Dom opieki Piaseczno prywatny dom seniora i spokojnej starości

Prowadzimy prywatny dom opieki Piaseczno, w którym każdy senior może poczuć się jak u siebie. Zapewniamy całodobową opiekę nad osobami w podeszłym wieku oraz chorymi. Działamy w nowoczesnym budynku z 2022 roku, pełnym udogodnień dla seniorów. Nasza wykwalifikowana kadra opiekunów i pielęgniarek to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa dla Twoich bliskich.

Opieka lekarza i pielęgniarki
Ceny już od 3900 zł
Siedziba w Kazuń Nowy, ul. Złota 11​

Zadzwoń i zapytaj o pobyt

Zadbamy o godne, komfortowe i bezpieczne warunki dla Twoich bliskich

Dom opieki Piaseczno prywatny dom seniora i spokojnej starości​

Dom opieki Piaseczno dla seniora, spokojnej starości

Prowadzimy dom seniora Piaseczno z największą empatią i zrozumieniem. Kierujemy się poczuciem misji i chęcią poprawy życia osób w podeszłym wieku. Seniorom ciężko jest poradzić sobie z codziennymi obowiązkami i wielu z nich wymaga pomocy oraz opieki. Zapewniamy wsparcie rodzinom osób przewlekle chorych oraz w podeszłym wieku. Z nami seniorzy mogą w beztrosce przeżyć jesień swojego życia. Nasz dom spokojnej starości Piaseczno jest pełen uśmiechu i szczęścia. Jeśli szukałeś dom opieki Warszawa i okolice, który dobrze zajmie się Twoim bliskim to dobrze trafiłeś.

Dom seniora Piaseczno - rodzinna atmosfera

Kompleksowa opieka medyczna

Pensjonariusze pozostają pod nieustanną opieką. Z ośrodkiem współpracuje lekarz rodzinny, który bada Pensjonariuszy i regularnie sprawdza stan ich zdrowia. Nie przeoczymy żadnego niepokojącego sygnału. Umiemy zaopiekować się osobami, które są ciężko chore i niesamodzielne.

Najlepsze wyposażenie

Zarówno pokoje mieszkalne – 1-, 2- i 3-osobowe – jak i wyposażenie świetlicy, sali do ćwiczeń oraz wszystkich pomieszczeń użytkowych stoją na najwyższym poziomie. Dbamy o to, żeby nasi Pacjenci cały czas czuli się dobrze, komfortowo i bezpiecznie. Umiemy poradzić sobie z trudami życia w podeszłym wieku.

Profesjonalna opieka każdego dnia

Nasz dom opieki Piaseczno kładzie duży nacisk na opiekę przez całą dobę. Mamy doświadczenie w zajmowaniu się seniorami, którzy nie mogą się samodzielnie poruszać lub chorują na przewlekłe dolegliwości. Każdy nasz pracownik wykazuje zrozumienie dla indywidualnych cech oraz potrzeb Pensjonariuszy. Podczas codziennych obowiązków zawsze kierujemy się empatią, zrozumieniem oraz dobrem Pacjentów.

dom seniora spokojnej starości

Bardzo dobra i profesjonalna opieka dla osób z problemami wieku podeszłego. Jest miła , serdeczna atmosfera . Dziękuję za troskę i zapewnienie dobrego komfortu życia mamy.

Julitta Kryńska Avatar Julitta Kryńska
14 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona z opieki . Dla mnie 10/10

Beata Avatar Beata
30 marca 2024

Dziękuję za opiekę nad moim tatą.... Pan Przemek ma serce na dłoni. Dba o swoich podopiecznych. Wielkie podziekowania dla Pani Anety, która wkładała tyle wysiłku w dbanie o tatę.. zdecydowanie polecam jeśli rodzina potrzebuje wsparcia w opiece ... dziękuję Senior Care

Joanna Wakarecy Avatar Joanna Wakarecy
23 marca 2024
full-shot-senior-couple-walking-together

POBYTY TYMCZASOWE

Problem samotności seniorów jest coraz bardziej dotkliwy. Oprócz pobytu stałego oferujemy również krótsze pobyty tylko tymczasowe. Nasz dom spokojnej starości Piaseczno to miejsce, w którym seniorzy mogą spędzać czas wspólnie ze swoimi rówieśnikami. Organizujemy dla nich zajęcia w świetlicy oraz pozwalamy na twórcze spędzanie czasu w sposób, który sprawia im najwięcej radości. Prowadzimy przyjazny dom seniora Piaseczno, starając się sprostać wszelkim wymaganiom. Twoi bliscy będą u nas dobrze zaopiekowani.

Taking care of patient

POBYTY STAŁY

Nasz dom opieki Piaseczno cieszy się rekomendacją Krajowej Izby Domów Opieki. Zapewniamy 5 posiłków dziennie. Przygotowujemy domowe dania z wysokiej jakości produktów. Dysponujemy pokojami przystosowanymi dla seniorów. Każdy pokój ma własną łazienkę. Seniorzy zamieszkujący nasz dom opieki Piaseczno mogą spędzać czas w dobrym towarzystwie, a jesień życia nie jest nudna. Wszystkie pomieszczenia są przystosowane do korzystania z nich przez osoby niepełnosprawne. Przemyśleliśmy ich układ i wyposażenie pod kątem zminimalizowania ryzyka wypadku.

Prywatny dom opieki Piaseczno i dom spokojnej starości

Dokładamy wszelkich starań, żeby nasz dom opieki Piaseczno był miejscem przyjaznym dla każdego Pensjonariusza. Zapewniamy całodobową opiekę oraz regularne badania lekarskie. Kompleksowa opieka medyczna wydłuża życie i zwiększa poczucie komfortu. W naszej placówce nikt nie czuje się pominięty.

Nasze udogodnienia:

  • Empatyczna i wykwalifikowana kadra opiekunów
  • Rodzinna i przyjazna atmosfera
  • Winda oraz poręcze
  • Pokój gościnny dla rodziny i bliskich
  • Świetlica
  • Sala ćwiczeń
  • Kaplica
  • I nie tylko!
 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy jest inny. We współpracy z lekarzem internistą oraz specjalistami ustalamy dietę dla każdego z naszych podopiecznych. Dbamy o to, żeby atmosfera panująca w ośrodku była przyjazna i rodzinna. Tutaj nikt nie będzie czuł się wykluczony lub pominięty. Wiemy, jak ważne jest odpowiednie zdrowie psychiczne wśród osób starszych. Spełniamy bardzo restrykcyjne standardy opieki, co potwierdza wpis do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub w podeszłym wieku.

Dom spokojnej starości Piaseczno – opieka pielęgniarska

Nasz dom opieki Piaseczno to przyjazne miejsce, w którym zapewniamy całodobową opiekę seniorom oraz osobom chorym. Każdego dnia działamy z zaangażowaniem w sprawy naszych Pensjonariuszy. Nikt nie zostaje sam ze swoimi problemami. Spełniamy najwyższe i najbardziej restrykcyjne standardy opieki. Wyróżniamy się profesjonalizmem kadry i sprawnymi procedurami, które uruchamiamy, gdy trzeba zadbać o zdrowie. Prowadzimy prywatny dom opieki Piaseczno cieszący się świetnymi opiniami.

Zakwaterowanie w naszym ośrodku to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa każdego dnia. Tak urządziliśmy nasz dom opieki Piaseczno, żeby żaden z elementów nie stwarzał zagrożenia dla seniorów. Łatwy dostęp do usług medycznych jest czymś, czego próżno szukać w innych ośrodkach. Codziennie wkładamy serce w naszą pracę. Wybierz nasz dom opieki Piaseczno i zapewnij spokojną jesień życia swoim bliskim.
 

+48 503 082 689 | biuro@seniorcare.waw.pl | Kazuń Nowy ul. Złota 11

Zadzwoń +48 503 082 689