Dom opieki Stare Babice prywatny dom seniora i spokojnej starości

Nasz prywatny dom opieki Stare Babice zapewnia opiekę nad seniorami i osobami chorymi. Działamy w nowoczesnym budynku z 2022 roku, który jest pozbawiony wszelkich barier architektonicznych. Empatyczna i wykwalifikowana kadra opiekunów to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa dla Twoich bliskich.

Opieka lekarza i pielęgniarki
Ceny już od 3900 zł
Siedziba w Kazuń Nowy, ul. Złota 11​

Zadzwoń i zapytaj o pobyt

Zadbamy o godne, komfortowe i bezpieczne warunki dla Twoich bliskich

Dom opieki Stare Babice prywatny dom seniora i spokojnej starości

Dom opieki Stare Babice dla seniora, spokojnej starości

Zapewniamy możliwość pobytu krótko- i długoterminowego dla osób starszych i chorych w naszym profesjonalnym ośrodku opiekuńczym. Mamy bogate doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Kierujemy się empatią oraz zrozumieniem. Dla osób starszych nawet proste codzienne czynności mogą stać się poważnym problemem. Nasz dom opieki Stare Babice oferuje pomoc w każdej sprawie. Umożliwiamy kompleksową opiekę medyczną i rehabilitacyjną, posiłki zgodne z zaleceniami lekarza oraz możliwość ćwiczeń na specjalnie przygotowanej sali.

Dom seniora Stare Babice - rodzinna atmosfera

Opieka pielęgniarki i lekarza

Nasz dom spokojnej starości Stare Babice zapewnia komfortową i bezpieczną starość dla każdego. Pensjonariusze są pod opieką pielęgniarek i lekarza.

Spokój i bezpieczeństwo

Gwarantujemy komfortową i bezpieczną jesień życia. Nasza kadra pilnuje tego, żeby codzienne obowiązki nigdy więcej nie martwiły seniorów zamieszkujących nasz dom opieki Stare Babice. Przestrzeń i czas organizujemy w taki sposób, żeby każdy czuł się u nas komfortowo.

Przyjazna atmosfera

Nasze pielęgniarki i opiekunowie zawsze są uśmiechnięci i pełni życzliwości. Kierujemy się empatią i zrozumieniem, a opieka nad osobami starszymi i chorymi jest dla nas nie tylko zwykłą pracą, ale też pasją. Prowadzimy prywatny dom opieki Stare Babice, który jest przyjazny dla każdego.

dom seniora spokojnej starości

Bardzo dobra i profesjonalna opieka dla osób z problemami wieku podeszłego. Jest miła , serdeczna atmosfera . Dziękuję za troskę i zapewnienie dobrego komfortu życia mamy.

Julitta Kryńska Avatar Julitta Kryńska
14 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona z opieki . Dla mnie 10/10

Beata Avatar Beata
30 marca 2024

Dziękuję za opiekę nad moim tatą.... Pan Przemek ma serce na dłoni. Dba o swoich podopiecznych. Wielkie podziekowania dla Pani Anety, która wkładała tyle wysiłku w dbanie o tatę.. zdecydowanie polecam jeśli rodzina potrzebuje wsparcia w opiece ... dziękuję Senior Care

Joanna Wakarecy Avatar Joanna Wakarecy
23 marca 2024
full-shot-senior-couple-walking-together

POBYTY TYMCZASOWE

Nasz dom opieki Stare Babice cieszy się opinią świetnego ośrodka opiekuńczego i oferuje pobyty tymczasowe. Jest tak z prostego powodu – wkładamy w pracę całe nasze serce. Widzimy w naszych Pensjonariuszach ludzi, co wyróżnia nas na tle podobnych ośrodków. Prowadzimy dom seniora Stare Babice w taki sposób, żeby każdy czuł się w nim ważny, a codzienne troski nie mąciły beztroskiej jesieni życia.


Taking care of patient

POBYTY STAŁY

Kładziemy duży nacisk na to, żeby nasz personel posiadał niezbędne kwalifikacje. Cały czas szkolimy się w opiece nad seniorami i osobami chorymi. Nasz dom opieki Stare Babice działa w taki sposób, żeby wszyscy czuli się w nim dobrze i byli odpowiednio zaopiekowani. Rodzinna atmosfera i przyjazne środowisko to wynik ciężkiej pracy naszych opiekunów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, żeby seniorzy czuli się pod naszą opieką jak u siebie.

Prywatny dom opieki Stare Babice i dom spokojnej starości

Nasz personel to nie tylko empatyczne pielęgniarki. Dbamy o czystość, codziennie sprzątając pokoje Pensjonariuszy. Zapewniamy 5 posiłków dziennie. Każdy może liczyć na dietę dopasowaną do zaleceń lekarskich. Mamy oddzielne pomieszczenie do prania i suszenia odzieży. Pomagamy seniorom zorganizować ich czas oraz zapewnić im dobre samopoczucie. Nasz dom seniora Stare Babice to miejsce przyjazne, pełne ciepła oraz empatii.

Prowadzimy dom spokojnej starości Stare Babice z możliwością zakwaterowania krótko- i długoterminowego. Zawsze wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom. Wiemy, jak ważne jest to, żeby seniorzy nie byli samotni. Pomoc w opiece nad osobą starszą lub schorowaną może wymagać bardzo konkretnych i szerokich kwalifikacji. Posiadamy rekomendację Krajowej Izby Domów Opieki oraz wpis do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub w podeszłym wieku. To gwarancja, że spełniamy najbardziej restrykcyjne normy jakości w kwestii opieki.

Nasz dom opieki Stare Babice to miejsce, w którym seniorzy mogą poczuć radość z beztroskiego życia. Bierzemy na siebie wszystkie codzienne obowiązki, takie jak robienie zakupów, gotowanie czy sprzątanie. Chcemy, żeby nasi Pensjonariusze czuli się tutaj jak u siebie. Każdego dnia zapewniamy opiekę na najwyższym poziomie.

Dom spokojnej starości Stare Babice – opieka pielęgniarska

Udało się nam stworzyć dom opieki Stare Babice, który zapewnia komfortowe i godne warunki życia. Nowoczesny budynek posiada szereg udogodnień, takich jak windy i barierki, a wszystkie pokoje mają własne łazienki. Spotkania z bliskimi mogą odbywać się w przyjaznym i bardzo wygodnym pomieszczeniu przygotowanym specjalnie na tę okazję. Odwiedziny wpływają niezwykle pozytywnie na zdrowie i samopoczucie seniorów, z czego doskonale zdajemy sobie sprawę. Pensjonariusze mogą spędzać czas na rozrywce w świetnie wyposażonej świetlicy lub ćwiczyć w przygotowanej do tego sali. Posiadamy również kaplicę, która jest miejscem zadumy i modlitwy.

Gwarantujemy opiekę specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Cechuje nas empatia i profesjonalizm. Wykazujemy się zrozumieniem i cierpliwością dla seniorów oraz osób chorych. Nasz dom opieki Stare Babice to idealne miejsce dla Twoich bliskich, w którym mogą spędzić jesień życia i nigdy już nie czuć się samotnie..

 

+48 503 082 689 | biuro@seniorcare.waw.pl | Kazuń Nowy ul. Złota 11

Zadzwoń +48 503 082 689