Dom opieki Nadarzyn prywatny dom seniora i spokojnej starości

Nasz prywatny dom opieki Nadarzyn to komfortowe, przyjazne i spokojne miejsce dla Twoich bliskich. Zapewniamy kompleksową opiekę lekarską i pielęgniarską na najwyższym poziomie. Działamy w nowoczesnym budynku z 2022 – posiadamy liczne udogodnienia komunikacyjne dla seniorów. Zapewnimy Twoim bliskim godziwą opiekę i miejsce, w którym będą mogli spędzić jesień życia w spokojnych i dobrych warunkach.

 

Opieka lekarza i pielęgniarki
Ceny już od 3900 zł

Zadzwoń i zapytaj o pobyt

Zadbamy o godne, komfortowe i bezpieczne warunki dla Twoich bliskich

Dom opieki nadarzyn prywatny dom seniora i spokojnej starości

Dom opieki Nadarzyn dla seniora, spokojnej starości

Prowadzimy dom seniora Nadarzyn z troską o każdego podopiecznego. Każdy mieszkaniem naszego ośrodka może czuć się tutaj jak u siebie. Zatrudniamy empatyczną i wysoce wykwalifikowaną kadrę. Dzięki temu nasz dom opieki Nadarzyn zapewnia opiekę na tak wysokim poziomie.

Dom seniora Nadarzyn - rodzinna atmosfera

Prowadząc nasz dom seniora Nadarzyn, kładziemy duży nacisk na to, żeby każdy czuł się u nas jak najlepiej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z trudów, przez które muszą przechodzić ludzie w podeszłym wieku. Każdego dnia dokładamy starań, żeby ulżyć naszym pensjonariuszom i sprawić, żeby ich życie było radosne i lekkie. Prowadzimy dom opieki Nadarzyn z empatią i zaangażowaniem.

Profesjonalna opieka

Pielęgniarki z doświadczeniem dbają o zdrowie każdego podopiecznego, monitorując regularnie parametry życiowe i dostosowując plan opieki do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu nasi mieszkańcy mogą cieszyć się spokojem i pewnością, że ich zdrowie jest w najlepszych rękach.

Bezpieczeństwo

Dzięki systematycznym szkoleniom nasz personel jest przygotowany do radzenia sobie z różnorodnymi sytuacjami, co dodatkowo wzmacnia pewność siebie mieszkańców i ich rodzin. Nasz dom spokojnej starości Nadarzyn to miejsce, w którym każdy senior może czuć się bezpiecznie.

Rodzinna atmosfera

Starannie dobrane i zaangażowane grono pracowników stworzyło miejsce, gdzie każdy podopieczny czuje się jak w domu. Organizujemy liczne zajęcia rekreacyjne, spotkania integracyjne oraz wydarzenia kulturalne, aby tworzyć wspólnotę opartą na wzajemnym szacunku i wsparciu.

Smaczne i zdrowe posiłki

Zapewniamy 5 posiłków każdego dnia. Nasza kuchnia serwuje smaczne i zróżnicowane potrawy, dostosowane do diety każdego podopiecznego. Korzystamy z najświeższych składników, aby zapewnić nie tylko pełnowartościowe, ale także apetyczne posiłki.
dom seniora spokojnej starości

Bardzo dobra i profesjonalna opieka dla osób z problemami wieku podeszłego. Jest miła , serdeczna atmosfera . Dziękuję za troskę i zapewnienie dobrego komfortu życia mamy.

Julitta Kryńska Avatar Julitta Kryńska
14 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona z opieki . Dla mnie 10/10

Beata Avatar Beata
30 marca 2024

Dziękuję za opiekę nad moim tatą.... Pan Przemek ma serce na dłoni. Dba o swoich podopiecznych. Wielkie podziekowania dla Pani Anety, która wkładała tyle wysiłku w dbanie o tatę.. zdecydowanie polecam jeśli rodzina potrzebuje wsparcia w opiece ... dziękuję Senior Care

Joanna Wakarecy Avatar Joanna Wakarecy
23 marca 2024

Prywatny dom opieki Nadarzyn dom spokojnej starości

Zapewniamy:
  • pomieszczenia do prania i suszenia odzieży,
  • świetlicę, salę ćwiczeń i kaplicę,
  • posiłki przygotowywane zgodnie z zaleceniami lekarskimi,
  • codzienne sprzątanie pokoi,
  • możliwość pobytu krótko- i długoterminowego,
  • pokoje 1-, 2- i 3-osobowe z łazienkami,
  • budynek pozbawiony barier architektonicznych z windą,
  • pokój gościnny dla rodzin i bliskich.

Nowoczesny budynek domu opieki seniora bez barier architektonicznych

Nasz dom opieki Nadarzyn mieści się w nowoczesnym budynku z 2022 roku. Nie mamy żadnych barier architektonicznych. Pensjonariusze mogą poruszać się windą. Wokół jest spokojna, zielona okolica, co zapewnia wysoki komfort każdemu z mieszkańców. W naszym nowoczesnym budynku znajdują się liczne udogodnienia, które podnoszą standard codziennego życia mieszkańców. W pełni wyposażone pokoje zapewniają komfortowe warunki do życia, a nowoczesne systemy klimatyzacji i ogrzewania dostosowują się do indywidualnych preferencji.
 
W takim miejscu jak nasz dom spokojnej starości Nadarzyn każdy mieszkaniec może poruszać się bez przeszkód. W budynku znajdują się też dodatkowe udogodnienia, takie jak świetlica oraz kaplica. Dbamy o komfort psychiczny i zdrowie fizyczne naszych podopiecznych.
 
Nasz prywatny dom opieki Nadarzyn to miejsce, w którym zapewniamy wysoką jakość żywienia. Celem kucharzy jest dostarczanie nie tylko pożywnych, ale również pysznych dań, dostosowanych do indywidualnych preferencji żywieniowych i potrzeb zdrowotnych naszych mieszkańców.

Dom spokojnej starości Nadarzyn – profesjonalna opieka

Każdy z 5 posiłków jest skonsultowany z lekarzem. Dobieramy indywidualną dietę dla każdego z pensjonariuszy. Podczas przygotowywania posiłków unikamy nadmiernego stosowania soli i tłuszczów nasyconych, zwracając uwagę na utrzymanie równowagi w składnikach odżywczych. Dzięki temu nasz dom opieki Nadarzyn jest miejscem przyjaznym dla zdrowia.
 
Tworzymy dom opieki Nadarzyn, w którym panuje rodzinna atmosfera. Zatrudniamy empatyczną kadrę, która kieruje się przede wszystkim dobrem naszych pensjonariuszy. Dzięki temu każdy senior może się u nas poczuć komfortowo i bezpiecznie. Każdego dnia wykazujemy się zrozumieniem i cierpliwością wobec seniorów. Jesteśmy otwarci na ich potrzeby i pełni życzliwości. Tworzymy harmonijną przestrzeń, w której każdy mieszkaniec czuje się jak część większej rodziny. Przywiązujemy dużą wagę do budowania zaufania i wzajemnego szacunku, co wpływa pozytywnie na atmosferę w ośrodku.
 
Prowadzimy dom opieki Nadarzyn z myślą o seniorach. Organizujemy spotkania i zajęcia integracyjne. W naszym domu opieki znajduje się też specjalnie przygotowane miejsce, w którym seniorzy mogą spotkać się ze swoimi bliskimi. Wiemy, że takie rzeczy mają duże znaczenie dla osób starszych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

+48 503 082 689 | biuro@seniorcare.waw.pl | Kazuń Nowy ul. Złota 11

Zadzwoń +48 503 082 689