Dom opieki Serock prywatny dom seniora i spokojnej starości

Prowadzimy prywatny dom opieki Serock, w którym dbamy o seniorów i osoby chore. Działamy w nowoczesnym budynku z 2022 roku – posiadamy liczne udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami, takie jak windy i barierki. Gwarantujemy bezpieczną i wygodną jesień życia dla Twoich bliskich. 

Opieka lekarza i pielęgniarki
Ceny już od 3900 zł

Zadzwoń i zapytaj o pobyt

Zadbamy o godne, komfortowe i bezpieczne warunki dla Twoich bliskich

Dom opieki Serock prywatny dom seniora i spokojnej starości

Dom opieki Serock dla seniora, spokojnej starości

Nasz dom seniora Serock posiada wpis do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub w podeszłym wieku. Spełniamy rygorystyczne wymagania dotyczące standardów opieki. Zatrudniamy wykwalifikowaną i empatyczną kadrę. Jako prywatny dom opieki Serock zapewniamy opiekę lekarza rodzinnego, a w razie potrzeby także specjalistów. Mamy rekomendację Krajowej Izby Domów Opieki. Kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych Pensjonariuszy.

Dom seniora Serock - rodzinna atmosfera

Przyjazna i rodzinna atmosfera

Dbamy o to, żeby nasz dom spokojnej starości Serock był przyjazny na każdym kroku. Dla naszych pracowników empatia jest czymś normalnym. Wykazujemy zrozumienie dla różnych potrzeb seniorów oraz ich stanu zdrowia. Udzielamy niezbędnego wsparcia, także psychicznego.

Całodobowa opieka 

Nieustannie czuwamy nad stanem zdrowia naszych Pensjonariuszy. Zapewniamy profesjonalną i skuteczną opiekę, a także dostęp do wszystkich potrzebnych leków. Nasi Podopieczni cały czas są obserwowani przez specjalistów, którzy umieją szybko dostrzec problemy zdrowotne.

Wygoda i komfort każdego dnia

Wysoki standard naszego budynku sprawia, że seniorzy mogą poczuć się wygodnie i komfortowo. Wszystkie pokoje urządzone są w przyjazny sposób. Dbamy o jakość wyposażenia oraz czystość w pokojach na co dzień. Posiadamy świetlicę, salę ćwiczeń oraz kaplicę.

dom seniora spokojnej starości

+ Nowy czysty i przestronny budynek dostosowany do potrzeb niepełnosprawnych + Przestronne, widne pokoje z prywatnymi łazienkami +Własna kuchnia + Spory ogródek z altaną i ścieżką spacerową + Położony w cichej acz dobrze skomunikowanej okolicy + Nowoczesna sala rehabilitacyjna + Miły personel a przede wszystkim zaangażowany w życie domu właściciel, Pan Przemek

Łukasz Ptaszyński Avatar Łukasz Ptaszyński
25 listopada 2023

Dziękuję za opiekę nad moją mamą. Naprawdę znalazła u Was swój drugi dom.

Monika Studzińska Avatar Monika Studzińska
25 listopada 2023

To co wyróżnia ten Dom Opieki na tle innych to: - budynek nowo wybudowany zgodnie ze standardami przewidzianymi dla domu opieki, - zadbany, czysty i dobrze wyposażony dom, - bardzo dobry kontakt Właściciela Domu z Podopiecznymi przejawiający się w życzliwym zrozumieniu ich potrzeb, objęciu ich troskliwą i przyjazną opieką, co daje wszystkim komfort i dobre samopoczucie, - dzięki zaangażowaniu ze strony Właściciela i Personelu Pensjonariusze czują się tutaj członkami małej społeczności. Serdecznie polecam!!!

Zaneta Avatar Zaneta
9 listopada 2023
full-shot-senior-couple-walking-together

POBYTY TYMCZASOWE

Dbamy o zdrowie naszych Pensjonariuszy, oddając im przygotowaną zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa salę ćwiczeń. Ruch świetnie działa na zdrowie. Także osoby potrzebujące rehabilitacji znajdą do tego odpowiednie miejsce, które zapewnia nasz dom opieki Serock. Wiemy, że ważne jest nie tylko zdrowie fizyczne, ale też psychiczne, dlatego zapewniliśmy Wam miejsce do spotkań z bliskimi, w którym można miło spędzić czas i spokojnie porozmawiać.
Taking care of patient

POBYTY STAŁY

Nasi Pensjonariusze znajdują zakwaterowanie w 1-, 2- i 3-osobowych pokojach. Wszystkie pomieszczenia mieszkalne, które posiada nasz dom opieki Serock, są świetnie wyposażone i wygodne. Empatyczna i wykwalifikowana kadra gwarantuje najlepszą jakość opieki podczas wszystkich codziennych czynności. Dbamy o to, żeby w ośrodku panowała rodzinna i przyjazna atmosfera, w której można poczuć się bezpiecznie. Wśród seniorów problem samotności jest szczególnie dotkliwy, ale nasz dom spokojnej starości Serock skutecznie sobie z tym radzi. Posiadamy świetnie wyposażoną świetlicę pozwalającą na spędzanie czasu w przyjemny i twórczy sposób.


Prywatny dom opieki Serock i dom spokojnej starości

Staramy się, żeby nasz dom opieki Serock zapewniał seniorom beztroską jesień życia. Twoi bliscy mogą przebywać z rówieśnikami i spędzać czas w taki sposób, jak lubią najbardziej. Dla osoby starszej codzienne czynności, takie jak robienie zakupów, gotowanie czy sprzątanie, mogą być poważnym wyzwaniem. Nasz dom seniora Serock kompleksowo zajmuje się wszystkim tym, co jest niezbędne. Kucharze przygotowują domowe posiłki z wysokiej jakości składników. Każdy Pensjonariusz może liczyć na indywidualnie zaplanowaną dietę, która została uzgodniona z jego lekarzem.

Zapewniamy szybki dostęp do niezbędnych usług medycznych. Jako prywatny dom opieki Serock gwarantujemy opiekę pielęgniarek i lekarza oraz opiekunów. Seniorzy przechodzą regularne badania, podczas których lekarz sprawdza ich stan zdrowia oraz wydaje zalecenia dla personelu opiekuńczego. Zapewniamy kompleksowe wsparcie seniorom przez całą dobę – z nami żadna sytuacja nie jest trudna. Dla osób wierzących przygotowaliśmy kaplicę. To idealne miejsce na spokojną modlitwę i chwilę zadumy.

Dom spokojnej starości Serock – opieka pielęgniarska

Wysoki standard naszego budynku przekłada się na dobre samopoczucie seniorów. Budynek, w którym mieści się nasz dom opieki Serock, posiada windę oraz szereg udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami. Zapewniamy nie tylko udogodnienia architektoniczne, ale też pomoc naszych opiekunów w codziennych czynnościach. Dzięki temu seniorzy, którzy zamieszkują nasz dom opieki Serock, czują się sprawni i potrzebni. Spełniamy restrykcyjne standardy dotyczące jakości opieki, co przekłada się na zadowolenie Pensjonariuszy oraz ich bliskich.

W naszej pracy najważniejsza jest empatia. Zawsze okazujemy Pensjonariuszom zrozumienie oraz wsparcie. Wykazujemy się cierpliwością, a dobro naszych Podopiecznych to dla nas nadrzędna wartość. Prowadzimy dom opieki Serock, który jest przyjazny dla każdego. Przestrzeń mieszkalna jest świetnie wyposażona, a my zajmujemy się wszystkimi codziennymi obowiązkami. Jesień życia w naszym domu spokojnej starości jest lekka i beztroska.

 

+48 503 082 689 | biuro@seniorcare.waw.pl | Kazuń Nowy ul. Złota 11

Zadzwoń +48 503 082 689