Dom opieki Marki prywatny dom seniora i spokojnej starości

Nasz prywatny dom opieki Marki zapewnia opiekę medyczną oraz pielęgniarską nad osobami starszymi i chorymi. Funkcjonujemy w nowoczesnym budynku z 2022 roku, który zapewnia szereg udogodnień dla seniorów i osób niepełnosprawnych. Gwarantujemy najlepszą opiekę nad Twoimi bliskimi.

Opieka lekarza i pielęgniarki
Ceny już od 3900 zł
Siedziba w Kazuń Nowy, ul. Złota 11​

Zadzwoń i zapytaj o pobyt

Zadbamy o godne, komfortowe i bezpieczne warunki dla Twoich bliskich

Dom opieki Marki prywatny dom seniora i spokojnej starości

Dom opieki Marki dla seniora, spokojnej starości

Przyjmujemy wszystkich seniorów z otwartymi ramionami, oferując spokojne i bezpieczne miejsce do życia. Nasz dom opieki Marki to więcej niż instytucja – to prawdziwa społeczność, gdzie każdy jest ceniony, szanowany i zaopiekowany. Zapraszamy do odwiedzin, aby przekonać się osobiście o naszym zaangażowaniu w zapewnienie najlepszej opieki dla seniorów. Szukasz dom opieki Warszawa i okolice, który zapewni twoim bliskim przyjazną atmosferę, bezpieczeństwo i godne warunki życia? Skontaktuj się z nami

Dom seniora Marki - rodzinna atmosfera

Opieka pielęgniarki i lekarza

Oferujemy opiekę pielęgniarską, zapewniającą pełne bezpieczeństwo i wsparcie dla naszych mieszkańców. Nasz wykwalifikowany personel pielęgniarski jest gotowy do reagowania na wszelkie potrzeby zdrowotne naszych Pensjonariuszy.

Bezpieczeństwo

Nasz dom opieki Marki zapewnia pełne bezpieczeństwo wszystkim swoim mieszkańcom. Tworzymy bezpieczną i przemyślaną przestrzeń, w której ograniczyliśmy do minimum ryzyko wypadku. Spełniamy restrykcyjne normy bezpieczeństwa oraz jakości opieki.

Przyjazna atmosfera

Dążymy do stworzenia społeczności opartej na wzajemnym szacunku i zrozumieniu. Organizujemy różnorodne wydarzenia społeczne, spotkania rodzinne i aktywności, które integrują mieszkańców i personel. Tworzymy dom spokojnej starości Marki, w którym każdy może poczuć się jak u siebie.

dom seniora spokojnej starości

Bardzo dobra i profesjonalna opieka dla osób z problemami wieku podeszłego. Jest miła , serdeczna atmosfera . Dziękuję za troskę i zapewnienie dobrego komfortu życia mamy.

Julitta Kryńska Avatar Julitta Kryńska
14 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona z opieki . Dla mnie 10/10

Beata Avatar Beata
30 marca 2024

Dziękuję za opiekę nad moim tatą.... Pan Przemek ma serce na dłoni. Dba o swoich podopiecznych. Wielkie podziekowania dla Pani Anety, która wkładała tyle wysiłku w dbanie o tatę.. zdecydowanie polecam jeśli rodzina potrzebuje wsparcia w opiece ... dziękuję Senior Care

Joanna Wakarecy Avatar Joanna Wakarecy
23 marca 2024
full-shot-senior-couple-walking-together

POBYTY TYMCZASOWE

Poszukujesz miejsca, które zagwarantuje opiekę krótkotrwałą bliskiej Ci osobie starszej lub schorowanej? Sprawdź koniecznie naszą placówkę! Nasz dom opieki Marki zapewnia nieustanną opiekę, która zwiększy szanse na powrót do zdrowia po pobycie w szpitalu, przebytej chorobie. Jest to również doskonała propozycja dla wszystkich opiekunów, którzy przebywają na wyjeździe służbowym, wakacjach i potrzebują pilnej opieki dla swojej mamy, taty, dziadka, babci, cioci lub innej bliskiej osoby.

Dom seniora Marki SENIOR CARE to profesjonalny, empatyczny personel zagwarantuje opiekę na najwyższym z możliwych poziomów. Jesteśmy świadomi tego, że powierzenie ukochanej osoby pod opiekę komuś obcemu jest niezwykle trudne, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zagwarantować jej poczucie komfortu, bezpieczeństwa i spokój. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat domu spokojnej starości Marki? Skontaktuj się z nami już dziś, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Taking care of patient

POBYTY STAŁY

Bliska Ci osoba potrzebuje długotrwałej opieki medycznej? Nasz prywatny dom opieki Marki SENIOR CARE jest do tego doskonale przygotowany! Zatrudniamy profesjonalny zespół, który gwarantuje stałą opiekę medyczną i pomoc w codziennych czynnościach.

Dla nas najważniejszy jest Pacjent, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by zawsze czuł się u nas bezpiecznie i komfortowo. Dobre samopoczucie naszych podopiecznych to zdecydowanie nasz priorytet. To właśnie dzięki komfortowemu zakwaterowaniu i pomocy doświadczonych pielęgniarek, lekarzy i fizjoterapeutów nasi pacjenci czują się u nas jak w domu. Zapewniamy najlepszą możliwą opiekę! Zapraszamy Cię do kontaktu i rejestracji.

Prywatny dom opieki Marki i dom spokojnej starości

 

Jesteśmy miejscem, gdzie troska, szacunek i profesjonalna opieka łączą się, tworząc przyjazne i bezpieczne środowisko dla naszych Podopiecznych. Nasza misja to zapewnić godne i pełne życia dni naszym mieszkańcom, dbając o Ich indywidualne potrzeby i komfort. Prowadzimy dom seniora Marki z empatią, zrozumieniem i cierpliwością. Nasi doświadczeni opiekunowie są gotowi zapewnić kompleksową opiekę 24/7. Dbamy o zdrowie fizyczne, psychiczne i społeczne naszych mieszkańców, dostosowując opiekę do ich indywidualnych potrzeb.

Nasz dom opieki Marki przygotował dla Pensjonariuszy szereg udogodnień. Dbamy o to, żeby każdy mógł poczuć się komfortowo i bezpiecznie. Nasz budynek został zaprojektowany z myślą o pełnej dostępności. Jest pozbawiony barier architektonicznych, co sprawia, że każdy mieszkaniec, niezależnie od swojej kondycji fizycznej, może łatwo poruszać się po całym obiekcie. Dbamy o to, żeby nasz dom seniora Marki był dostępny dla każdego. Posiadamy windę, która ułatwia dostęp do różnych pięter budynku. To istotne ułatwienie, szczególnie dla osób z ograniczoną mobilnością.

  • Pokój gościnny – zależy nam na umożliwieniu bliskim spotkań i wspólnego spędzania czasu z mieszkańcami. Posiadamy wygodny pokój gościnny, gdzie rodziny i przyjaciele mogą spotykać się z mieszkańcami w kameralnej atmosferze.
  • Świetlica – organizujemy tu różnorodne spotkania, zajęcia kulturalne i rozrywkowe, tworząc przestrzeń do integracji i wspólnego spędzania czasu. To miejsce, które spaja nasz dom opieki Marki.
  • Sala ćwiczeń – wierzymy w znaczenie aktywności fizycznej dla zdrowia seniorów. Nasza sala ćwiczeń została dostosowana do potrzeb osób starszych, umożliwiając regularne zajęcia fitness i rehabilitacyjne. Dbamy o kondycję fizyczną mieszkańców, wspierając ich aktywny tryb życia.
  • Kaplica – dla osób praktykujących wierzenia religijne posiadamy kaplicę, gdzie odbywają się regularne nabożeństwa i celebracje. To miejsce spokoju i refleksji, które umożliwia mieszkańcom praktykowanie swoich duchowych przekonań.

Dom spokojnej starości w Markach – opieka pielęgniarska

Prowadzimy dom spokojnej starości Marki, w którym Pensjonariusze mogą liczyć na opiekę medyczną. Pielęgniarki regularnie monitorują zdrowie mieszkańców. Regularne pomiary ciśnienia krwi, kontrola poziomu cukru czy obserwacje ogólnego stanu zdrowia pozwalają na szybkie reagowanie na ewentualne zmiany i dostosowywanie opieki do bieżących potrzeb. Dzięki temu nasz dom opieki Marki zapewnia najlepszą ochronę zdrowia.

Opieka pielęgniarek gwarantuje bezpieczne i skrupulatne podawanie leków. Pielęgniarki odpowiedzialnie zarządzają terapią farmakologiczną, dbając o prawidłowe dawki, harmonogramy oraz unikanie potencjalnych interakcji lekowych.

Dom opieki Marki, który prowadzimy, posiada rekomendację Krajowej Izby Domów Opieki oraz wpis do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub w podeszłym wieku. Spełniamy wyjątkowo restrykcyjne wymagania dotyczące jakości opieki. Zatrudniamy wyłącznie wysoce wykwalifikowany personel, który zdaje sobie sprawę z tego, jak ważna jest empatia oraz cierpliwość w kontaktach z seniorami.

Wybierając nasz prywatny dom opieki Marki, można zagwarantować bliskim spokojną, bezpieczną i wygodną jesień życia. Dokładamy wszelkich starań, żeby każdy dzień był wyjątkowy. Wykonujemy wszystkie obowiązki, z którymi seniorzy musieliby się mierzyć na co dzień. Zapraszamy!

+48 503 082 689 | biuro@seniorcare.waw.pl | Kazuń Nowy ul. Złota 11

Zadzwoń +48 503 082 689