PRYWATNY DOM OPIEKI SENIOR CARE – LEGIONOWO – okolice

Oferta dom spokojnej starości Legionowo

SENIOR CARE Centrum Seniora zapewnia kompleksową opiekę nad osobami starszymi i chorymi. Profesjonalną opiekę zapewnia wykwalifikowany personel, a wysoki standard wykończenia dodaje komfortu naszym pensjonariuszom. Nasze ceny zaczynają się już od 2900 zł za pobyt. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat cen prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Zapraszamy do kontaktu z nami już dziś!

Dom seniora Legionowo

Cena za pobyt od 2900 zł

Szczegółowych informacji odnośnie cen udzielamy telefonicznie lub e-mailowo. Zapraszamy do kontaktu

POBYTY TYMCZASOWE

Jeśli potrzebujesz tymczasowej opieki dla bliskiej osoby, nasz ośrodek opieki może zapewnić jej całodobową pomoc, której potrzebuje. Możemy pomóc w rekonwalescencji po pobycie w szpitalu lub po prostu dać opiekunom chwilę wytchnienia. Nasz pełen współczucia i profesjonalny personel zadba o to, aby Twoja bliska osoba była pod dobrą opieką. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach opieki tymczasowej.

POBYTY STAŁY

Jeśli szukasz miejsca, w którym Twój bliski będzie miał zapewnioną całodobową opiekę wykwalifikowanego personelu medycznego, to nasza oferta jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozumiemy, jak ważne dla naszych mieszkańców jest zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić im komfortowe warunki życia oraz dostęp do wyspecjalizowanego personelu pielęgniarskiego, rehabilitantów i lekarzy. Z nami Twój bliski będzie zawsze w bezpiecznych i sprawnych rękach.

DOM SENIORA / LEGIONOWO / DOM SPOKOJNEJ STAROŚCI

W zakresie USŁUG BYTOWYCH zapewniamy:

Zapewniamy

Prywatny dom opieki Legionowo

Dom Opieki Senior Care to profesjonalne podejście, empatyczna i wykwalifikowana kadra, całodobowa opieka nad osobami po zabiegach operacyjnych, z chorobami neurologicznymi i ortopedycznymi, a także po urazach. Opiekujemy się pacjentami z demencją, otępieniem, chorobą Alzheimera oraz innymi schorzeniami. Dokładamy wszelkich starań, by każdy nasz pacjent czuł się bezpiecznie. Personel w Domu Opieki Senior Care stanowią ludzie dla których praca z pacjentami i ich dobo jest życiowym powołaniem. Składa się z lekarzy, pielęgniarek i opiekunów pracujących na stałe.

Dom seniora Legionowo - najczęściej zadawane pytania

SENIOR CARE wraz z doświadczonym i wykwalifikowanym personelem oferuje swoim podopiecznym możliwość skorzystania z wszechstronnej opieki całodobowej. Jest to doskonałe rozwiązanie szczególnie dla tych pacjentów, którzy nie mogą na co dzień sami i o siebie zadbać i potrzebują całodobowego wsparcia i opieki medycznej. W naszym domu opieki dokładamy wszelkich starań, by każdy nasz pacjent/podopieczny miał zapewnione jak najlepsze warunki pobytu i fachową pomoc medyczną lekarzy i pielęgniarek.

SENIOR CARE jest nowoczesnym budynkiem z licznymi udogodnieniami, co jest niezwykle ważne dla osób starszych, schorowanych i osób z niepełnosprawnościami. Jest pozbawiony wszelkich barier architektonicznych, a ponadto jest wyposażony w nowoczesną windę oraz poręcza. Budynek zaopatrzony jest w nowoczesny monitoring, który gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a w pokojach znajduje się specjalny system przywoławczy. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by każdy nasz podopieczny czuł się bezpiecznie i mógł regularnie widzieć się z rodziną. Ze względu na to oferujemy bezprzewodowy dostęp do Internetu wraz z możliwością skorzystania z noclegu. W domu opieki SENIOR CARE można znaleźć komfortowe, nowoczesne pokoje wyposażone w łazienkę z prysznicem. Oprócz tego znajdują się w nich wygodne łóżka, stolik, fotele, szafki, szafa i telewizor. Co więcej w SENIOR CARE zlokalizowany jest gabinet lekarski, w którym pacjenci mogą korzystać z porad lekarskich lekarza internisty oraz w zależności od potrzeb z pomocy lekarzy innych specjalizacji.

Dom Opieki Senior Care znajduje się na działce liczącej około 2500 m2, zaledwie około 20 minut od Warszawy, a 10 minut od Modlina. Tereny są zielone, bogate w drzewa i krzewy, a okolica spokojna, rodzinna i sprzyjająca odpoczynkowi (nieopodal rzeki Wisły).

Oferujemy szeroki wybór zabiegów, w tym rehabilitacyjnych i pielęgnacyjnych. Między innymi: fizjoterapię, kinezyterapię, aromaterapię, salę do ćwiczeń. Oprócz tego przygotowujemy kabinę floatingową SPA.

W Senior Care oferujemy dwa typy pobytu: pobyt dzienny i całodobowy. W ramach pierwszego z nich osoby potrzebujące opieki (będące w trakcie rekonwalescencji po pobycie w szpitalu lub urlopu swoich opiekunów) mogą skorzystać z opieki dziennej lekarzy, pielęgniarek, opiekunów. Z oferty mogą skorzystać również osoby potrzebujące regeneracji i odpoczynku. Druga forma pobytu, a więc pobyt stały doskonale sprawdza się dla wszystkich osób, które potrzebują całodobowej opieki medycznej. Jesteśmy świadomi tego, jak ważne jest zdrowie psychiczne i fizyczne naszych podopiecznych, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by czuli się zadbani, bezpieczni i czuli opiekę naszej profesjonalnej kadry pielęgniarskiej, lekarzy i rehabilitantów.

Cena za pobyt w SENIOR CARE zaczyna się od 2900 zł. Ma na nią wpływ wiele czynników, między innymi długość pobytu i wymagana opieka. Zapraszamy do kontaktu po szczegółowe informacje.

Mieszkasz w Legionowie lub jego bliskich okolicach? Bliska Ci osoba potrzebuje stałej opieki ze względu na swój wiek i stan zdrowia? Powinieneś zainteresować się ofertą domu opieki Senior Care. To placówka wpisana do rejestru wojewody mazowieckiego. Nie musisz mieć więc obaw o legalność tej działalności. Dom opieki podlega kontroli ze strony uprawnionych do tego urzędów. Można tutaj wymienić PIP oraz nadzór budowlany. Zatrudnione tutaj osoby doskonale wiedzą, jak należy postępować w kontakcie z osobami w podeszłym wieku, które cierpią na poważne choroby. Z całą pewnością nie są tu zatrudniani przypadkowi ludzie. Każdy pensjonariusz może oczekiwać ze strony personelu życzliwości i cierpliwości. Placówka współpracuje ze szpitalem w Nowym Dworze Mazowieckim oraz z jednym z warszawskich szpitali. W razie pogorszenia się stanu zdrowia pensjonariusza możliwe jest więc szybkie wezwanie profesjonalnej pomocy. Senior Care zaprasza na swoją stronę internetową. SENIOR CARE to miejsce, które może stać się bezpieczną przystanią dla osób starszych i ciężko chorych. Zatrudnione tutaj osoby posiadają odpowiednią wiedzę na temat tego, jak należy się opiekować osobami w podeszłym wieku oraz tymi, którzy zmagają się z ciężkimi chorobami. Budynek, w którym mieści się centrum jest w pełni przystosowany do potrzeb pensjonariuszy. Zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz nie ma żadnych barier architektonicznych, które mogłyby stanowić przeszkodę nie do pokonania dla starszych i chorych. Obiekt został zaprojektowany w taki sposób, aby w pełni służył osobom tutaj przebywającym. Niezależnie od tego, jak długo potrwa pobyt. Jeśli zdecydujesz się na umieszczenie tutaj członka Twojej bliskiej rodziny możesz liczyć na profesjonalizm personelu. Oferta centrum SENIOR CARE jest skierowana również do mieszkańców Legionowa.

 

Ile kosztuje pobyt w domu opieki SENIOR CARE Legionowo – okolica?

 

SENIOR CARE Centrum Seniora to profesjonalny ośrodek, który gwarantuje kompleksową i specjalistyczną opiekę nad osobami starszymi i schorowanymi. Jeżeli bliska Ci osoba potrzebuje tymczasowej opieki, nasza placówka może zagwarantować jej całodobową pomoc, której potrzebuje. Pomagamy w rekonwalescencji po pobycie w szpitalu lub po prostu dajemy opiekunom chwile wytchnienia. Nasi doświadczeni medycy i opiekunowie zadbają o to, by ukochana osoba była pod najlepszą opieką. W naszym ośrodku oferujemy również pobyt stały, co oznacza całodobową opiekę wykwalifikowanego personelu medycznego. Mamy świadomość tego, jak istotne dla naszych mieszkańców jest zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by zagwarantować im komfortowe warunki życia i najlepszą pomoc medyczną. Zatrudniamy wyspecjalizowany personel pielęgniarskiego, rehabilitantów i lekarzy. Ile kosztuje pobyt w domu opieki? Nasze ceny zaczynają się już od 3500 zł za pobyt. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat cen, koniecznie zadzwoń lub wyślij maila. Zapraszamy do kontaktu jeszcze dziś.

Tworzymy bezpieczne i profesjonalne miejsce, dla Twoich bliskich.