Dom opieki Otwock prywatny dom seniora i spokojnej starości

Nasz prywatny dom opieki Otwock zapewnia opiekę na najwyższym poziomie. Zapewniamy opiekę pielęgniarską, lekarską, naszych specjalistów i opiekunów i bardzo wysoki standard. Mieścimy się w nowoczesnym budynku z 2022 roku, który posiada liczne udogodnienia. Nasz ośrodek to gwarancja, że Twoi bliscy będą czuli się dobrze na starość.

Opieka lekarza i pielęgniarki
Ceny już od 3900 zł
Siedziba w Kazuń Nowy, ul. Złota 11​

Zadzwoń i zapytaj o pobyt

Zadbamy o godne, komfortowe i bezpieczne warunki dla Twoich bliskich

Dom opieki Otwock prywatny dom seniora i spokojnej starości

Dom opieki Otwock dla seniora, spokojnej starości

Zatrudniamy wysoce wykwalifikowaną i wyspecjalizowaną kadrę. Dla naszych pracowników to nie tylko praca, ale też pasja pozwalająca im się realizować. Prowadzimy dom seniora Otwock, kierując się empatią, współczuciem, zrozumiem i cierpliwością. Mamy świadomość, że na starość ludzie mają coraz więcej problemów z poruszaniem się i zrozumieniem Świata. Dbamy o to, żeby każdy Pensjonariusz czuł się komfortowo i bezpiecznie pod naszym dachem.

Dom seniora Otwock - rodzinna atmosfera

Tworzymy dom opieki Otwock, który gwarantuje komfortowy pobyt krótko- i długotrwały. W naszym ośrodku wszyscy Pensjonariusze mogą poczuć się komfortowo. Współpracujemy z lekarzem rodzinnym oraz rehabilitantami, żeby dbać o zdrowie seniorów w jak najlepszym stopniu.

Doświadczony zespół opiekunów

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych opiekunów oraz personelu medycznego, którzy są gotowi sprostać wszelkim potrzebom naszych mieszkańców.

Komfort na najwyższym poziomie

Nasz prywatny dom opieki Otwock został zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie. Posiadamy nowoczesne udogodnienia, zapewniające spokój i poczucie bezpieczeństwa.

Indywidualne podejście

Rozumiemy, że każda osoba jest wyjątkowa, dlatego oferujemy indywidualne podejście do każdego mieszkańca. Dostosowujemy opiekę do potrzeb i preferencji, zapewniając tym samym pełną satysfakcję.

Rodzinna atmosfera

Dokładamy wszelkich starań, żeby nasz dm spokojnej starości Otwock mógł pochwalić się prawdziwie rodzinną atmosferą. Wszyscy pracownicy cechują się empatią i wyrozumiałością wobec Pensjonariuszy.

dom seniora spokojnej starości

Bardzo dobra i profesjonalna opieka dla osób z problemami wieku podeszłego. Jest miła , serdeczna atmosfera . Dziękuję za troskę i zapewnienie dobrego komfortu życia mamy.

Julitta Kryńska Avatar Julitta Kryńska
14 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona z opieki . Dla mnie 10/10

Beata Avatar Beata
30 marca 2024

Dziękuję za opiekę nad moim tatą.... Pan Przemek ma serce na dłoni. Dba o swoich podopiecznych. Wielkie podziekowania dla Pani Anety, która wkładała tyle wysiłku w dbanie o tatę.. zdecydowanie polecam jeśli rodzina potrzebuje wsparcia w opiece ... dziękuję Senior Care

Joanna Wakarecy Avatar Joanna Wakarecy
23 marca 2024

Prywatny dom opieki Otwock i dom spokojnej starości

Nasz dom opieki Otwock zapewnia opiekę przez całą dobę. Podopieczni pozostają pod nieustannym nadzorem personelu, który monitoruje ich stan zdrowia i nieustannie kontroluje sytuację. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra pracuje z zaangażowaniem i empatią, aby zapewnić naszym podopiecznym komfort oraz wsparcie w codziennym życiu. Szukając dom opieki Warszawa i okolice zapraszamy do kontaktu – dobrze zajmiemy się Twoimi bliskimi.

Nasi lekarze oraz pielęgniarki prowadzą regularne kontrole zdrowia mieszkańców, monitorując wszelkie zmiany w stanie zdrowia. W razie konieczności dostosowują plany terapeutyczne oraz dietę, zapewniając kompleksową opiekę medyczną. Wszystkie 5 posiłków w ciągu dnia przygotowywanych jest zgodnie z zaleceniami lekarskimi. Prowadzimy dom spokojnej starości Otwock, w którym szczególnie dbamy o zdrowie.

Nowoczesny budynek domu opieki seniora bez barier architektonicznych

Działamy w budynku, który został oddany do użytku w 2022 roku. Na jego terenie znajduje się szereg udogodnień i atrakcji dla Pensjonariuszy, którzy zamieszkują nasz dom opieki Otwock. W naszej kaplicy można się skupić i pomodlić w spokojnych i przyjemnych warunkach. Na świetlicy organizujemy szereg zajęć i ciekawych aktywności. Seniorzy nie nudzą się podczas pobytu i mogą skupić się na czerpaniu przyjemności z życia. Tym nasz dom spokojnej starości Otwock wyróżnia się od podobnych ośrodków.

Udogodnienia w naszym budynku:

  • Kaplica
  • Świetlica
  • Sala ćwiczeń
  • Winda
  • Przyjazna zielona okolica
  • Cisza i spokój
  • Pomieszczenia do prania i suszenia odzieży
  • Pokój gościnny dla rodziny i bliskich
  • Brak barier architektonicznych

Zadbaliśmy, żeby w naszym ośrodku nikt nie czuł się wykluczony. Wyeliminowaliśmy wszystkie bariery architektoniczne, co sprawiło, że nasz dom opieki Otwock jest przyjazny dla każdego, także dla osób mających problemy z poruszaniem się o własnych siłach. Między piętrami Pensjonariusze mogą przemieszczać się wygodną i przestronną windą. Mieścimy się w przyjaznej i zielonej okolicy. Sprzyja to odpoczynkowi i regeneracji.

Dom spokojnej starości Otwock – całodobowa opieka

Dla seniorów trudy związane z codziennymi obowiązkami często okazują się zbyt dużym wysiłkiem. Dzięki naszej profesjonalnej pomocy i opiece Twoi bliscy skupią się na czerpaniu radości z życia. Prowadzimy dom seniora Otwock, który jest przyjazny dla Pensjonariuszy w każdym wieku. Najwyższa jakość opieki w naszym ośrodku została doceniona przez rekomendację Krajowej Izby Domów Opieki oraz wpis do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub w podeszłym wieku.

Dbamy o to, żeby w całym obiekcie panowała rodzinna atmosfera. Pochylamy się nad problemami seniorów – u nas nikt nie jest zostawiony sam sobie. Opiekunowie i pielęgniarki wykazują się najwyższym poziomem empatii i zrozumienia. Radzimy sobie z opieką nad osobami chorymi oraz z trudnym charakterem. Pensjonariusze mogą spotykać się z bliskimi i rodziną w spokojnych warunkach, w komfortowym pomieszczeniu. Nasze pokoje są wygodne, czyste i nowoczesne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewnimy bezpieczną i wygodną jesień życia Twoim bliskim.

 

+48 503 082 689 | biuro@seniorcare.waw.pl | Kazuń Nowy ul. Złota 11

Zadzwoń +48 503 082 689