Dom opieki Radzymin prywatny dom seniora i spokojnej starości

Prowadzimy dom opieki Radzymin zgodnie z najwyższymi standardami. Zapewniamy opiekę lekarza i pielęgniarki nad osobami starszymi i chorymi. Mieścimy się w nowoczesnym budynku z 2022 roku, który zapewnia wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa dla Twoich bliskich. Posiadamy wpis do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub w podeszłym wieku. 

Opieka lekarza i pielęgniarki
Ceny już od 3900 zł
Siedziba w Kazuń Nowy, ul. Złota 11​

Zadzwoń i zapytaj o pobyt

Zadbamy o godne, komfortowe i bezpieczne warunki dla Twoich bliskich

Dom opieki Radzymin prywatny dom seniora i spokojnej starości

Dom opieki Radzymin dla seniora, spokojnej starości

Nasz dom seniora Radzymin to miejsce, w którym każdy Pensjonariusz może poczuć się jak u siebie. Dbamy o rodzinną atmosferę i przyjazne relacje z każdym Podopiecznym. Zapewniamy w pełni profesjonalną opiekę wykwalifikowanej kadry, która ma bogate doświadczenie w opiece nad osobami starszymi oraz chorymi. Przygotowaliśmy dla Pensjonariuszy pokoje 1-, 2- i 3-osobowe wraz z oddzielnymi łazienkami. Nasz prywatny dom opieki Radzymin zapewnia komfortowe warunki do spędzenia jesieni życia.

Dom seniora Radzymin - rodzinna atmosfera

Wykwalifikowany personel

Zatrudniamy wyłącznie ludzi, dla których opieka nad seniorami jest powołaniem. Dzięki temu nasz dom opieki Radzymin wyróżnia się świetną opieką. Cały czas podnosimy kompetencje naszego zespołu i staramy się, żeby każdy dzień dla naszych Pensjonariuszy był jak najlepszy.

Komfortowe warunki

Nowoczesny budynek i dostosowane pokoje zapewniają wysoki poziom komfortu dla Twoich bliskich. Staramy się, żeby seniorzy mieli zapewnioną rozrywkę, zdrową dietę oraz regularne ćwiczenia lub rehabilitację, jeśli jest to konieczne. Wygoda i bezpieczeństwo Podopiecznych to nasze priorytety.

Indywidualna opieka

Nasz dom seniora Radzymin zapewnia indywidualną opiekę lekarską każdemu Pensjonariuszowi. Przygotowujemy posiłki zgodne z zaleceniami lekarzy, gwarantujemy też regularne badania internistyczne oraz specjalistyczne. Każdy może poczuć się w naszym domu opieki jak u siebie. Każdy jest dla nas ważny.

dom seniora spokojnej starości

Bardzo dobra i profesjonalna opieka dla osób z problemami wieku podeszłego. Jest miła , serdeczna atmosfera . Dziękuję za troskę i zapewnienie dobrego komfortu życia mamy.

Julitta Kryńska Avatar Julitta Kryńska
14 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona z opieki . Dla mnie 10/10

Beata Avatar Beata
30 marca 2024

Dziękuję za opiekę nad moim tatą.... Pan Przemek ma serce na dłoni. Dba o swoich podopiecznych. Wielkie podziekowania dla Pani Anety, która wkładała tyle wysiłku w dbanie o tatę.. zdecydowanie polecam jeśli rodzina potrzebuje wsparcia w opiece ... dziękuję Senior Care

Joanna Wakarecy Avatar Joanna Wakarecy
23 marca 2024
full-shot-senior-couple-walking-together

POBYTY TYMCZASOWE

Stawiamy przede wszystkim na empatyczną i wykwalifikowaną kadrę opiekunów. Prowadzimy prywatny dom opieki Radzymin, w którym dobro Pensjonariuszy jest nadrzędną wartością. Pilnujemy, żeby każdego dnia zapewniać najlepsze możliwe warunki do życia. Codziennie sprzątamy pokoje i utrzymujemy wysoki poziom czystości we wszystkich pomieszczeniach użytkowych.

Taking care of patient

POBYTY STAŁY

Serdecznie zapraszamy do skorzystaniu z oferty pobytu stałego. Nasz dom spokojnej starości Radzymin wyróżnia się najwyższymi standardami dotyczącymi opieki. Posiadamy nowoczesną siedzibę, która jest dostosowana do osób z niepełnosprawnościami ruchowymi. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są wykończone w wysokim standardzie i zapewniają poczucie komfortu oraz domowego ciepła. Nasza empatyczna kadra dba o to, żeby dom opieki Radzymin był przyjazny dla każdego.

Prywatny dom opieki Radzymin i dom spokojnej starości

Opieka to dla nas nie tylko dbanie o zdrowie. Zapewniamy 5 posiłków dziennie, które przygotowywane są według tradycyjnych przepisów. Nasi kucharze stosują się do indywidualnych zaleceń lekarskich dla każdego Pensjonariusza. Nasz dom spokojnej starości Radzymin dba, żeby każdy czuł się komfortowo. Prowadzimy regularne zajęcia na świetlicy i udostępniamy przestrzeń do realizacji pasji oraz zainteresowań. W ciągu dnia i nocy Pensjonariusze pozostają pod nieustaną opieką naszych pielęgniarek.

Nieustannie czuwamy nad stanem zdrowia naszych Pensjonariuszy. Wiemy, że seniorzy wymagają szczególnej troski, nawet jeśli pozornie wydają się być w pełni sił. Wykwalifikowany personel czuwa nad zdrowiem i bezpieczeństwem wszystkich Podopiecznych zarówno w ciągu dnia, jak i nocy.

Dom spokojnej starości Radzymin – całodobowa opieka

Posiadamy własną kuchnię, w której przygotowujemy smaczne i pożywne posiłki. Nasz dom opieki Radzymin zapewnia kompleksowe wyżywienie zgodne z zaleceniami lekarskimi. Zdajemy sobie sprawę z tego, że różni ludzie mają odmienne potrzeby. Umiejętnie radzimy sobie z empatycznym karmieniem osób, które mają problemy z apetytem.

Nowoczesny budynek

Prowadzimy prywatny dom opieki Radzymin w nowoczesnym budynku z 2022 roku. Posiadamy między innymi salę ćwiczeń, świetnie wyposażoną świetlicę, kaplicę oraz pomieszczenie do prania i suszenia odzieży. Spełniamy wszystkie wymagania, żeby zapewnić komfortowe warunki życia dla osób chorych i niepełnosprawnych.

Kaplica i sala ćwiczeń

Nasz dom opieki Radzymin dba, żeby seniorzy się nie nudzili. Posiadamy kaplicę, w której odbywają się nabożeństwa, a także salę ćwiczeń. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dla osób starszych ruch jest bardzo ważny w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Dbamy o potrzeby fizyczne, psychiczne i duchowe naszych Pensjonariuszy.

Wygodne i przytulne pokoje

Nasz dom opieki Radzymin dysponuje pokojami 1-, 2- i 3-osobowymi. W każdym z nich znajdują się wygodne łóżka oraz niezbędne wyposażenie, które pozwalają na komfortowy wypoczynek. Nasz zespół codziennie sprząta wszystkie pokoje, dbając o komfort i zdrowie seniorów. Pomieszczenia są wykończone w wysokim standardzie, a jakość wyposażenia nie pozostawia nic do życzenia.

Komfortowe spotkania z bliskimi

Wiemy, jak ważne są spotkania seniorów z bliskimi. Zadbaliśmy o pokój gościnny, w którym można przyjąć rodzinę i bliskich. Regularne wizyty poprawiają stan zdrowia i samopoczucie Pensjonariuszy.

 

+48 503 082 689 | biuro@seniorcare.waw.pl | Kazuń Nowy ul. Złota 11

Zadzwoń +48 503 082 689