DOM OPIEKI SENIOR CARE – ZIELONKA – okolice

Oferta dom spokojnej starości Zielonka

W Centrum Seniora SENIOR CARE opieka i komfort naszych podopiecznych jest zawsze naszym priorytetem. Oferujemy kompleksową opiekę nad osobami starszymi i chorymi, a także wykwalifikowany personel i wysoki standard wykończenia, które zwiększają komfort naszych mieszkańców. Z SENIOR CARE możecie być Państwo pewni, że Wasi bliscy otrzymają najlepszą możliwą opiekę. Skontaktuj się z nami już dziś.

Cena za pobyt od 3900 zł

Szczegółowych informacji odnośnie cen udzielamy telefonicznie lub e-mailowo. Zapraszamy do kontaktu

POBYTY TYMCZASOWE

Jeśli potrzebujesz tymczasowej opieki dla bliskiej Ci osoby, nasz ośrodek jest doskonałym rozwiązaniem. Oferujemy całodobową opiekę, która może pomóc podczas rekonwalescencji po pobycie w szpitalu, gdy opiekunowie są na wakacjach lub w przypadku innych tymczasowych potrzeb związanych z opieką. Nasz doświadczony i pełen współczucia personel zapewni najwyższą jakość opieki.

POBYTY STAŁY

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich potrzebuje stałej opieki medycznej, nasza oferta pobytu stałego jest idealnym rozwiązaniem. Nasz doświadczony i wykwalifikowany personel zapewni całodobową opiekę, dbając o to, aby Twoje zdrowie i dobre samopoczucie były zawsze na pierwszym miejscu. Dzięki komfortowemu zakwaterowaniu i dostępowi do wyspecjalizowanych pielęgniarek, fizjoterapeutów i lekarzy możesz odpocząć lub bliska Ci osoba, a także nabrać sił.

W zakresie USŁUG BYTOWYCH zapewniamy:

Zapewniamy

Prywatny dom opieki Zielonka

Robimy wszystko, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa oparte na zaufaniu i szacunku, które jest dla naszego personelu priorytetem numer jeden. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych, doświadczonych profesjonalistów, którym naprawdę zależy na dobru pacjentów. Z empatią i zrozumieniem pracują bez wytchnienia, aby zapewnić najlepszą możliwą opiekę. Dbamy o pacjentów z demencją, otępieniem i chorobą Alzheimera oraz innymi chorobami. Robimy wszystko, aby zadbać o poczucie bezpieczeństwa oparte na zaufaniu i szacunku. Nasz personel to ludzie z powołania, cierpliwi, pełni empatii i zrozumienia, dla których wartością nadrzędną jest dobro pacjenta.

Dom seniora Zielonka - najczęściej zadawane pytania

W SENIOR CARE dajemy naszym pacjentom i podopiecznym taką możliwość. Każdy, kto tego potrzebuje może liczyć na całodobową opiekę medyczną i komfortowy pobyt w naszej placówce, korzystając z pomocy medycznej naszego wykwalifikowanego personelu medycznego. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, by każdy korzystający z naszych usług czuł się bezpiecznie, komfortowo i miał zagwarantowaną najlepszą opiekę i warunki pobytu.

 

Przede wszystkim należy zaznaczyć, że dom opieki SENIOR CARE to budynek z nowoczesnymi udogodnieniami, które powstały głównie z myślą o osobach starszych i niepełnosprawnych. W budynku nie ma żadnych barier architektonicznych, a ponadto znajduje się tam winda i profesjonalne poręcza. Obiekt wyposażony jest w profesjonalny monitoring i system przywoławczy zlokalizowany w pokojach. Każdy nasz podopieczny może systematycznie kontaktować się ze swoimi bliskimi, dzięki bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, parkingowi oraz możliwości skorzystania z noclegu. W domu opieki SENIOR CARE znajdują się przytulne, komfortowe i nowoczesne pomieszczenia jedno, dwu i trzyosobowe z łazienką. Pokoje wyposażone są w wygodne łóżka, stoliczek, fotele i szafki przeznaczone na rzeczy osobiste, szafa oraz telewizor. Oprócz tego pacjenci mogą korzystać z gabinetu lekarskiego, w którym przyjmuje lekarz internista oraz w zależności od konkretnych potrzeb inni specjaliści.

Dom opieki SENIOR CARE znajduje się na działce o powierzchni niemalże 2500m2.Budynek zlokalizowany jest około 20 minut od Warszawy i 10 minut od lotniska w Modlinie. Okolica nieopodal wyróżnia się dużą ilością zieleni i spokojem. W pobliżu znajduje się rzeka Wisła.

Naszym podopiecznym oferujemy szereg różnych zabiegów rehabilitacyjnych i pielęgnacyjnych. Mogą korzystać z fizjoterapii, kinezyterapii, aromaterapii oraz sali ćwiczeń. Przygotowujemy również kabinę floatingową SPA.

W SENIOR CARE oferujemy pobyt dzienny i całodobowy. Z pobytu dziennego mogą korzystać osoby chore niewymagające stałej opieki w ciągu dnia np. chcą nabrać sił po wypadku, są w trakcie rekonwalescencji po pobycie w szpitalu, ich opiekunowie wyjechali na urlop lub po prostu potrzebują regeneracji.

Pobyt stały to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy wymagają fachowej opieki medycznej 24 godziny na dobę. Jesteśmy świadomi tego, jak ważne jest zdrowie, komfort psychiczny i fizyczny naszych pacjentów i podopiecznych, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by mieli oni zagwarantowane komfortowe warunki pobytu przy pomocy specjalistycznej i empatycznej kadry medycznej.

Cena pobytu zależy od wielu czynników, np. tego, czy jest to pobyt stały, czy krótkoterminowy. Zaczyna się od 2900 zł, Szczegółowych informacji na temat oferty udzielamy telefonicznie lub e-mailowo. Zapraszamy do kontaktu.

Centrum Seniora SENIOR CARE już od lat zapewnia profesjonalną opiekę osobom starszym i schorowanym z Warszawy i jej okolic. Na pomysł otwarcia takiej placówki prowadzące ją osoby wpadły kilkanaście lat temu. Nie przyszło im to do głowy tak zupełnie nagle. Jedna z bliskich im osób zajmowała się prowadzeniem takiej placówki. Kiedy zapadła decyzja o tym, że powstanie obiekt, w którym osoby starsze będą miały zapewnioną ochronę konieczne było przeprowadzenie dyskusji nad tym, gdzie powinna być zlokalizowana taka placówka i jak powinien wyglądać budynek, w którym będzie mieściło się centrum seniora. Jeżeli chodzi o wybór miejsca, w którym powstanie budynek trzeba stwierdzić, że była to znakomita decyzja. Jest stąd blisko do Warszawy i lotniska w Modlinie. Działka, na której znajduje się obiekt jest położona niedaleko od królowej polskich rzek, jaka jest Wisła. Można liczyć tutaj zarówno na profesjonalną opiekę podczas pobytu tymczasowego, jak i wtedy, gdy starsza osoba zostanie tu już na stałe. Pomieszczenia znajdujące się w budynku wyposażone są we wszystkie przedmioty i akcesoria, których potrzebuje osoba w podeszłym wieku zmagająca się z różnymi chorobami. Wśród pensjonariuszy znajdują się również seniorzy, którzy mogą pochwalić się znakomitą jak na ich wiek formą fizyczną i psychiczną. Nie każdy starszy człowiek ma jednak tyle szczęścia. Do akcesoriów ułatwiających życie można zaliczyć dozowniki na leki posiadające przedziałkę na każdy dzień tygodnia. Istotne jest również to, aby każde centrum seniora było wyposażone w dzwonki umożliwiające wezwanie pomocy w nagłym przypadku. Wystąpienie takiej sytuacji jest niestety prawdopodobne biorąc pod uwagę wiek pensjonariuszy. Placówka Senior Care jest wyposażona w takie przyciski. Była to kwestia o której pomyślano już na początku procesu planowania tego, jak będą urządzone wnętrza obiektu. Mieszkasz w Zielonce lub jej okolicach? Ktoś z grona Twojej bliskiej rodziny potrzebuje profesjonalnej opieki? Skontaktuj się z centrum seniora Senior Care. Uzyskasz wtedy informacje dotyczące tego, jak można zapewnić starszej osobie tymczasowy lub stały pobyt w ośrodku.

Tworzymy bezpieczne i profesjonalne miejsce, dla Twoich bliskich.