuwa lekarz internista. Prowadzimy dom opieki Wołomin, który został wpisany do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub w podeszłym wieku.

Dom seniora Wołomin

Dostosowaliśmy nasz budynek w taki sposób, żeby nie posiadał żadnych barier architektonicznych. Zapewniamy 5 zdrowych i pożywnych posiłków w ciągu dnia. Nad jadłospisem każdego pacjenta czuwa lekarz, którego zalecenia realizują doświadczeni kucharze. Używamy wyłącznie produktów wysokiej jakości. Dbamy także o więzi rodzinne naszych Pacjentów – do Waszej dyspozycji pozostaje pokój gościnny dla rodzin i bliskich, w którym można zorganizować kameralne spotkanie.

Zespół doświadczonych pielęgniarek i opiekunów medycznych dba o zdrowie i dobre samopoczucie Pensjonariuszy. Nasz dom opieki Wołomin zapewnia kompleksową opiekę medyczną, regularne kontrole lekarskie oraz nadzór nad przyjmowaniem leków. Każdy Podopieczny jest dla nas wyjątkowy. Staramy się dostosować nasze usługi do indywidualnych potrzeb i preferencji, zapewniając spersonalizowaną opiekę, która obejmuje zarówno aspekty zdrowotne, jak i emocjonalne.

Zapewnienie seniorom godnej jesieni życia nie jest prostym zadaniem. Nasz dom opieki Wołomin wychodzi naprzeciw Waszym potrzebom – gwarantujemy całodobową opiekę i empatyczne wsparcie. Możliwy jest pobyt krótko- i długotrwały.

Zajmujemy się osobami, które nie są już w stanie funkcjonować samodzielnie oraz chorymi. Zapewniamy wszystkim równe traktowanie, poczucie godności i bezpieczeństwa. Prowadzimy nasz prywatny dom opieki Wołomin w taki sposób, żeby każdy czuł się w nim swobodnie i szczęśliwie. Zatroszcz się o komfort i bezpieczeństwo swoich bliskich i wybierz naszą ofertę.

+48 503 082 689 | biuro@seniorcare.waw.pl | Kazuń Nowy ul. Złota 11

Zadzwoń +48 503 082 689