PRYWATNY DOM OPIEKI SENIOR CARE – MARKI – okolice

Oferta dom spokojnej starości Marki

SENIOR CARE to profesjonalny dom seniora, który świadczy kompleksową opiekę nad osobami chorymi i starszymi oraz gwarantuje im wysoki komfort psychiczny. Obiekt dostosowany jest do osób potrzebujących specjalnej opieki, a ponadto pracuje w nim wykwalifikowany zespół. U nas możesz być pewny, że Twoi bliscy otrzymają najlepszą opiekę i troskę.

Cena za pobyt od 2900 zł

Szczegółowych informacji odnośnie cen udzielamy telefonicznie lub e-mailowo. Zapraszamy do kontaktu

POBYTY TYMCZASOWE

Poszukujesz miejsca, które zagwarantuje opiekę krótkotrwałą bliskiej Ci osobie starszej lub schorowanej? Sprawdź koniecznie naszą placówkę! Gwarantujemy nieustanną opiekę, która zwiększy szanse na powrót do zdrowia po pobycie w szpitalu, przebytej chorobie. Jest to również doskonała propozycja dla wszystkich opiekunów, którzy przebywają na wyjeździe służbowym, wakacjach i potrzebują pilnej opieki dla swojej mamy, taty, dziadka, babci, cioci lub innej bliskiej osoby. Nasz profesjonalny, empatyczny personel zagwarantuje opiekę na najwyższym z możliwych poziomów. Jesteśmy świadomi tego, że powierzenie ukochanej osoby pod opiekę komuś obcemu jest niezwykle trudne, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zagwarantować jej poczucie komfortu, bezpieczeństwa i spokój. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami już dziś, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

POBYTY STAŁY

Bliska Ci osoba potrzebuje długotrwałej opieki medycznej? Nasz ośrodek opieki jest do tego doskonale przygotowany! Zatrudniamy profesjonalny zespół, który gwarantuje stałą opiekę medyczną i pomoc w codziennych czynnościach. Dla nas najważniejszy jest Pacjent, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by zawsze czuł się u nas bezpiecznie i komfortowo. Dobre samopoczucie naszych podopiecznych to zdecydowanie nasz priorytet. To właśnie dzięki komfortowemu zakwaterowaniu i pomocy doświadczonych pielęgniarek, lekarzy i fizjoterapeutów nasi pacjenci czują się u nas jak w domu. Zapewniamy najlepszą możliwą opiekę! Zapraszamy Cię do kontaktu i rejestracji.

W zakresie USŁUG BYTOWYCH zapewniamy:

Zapewniamy

Prywatny dom opieki Marki

W naszej profesjonalnej placówce SENIOR CARE w Markach. Jesteśmy świadomi tego, jak istotne jest bezpieczeństwo i szacunek. Naszym głównym celem jest zagwarantowanie pacjentom opieki na najwyższym poziomie. Nasz profesjonalny zespół świadczy profesjonalną opiekę między innymi nad osobami cierpiącymi na demencję, chorobę Alzheimera i inne schorzenia wymagające stałej opieki lekarskiej i w codziennym funkcjonowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą rozbudowaną ofertą.

PRYWATNY | DOM SPOKOJNEJ STAROŚCI | DLA SENIORA | DLA OSOBY CHOREJ | MARKI

Tworzymy bezpieczne i profesjonalne miejsce, dla Twoich bliskich.