Dom opieki Legionowo prywatny dom seniora i spokojnej starości

Nasz prywatny dom opieki Legionowo zapewnia opiekę specjalistów, pielęgniarską i lekarzy. Oferujemy pobyt stał i tymczasowy. Dbamy o zdrowie, bezpieczeństwo i komfort naszych pacjentów. Działamy w nowoczesnym budynku z 2022 roku z licznymi udogodnieniami. Mamy doświadczenie w opiece nad seniorami i osobami chorymi. Nasz budynek nie posiada żadnych barier architektonicznych. Prowadzimy dom spokojnej starości Legionowo, w którym wszyscy czują się jak u siebie.

Opieka lekarza i pielęgniarki
Ceny już od 3900 zł
Siedziba w Kazuń Nowy, ul. Złota 11​

Zadzwoń i zapytaj o pobyt

Zadbamy o godne, komfortowe i bezpieczne warunki dla Twoich bliskich

Dom opieki Legionowo prywatny dom seniora i spokojnej starości

Dom opieki Legionowo dla seniora, spokojnej starości

Przyjmujemy Pensjonariuszy zarówno na pobyty stałe, jak i tymczasowe. Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną dla każdego. W każdym miejscu naszego ośrodka panuje czystość i porządek. Zapewniamy regularne badania oraz dietę opartą o zalecenia lekarskie. Nasz dom seniora Legionowo posiada pokoje 1-, 2- i 3-osobowe. Każdy z nich posiada własną łazienkę z udogodnieniami dla osób, które mają problemy z poruszaniem się.

Dom seniora Legionowo - rodzinna atmosfera

Prowadzimy dom opieki Legionowo, który wyróżnia się najwyższymi standardami opieki. Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który realizuje się podczas codziennych zadań. Cechuje nas troska i cierpliwość wobec wszystkich Pacjentów. Jeśli szukałeś dom opieki Warszawa i okolice, który dobrze zajmie się Twoim bliskim to dobrze trafiłeś. Rozumiemy, że każdy senior to jednostka o unikalnych potrzebach i życiowej historii. Dlatego nasza opieka opiera się na indywidualnym podejściu, szanując integralność i godność każdej osoby.

Troskliwa opieka medyczna

Nasi doświadczeni lekarze, pielęgniarki i personel medyczny pracują z pasją i zaangażowaniem, aby zapewnić kompleksową opiekę zdrowotną dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Komfort i bezpieczeństwo

Nasz obiekt został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i komforcie. W pełni dostosowane pokoje, funkcjonalne pomieszczenia wspólne i specjalnie przystosowane tereny rekreacyjne sprawiają, że nasi Podopieczni czują się jak w domu.

Rodzinna atmosfera

Nasz personel nie tylko świadczy usługi opiekuńcze, ale tworzy także rodzinną atmosferę. Dbamy o to, aby każdy Pensjonariusz czuł się doceniony, zrozumiany i wsparty, gdy tego potrzebuje.

dom seniora spokojnej starości
full-shot-senior-couple-walking-together

POBYTY TYMCZASOWE

Jeśli potrzebujesz tymczasowej opieki dla bliskiej osoby, nasz ośrodek opieki może zapewnić jej całodobową pomoc, której potrzebuje. Możemy pomóc w rekonwalescencji po pobycie w szpitalu lub po prostu dać opiekunom chwilę wytchnienia. Nasz pełen współczucia i profesjonalny personel zadba o to, aby Twoja bliska osoba była pod dobrą opieką. Szukasz dom opieki Warszawa i okolice, który zapewni dobrą atmosferę, wysoki standard życia i zaopiekuje się Twoimi bliskimi? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach opieki tymczasowej.

Taking care of patient

POBYTY STAŁY

Jeśli szukasz miejsca, w którym Twój bliski będzie miał zapewnioną całodobową opiekę wykwalifikowanego personelu, to nasza oferta jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozumiemy, jak ważne dla naszych mieszkańców jest zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić im komfortowe warunki życia oraz dostęp do wyspecjalizowanego personelu pielęgniarskiego, rehabilitantów i lekarzy. Z nami Twój bliski będzie zawsze w bezpiecznych i sprawnych rękach.

Bardzo dobra i profesjonalna opieka dla osób z problemami wieku podeszłego. Jest miła , serdeczna atmosfera . Dziękuję za troskę i zapewnienie dobrego komfortu życia mamy.

Julitta Kryńska Avatar Julitta Kryńska
14 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona z opieki . Dla mnie 10/10

Beata Avatar Beata
30 marca 2024

Dziękuję za opiekę nad moim tatą.... Pan Przemek ma serce na dłoni. Dba o swoich podopiecznych. Wielkie podziekowania dla Pani Anety, która wkładała tyle wysiłku w dbanie o tatę.. zdecydowanie polecam jeśli rodzina potrzebuje wsparcia w opiece ... dziękuję Senior Care

Joanna Wakarecy Avatar Joanna Wakarecy
23 marca 2024

Prywatny dom opieki Legionowo i dom spokojnej starości

Nasz dom opieki Legionowo zapewnia opiekę pielęgniarską na najwyższym poziomie. Wykwalifikowani opiekunowie czuwają nad zdrowiem Pacjentów. Jesteśmy wyczuleni na wszelkie niepokojące sygnały, które mogą zdradzać, że stan zdrowia się pogarsza. Cieszymy się rekomendacją Krajowej Izby Domów Opieki. Udało się nam także zdobyć wpis do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub w podeszłym wieku.

Dbamy o to, żeby nasze standardy opieki były jak najwyższe. Dzięki temu nasz dom spokojnej starości Legionowo jest miejscem przyjaznym i w pełni profesjonalnym. Dokładamy wszelkich starań, żeby każdy czuł się jak w domu. Naszą kadrę opiekuńczą cechuje empatia i cierpliwość – tak bardzo potrzebne podczas opieki nam osobami starszymi. W naszym nowoczesnym ośrodku starannie zajmujemy się każdym Pensjonariuszem.

Dom spokojnej starości Legionowo – całodobowa opieka

Prowadzimy dom seniora Legionowo, który spełnia najbardziej restrykcyjne wymagania dotyczące opieki. W naszym ośrodku przyjmujemy zarówno na krótki, jak i dłuższy pobyt. Zapewniamy w tym czasie kompleksową opiekę oraz przyjazną atmosferę. Mieścimy się w przyjemnej, zielonej okolicy, która sprzyja spokojnemu wypoczynkowi. Nasz prywatny dom opieki Legionowo cieszy się świetnymi opiniami.

Nasz dom opieki Legionowo oferuje:

  • możliwość pobytu krótko- i długoterminowego
  • pokoje 1-, 2- i 3-osobowe z łazienkami
  • budynek z 2022 roku pozbawiony barier architektonicznych z windą
  • pokój gościnny dla rodzin i bliskich
  • pomieszczenia do prania i suszenia odzieży
  • świetlicę, salę ćwiczeń i kaplicę
  • posiłki przygotowywane zgodnie z zaleceniami lekarskimi
  • codzienne sprzątanie pokoi

Zadbaliśmy o to, żeby budynek nie posiadał żadnych barier architektonicznych. Dzięki temu wszyscy Pensjonariusze mogą swobodnie przemieszczać się po obiekcie. Zdejmujemy z seniorów ciężar codziennych obowiązków, a z ich bliskich opieki. Warto nam zaufać.

Nasz dom opieki Legionowo świadczy opiekę na najwyższym poziomie. Seniorzy mają do dyspozycji salę ćwiczeń oraz świetlicę, gdzie mogą spędzać czas wolny. Posiadamy w bliskości tereny zielone i duży ogród. Cały obiekt jest przystosowany do poruszania się dla osób niepełnosprawnych. Skrupulatnie i szczegółowo dbamy o czystość pomieszczeń oraz smaczne posiłki. Zatrudniamy wykwalifikowanych kucharzy, którzy z pasją przygotowują smaczne dania, wykonane według indywidualnych zaleceń lekarskich.

Dbamy nie tylko o zdrowie fizyczne, ale też psychiczne. Nasz dom opieki Legionowo posiada własną kaplicę. Staramy się, żeby każdy Pensjonariusz czuł się dobrze i komfortowo. Nie pozostawiamy nikogo samego z jego problemami. Pomagamy Pacjentom, którzy przechodzą rekonwalescencję lub rehabilitację, a sala ćwiczeń pomaga utrzymać sprawność przez jak najdłuższy czas. Stworzyliśmy obiekt, w którym jesień życia może być przyjemna, spokojna i kolorowa. U nas każdy może ze spokojem odetchnąć od codziennych obowiązków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dom seniora Legionowo - najczęściej zadawane pytania

Dom Opieki Senior Care to profesjonalne podejście, empatyczna i wykwalifikowana kadra, całodobowa opieka nad osobami po zabiegach operacyjnych, z chorobami neurologicznymi i ortopedycznymi, a także po urazach. Opiekujemy się pacjentami z demencją, otępieniem, chorobą Alzheimera oraz innymi schorzeniami.

Dokładamy wszelkich starań, by każdy nasz pacjent czuł się bezpiecznie. Personel w Domu Opieki Senior Care stanowią ludzie dla których praca z pacjentami i ich dobo jest życiowym powołaniem. Składa się z lekarzy, pielęgniarek i opiekunów pracujących na stałe.

SENIOR CARE wraz z doświadczonym i wykwalifikowanym personelem oferuje swoim podopiecznym możliwość skorzystania z wszechstronnej opieki całodobowej. Jest to doskonałe rozwiązanie szczególnie dla tych pacjentów, którzy nie mogą na co dzień sami i o siebie zadbać i potrzebują całodobowego wsparcia i opieki medycznej. W naszym domu opieki dokładamy wszelkich starań, by każdy nasz pacjent/podopieczny miał zapewnione jak najlepsze warunki pobytu i fachową pomoc medyczną lekarzy i pielęgniarek.

SENIOR CARE jest nowoczesnym budynkiem z licznymi udogodnieniami, co jest niezwykle ważne dla osób starszych, schorowanych i osób z niepełnosprawnościami. Jest pozbawiony wszelkich barier architektonicznych, a ponadto jest wyposażony w nowoczesną windę oraz poręcza. Budynek zaopatrzony jest w nowoczesny monitoring, który gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa, a w pokojach znajduje się specjalny system przywoławczy. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by każdy nasz podopieczny czuł się bezpiecznie i mógł regularnie widzieć się z rodziną. Ze względu na to oferujemy bezprzewodowy dostęp do Internetu wraz z możliwością skorzystania z noclegu. W domu opieki SENIOR CARE można znaleźć komfortowe, nowoczesne pokoje wyposażone w łazienkę z prysznicem. Oprócz tego znajdują się w nich wygodne łóżka, stolik, fotele, szafki, szafa i telewizor. Co więcej w SENIOR CARE zlokalizowany jest gabinet lekarski, w którym pacjenci mogą korzystać z porad lekarskich lekarza internisty oraz w zależności od potrzeb z pomocy lekarzy innych specjalizacji.

Dom Opieki Senior Care znajduje się na działce liczącej około 2500 m2, zaledwie około 20 minut od Warszawy, a 10 minut od Modlina. Tereny są zielone, bogate w drzewa i krzewy, a okolica spokojna, rodzinna i sprzyjająca odpoczynkowi (nieopodal rzeki Wisły).

Oferujemy szeroki wybór zabiegów, w tym rehabilitacyjnych i pielęgnacyjnych. Między innymi: fizjoterapię, kinezyterapię, aromaterapię, salę do ćwiczeń. Oprócz tego przygotowujemy kabinę floatingową SPA.

W Senior Care oferujemy dwa typy pobytu: pobyt dzienny i całodobowy. W ramach pierwszego z nich osoby potrzebujące opieki (będące w trakcie rekonwalescencji po pobycie w szpitalu lub urlopu swoich opiekunów) mogą skorzystać z opieki dziennej lekarzy, pielęgniarek, opiekunów. Z oferty mogą skorzystać również osoby potrzebujące regeneracji i odpoczynku. Druga forma pobytu, a więc pobyt stały doskonale sprawdza się dla wszystkich osób, które potrzebują całodobowej opieki medycznej. Jesteśmy świadomi tego, jak ważne jest zdrowie psychiczne i fizyczne naszych podopiecznych, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by czuli się zadbani, bezpieczni i czuli opiekę naszej profesjonalnej kadry pielęgniarskiej, lekarzy i rehabilitantów.

Cena za pobyt w SENIOR CARE zaczyna się od 3900 zł. Ma na nią wpływ wiele czynników, między innymi długość pobytu i wymagana opieka. Zapraszamy do kontaktu po szczegółowe informacje.

Dom opieki w Legionowie

Mieszkasz w Legionowie lub jego bliskich okolicach? Bliska Ci osoba potrzebuje stałej opieki ze względu na swój wiek i stan zdrowia? Powinieneś zainteresować się ofertą domu opieki Senior Care. To placówka wpisana do rejestru wojewody mazowieckiego. Nie musisz mieć więc obaw o legalność tej działalności. Dom opieki podlega kontroli ze strony uprawnionych do tego urzędów.

Można tutaj wymienić PIP oraz nadzór budowlany. Zatrudnione tutaj osoby doskonale wiedzą, jak należy postępować w kontakcie z osobami w podeszłym wieku, które cierpią na poważne choroby. Z całą pewnością nie są tu zatrudniani przypadkowi ludzie.

Każdy pensjonariusz może oczekiwać ze strony personelu życzliwości i cierpliwości. Placówka współpracuje ze szpitalem w Nowym Dworze Mazowieckim oraz z jednym z warszawskich szpitali. W razie pogorszenia się stanu zdrowia pensjonariusza możliwe jest więc szybkie wezwanie profesjonalnej pomocy. Senior Care zaprasza na swoją stronę internetową. SENIOR CARE to miejsce, które może stać się bezpieczną przystanią dla osób starszych i ciężko chorych.

Zatrudnione tutaj osoby posiadają odpowiednią wiedzę na temat tego, jak należy się opiekować osobami w podeszłym wieku oraz tymi, którzy zmagają się z ciężkimi chorobami. Budynek, w którym mieści się centrum jest w pełni przystosowany do potrzeb pensjonariuszy.

Zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz nie ma żadnych barier architektonicznych, które mogłyby stanowić przeszkodę nie do pokonania dla starszych i chorych. Obiekt został zaprojektowany w taki sposób, aby w pełni służył osobom tutaj przebywającym. Niezależnie od tego, jak długo potrwa pobyt. Jeśli zdecydujesz się na umieszczenie tutaj członka Twojej bliskiej rodziny możesz liczyć na profesjonalizm personelu. Oferta centrum SENIOR CARE jest skierowana również do mieszkańców Legionowa.

Ile kosztuje pobyt w domu spokojnej starości Legionowo SENIOR CARE

SENIOR CARE Centrum Seniora to profesjonalny ośrodek, który gwarantuje kompleksową i specjalistyczną opiekę nad osobami starszymi i schorowanymi. Jeżeli bliska Ci osoba potrzebuje tymczasowej opieki, nasza placówka może zagwarantować jej całodobową pomoc, której potrzebuje.

Pomagamy w rekonwalescencji po pobycie w szpitalu lub po prostu dajemy opiekunom chwile wytchnienia. Nasi doświadczeni medycy i opiekunowie zadbają o to, by ukochana osoba była pod najlepszą opieką. W naszym ośrodku oferujemy również pobyt stały, co oznacza całodobową opiekę.

Mamy świadomość tego, jak istotne dla naszych mieszkańców jest zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by zagwarantować im komfortowe warunki życia i najlepszą pomoc medyczną. Zatrudniamy wyspecjalizowany personel pielęgniarskiego, rehabilitantów i lekarzy.

Ile kosztuje pobyt w domu opieki? Nasze ceny zaczynają się już od 3900 zł za pobyt. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat cen, koniecznie zadzwoń lub wyślij maila. Zapraszamy do kontaktu jeszcze dziś.

+48 503 082 689 | biuro@seniorcare.waw.pl | Kazuń Nowy ul. Złota 11

Zadzwoń +48 503 082 689