SENIOR CARE – WOŁOMIN – okolice

Oferta dom spokojnej starości Wołomin

W SENIOR CARE rozumiemy, że opieka i komfort naszych mieszkańców jest zawsze najwyższym priorytetem. Oferujemy kompleksową opiekę nad osobami starszymi i chorymi, a także wykwalifikowany personel i wysoki standard wykończenia, które zwiększają komfort naszych mieszkańców. Z SENIOR CARE możecie być Państwo pewni, że Wasi bliscy otrzymają najlepszą opiekę.

Cena za pobyt od 2900 zł

Szczegółowych informacji odnośnie cen udzielamy telefonicznie lub e-mailowo. Zapraszamy do kontaktu

POBYTY TYMCZASOWE

Szukasz placówki, która zapewni tymczasową opiekę bliskiej Ci osobie? Nie szukaj dalej niż nasz ośrodek! Oferujemy całodobową opiekę, która może pomóc w powrocie do zdrowia po pobycie w szpitalu, gdy opiekunowie są na wakacjach lub w przypadku innych tymczasowych potrzeb związanych z opieką. Nasz doświadczony i pełen empatii personel zapewni opiekę najwyższej jakości. Wiemy, że powierzenie bliskiej osoby pod opiekę innej osobie może być trudne, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jej komfort i bezpieczeństwo. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach.

POBYTY STAŁY

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich potrzebuje stałej opieki medycznej, nasz ośrodek opieki jest do tego idealnie dostosowany i może być idealnym rozwiązaniem. Nasz doświadczony i wykwalifikowany personel zapewnia całodobową opiekę i pomoc, dbając o to, by zdrowie i dobre samopoczucie pacjenta było zawsze na pierwszym miejscu. Dzięki wygodnemu zakwaterowaniu i dostępowi do wyspecjalizowanych pielęgniarek, fizjoterapeutów i lekarzy, Ty lub bliska Ci osoba możecie odpocząć i zregenerować siły. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie najlepszej możliwej opieki dla każdego podopiecznego, dlatego możesz mieć pewność, że Ty lub Twoja bliska osoba zawsze otrzymacie opiekę najwyższej jakości. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej.

W zakresie USŁUG BYTOWYCH zapewniamy:

Zapewniamy

Prywatny dom opieki Wołomin

W naszym ośrodku SENIOR CARE (Dom Opieki – Nowy Dwór Mazowiecki) rozumiemy, jak ważne jest, aby pacjenci czuli się bezpiecznie i byli szanowani. Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom najwyższej jakości opieki, a nasz personel to wykwalifikowani profesjonaliści z dużym doświadczeniem w opiece nad osobami z demencją, chorobą Alzheimera i innymi schorzeniami wymagającymi nieustannej opieki zarówno lekarskiej, jak i w codziennym funkcjonowaniu.  Z empatią i zrozumieniem pracują bez wytchnienia, aby zapewnić jak najlepszy i bezstresowy pobyt. 

Tworzymy bezpieczne i profesjonalne miejsce, dla Twoich bliskich.