Dom opieki Sulejówek prywatny dom seniora i spokojnej starości

Nasz prywatny dom opieki Sulejówek zapewnia opiekę nad osobami starszymi i chorymi. Działamy w nowoczesnym budynku z 2022 roku, który posiada liczne ułatwienia dla seniorów i osób niepełnosprawnych. Tworzymy rodzinną atmosferę i świadczymy profesjonalne wsparcie w kwestiach zdrowotnych. Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo Twoich bliskich i wybierz nasz dom seniora Sulejówek.

Opieka lekarza i pielęgniarki
Ceny już od 3900 zł
Siedziba w Kazuń Nowy, ul. Złota 11​

Zadzwoń i zapytaj o pobyt

Zadbamy o godne, komfortowe i bezpieczne warunki dla Twoich bliskich

Dom opieki Sulejówek prywatny dom seniora i spokojnej starości

Dom opieki Sulejówek dla seniora, spokojnej starości

Zapewniamy możliwość pobytu krótko- i długoterminowego dla seniorów w każdym stanie zdrowotnym. Zatrudniamy wysoce wykwalifikowaną kadrę – nasi pracownicy kierują się empatią i doświadczeniem. Nasz dom spokojnej starości Sulejówek uzyskał wpis do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym i w podeszłym wieku, co jest gwarancją, że spełniały najbardziej restrykcyjne normy dotyczące standardów opieki nad pensjonariuszami.

Dom seniora Sulejówek - rodzinna atmosfera

Opieka pielęgniarki i lekarza

Twoi bliscy będą pod opieką wykwalifikowanych pielęgniarek i opiekunek. Prowadzimy dom opieki Sulejówek, w którym kładziemy duży nacisk na wysoką jakość opieki zdrowotnej.

Bezpieczeństwo i komfort

Ulokowany w nowoczesnej siedzibie dom spokojnej starości Sulejówek jest gwarancją komfortu i bezpieczeństwa dla Twoich bliskich. Budynek posiada liczne udogodnienia dla seniorów i osób z problemami z poruszaniem się. Opieka pielęgniarek to gwarancja szybkiej pomocy w każdej trudnej sytuacji.

Rodzinna atmosfera

Nasz personel to ludzie z powołaniem, cechujący się cierpliwością, empatią i zrozumieniem. Dbamy o to, żeby każdy pensjonariusz czuł się jak w domu. Prowadzimy dom opieki Sulejówek w trosce o Twoich najbliższych.

dom seniora spokojnej starości

Bardzo dobra i profesjonalna opieka dla osób z problemami wieku podeszłego. Jest miła , serdeczna atmosfera . Dziękuję za troskę i zapewnienie dobrego komfortu życia mamy.

Julitta Kryńska Avatar Julitta Kryńska
14 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona z opieki . Dla mnie 10/10

Beata Avatar Beata
30 marca 2024

Dziękuję za opiekę nad moim tatą.... Pan Przemek ma serce na dłoni. Dba o swoich podopiecznych. Wielkie podziekowania dla Pani Anety, która wkładała tyle wysiłku w dbanie o tatę.. zdecydowanie polecam jeśli rodzina potrzebuje wsparcia w opiece ... dziękuję Senior Care

Joanna Wakarecy Avatar Joanna Wakarecy
23 marca 2024
full-shot-senior-couple-walking-together

POBYTY TYMCZASOWE

Oprócz pobytu stałego oferujemy również pobyty tymczasowe. Prowadzimy dom opieki Sulejówek, w którym każdy pensjonariusz może poczuć się komfortowo. Wiemy, że liczy się nie tylko zdrowie fizyczne, ale też psychiczne. Zapewniamy seniorom całodobową opiekę, smaczne posiłki, zajęcia i wszystkie potrzebne udogodnienia. Dbamy o to, żeby dom seniora Sulejówek wypełniało rodzinne ciepło i współczucie.

Taking care of patient

POBYTY STAŁY

Pensjonariusze w naszym ośrodku są pod całodobową opieką. Do ich dyspozycji pozostaje też lekarz rodzinny, a w razie potrzeby ustalamy indywidualne wizyty specjalistyczne. Do każdego seniora podchodzimy w sposób indywidualny, dzięki czemu pobyt stały w naszym domu opieki Sulejówek cieszy się świetną opinią. Zapewniamy godne warunki do spędzenia jesieni życia dla każdego, kto tego potrzebuje.

Prywatny dom opieki Sulejówek i dom spokojnej starości

Zapewniamy 5 posiłków dziennie. Są one przygotowywane przez doświadczonych kucharzy. Każdy Pensjonariusz może liczyć na posiłki przygotowane zgodnie z zaleceniami lekarskimi. Nasz prywatny dom opieki Sulejówek dba o zdrowie i komfort swoich podopiecznych. Codziennie sprzątamy pokoje i pilnujemy, żeby wszędzie utrzymana była czystość. Dysponujemy 1-, 2- i 3-osobowymi pokojami, a każdy z nich posiada swoją łazienkę.

Nasi Pensjonariusze są pod stałą opieką pielęgniarską. Lekarz internista regularnie sprawdza stan zdrowia i wydaje zalecenia dotyczące żywienia oraz stylu życia. Empatyczny personel nieprzerwanie czuwa nad zdrowiem, komfortem i bezpieczeństwem Podopiecznych.

Empatyczna kadra

Zatrudniamy pielęgniarki i opiekunów z doświadczeniem i empatią. Stawiamy na wysokie kwalifikacje i ludzkie podejście do każdego. Dobro Pensjonariuszy to dla nas nadrzędna wartość. Dlatego nasz dom opieki Sulejówek prowadzimy z największym zaangażowaniem.

Nowoczesny i dostosowany budynek

Dom opieki Sulejówek mieści się w nowoczesnym budynku z 2022 roku. Pokoje i pomieszczenia użytkowe są wykończone w wysokim standardzie. Posiadamy salę ćwiczeń, świetlicę oraz kaplicę. Goście mogą spotykać się ze swoimi bliskimi w specjalnie przystosowanym pomieszczeniu.

Dom spokojnej starości Sulejówek – opieka pielęgniarska i lekarzy

Zapewniamy 5 dostosowanych posiłków w ciągu dnia. Każdy Pensjonariusz pozostaje pod opieką lekarską i otrzymuje jedzenie zgodne z zaleceniami lekarskimi. Dbamy o to, żeby nasz dom opieki Sulejówek zapewniał każdemu Podopiecznemu smaczne i pełnowartościowe posiłki.

Świetlica i sala ćwiczeń

Nie tylko dbamy o zdrowie poprzez badania, ale zapewniamy też zdrową i wartościową rozrywkę. Pensjonariusze mogą spędzać czas na świetlicy oraz ćwiczyć w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu. Dotyczy to także osób, które potrzebują rehabilitacji. W naszym domu opieki seniorzy się nie nudzą.

Rekomendacja Krajowej Izby Domów Opieki

Posiadamy rekomendację Krajowej Izby Domów Opieki. Spełniliśmy rygorystyczne wymagania dotyczące wysokich standardów opieki. Dbamy o to, żeby zaspokoić potrzeby wszystkich naszych Pensjonariuszy

Tworzymy przyjazne miejsce, w którym seniorzy mogą poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Wybierz spokój i bezpieczną starość dla swoich bliskich. Oferujemy świetne warunki w nowoczesnym budynku. Spełniamy najwyższe standardy opieki i zapewniamy więcej niż tylko niezbędne wsparcie.

+48 503 082 689 | biuro@seniorcare.waw.pl | Kazuń Nowy ul. Złota 11

Zadzwoń +48 503 082 689