Dom opieki Ursus prywatny dom seniora i spokojnej starości

Nasz prywatny dom opieki Ursus to przyjazne i bezpieczne miejsce dla Twoich bliskich. Zapewniamy kompleksową opiekę pielęgniarską i lekarską na wyjątkowo wysokim poziomie. Seniorzy mieszkają w nowoczesnym budynku z 2022 roku, który posiada liczne udogodnienia i świetne wyposażenie. Każdego dnia dbamy o to, żeby nasz dom spokojnej starości Ursus zapewniał najlepsze warunki dla każdego podopiecznego.

Opieka lekarza i pielęgniarki
Ceny już od 3900 zł

Zadzwoń i zapytaj o pobyt

Zadbamy o godne, komfortowe i bezpieczne warunki dla Twoich bliskich

Dom opieki ursus prywatny dom seniora i spokojnej starości

Dom opieki Ursus dla seniora, spokojnej starości

Nasz dom opieki uzyskał Wpis do Rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub w podeszłym wieku oraz posiada rekomendację Krajowej Izby Domów Opieki. Zapewniamy kompleksową opiekę na najwyższym poziomie. Zatrudniamy empatyczną i wykwalifikowaną kadrę, co przekłada się na samopoczucie seniorów.

Dom seniora Ursus - rodzinna atmosfera

Warto wybrać nasz dom seniora Ursus dla Twoich bliskich, ponieważ to przyjazne i dobrze zorganizowane miejsce. Dbamy o to każdego dnia. Zatrudniamy empatyczny personel, który codziennie okazuje zrozumienie naszym podopiecznym. Wykazujemy się cierpliwością oraz przemyślanym podejściem także do osób z trudnym charakterem.

Opieka pielęgniarska

Opieka pielęgniarska w naszym domu opieki to nie tylko regularne kontrole zdrowotne, ale również indywidualnie dostosowane plany leczenia i rehabilitacji. Zespół pielęgniarek jest zawsze gotowy do udzielenia pomocy w przypadku nagłych sytuacji i zapewnia wsparcie.

Świetne jedzenie

Kuchnia jest miejscem, gdzie priorytetem jest nie tylko dbałość o walory smakowe, ale także dostarczanie odpowiednich składników odżywczych dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego podopiecznego. Posiłki przygotowywane są z najwyższą starannością, z uwzględnieniem preferencji i ewentualnych ograniczeń żywieniowych.

Poczucie bezpieczeństwa

Nasz prywatny dom opieki Ursus jest miejscem, w którym każdy podopieczny może czuć się otoczony opieką, wsparciem i zrozumieniem. Bezbłędnie funkcjonujący system bezpieczeństwa oraz stała obecność personelu sprawiają, że nasi podopieczni mogą spokojnie cieszyć się każdym dniem.
dom seniora spokojnej starości

Bardzo dobra i profesjonalna opieka dla osób z problemami wieku podeszłego. Jest miła , serdeczna atmosfera . Dziękuję za troskę i zapewnienie dobrego komfortu życia mamy.

Julitta Kryńska Avatar Julitta Kryńska
14 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona z opieki . Dla mnie 10/10

Beata Avatar Beata
30 marca 2024

Dziękuję za opiekę nad moim tatą.... Pan Przemek ma serce na dłoni. Dba o swoich podopiecznych. Wielkie podziekowania dla Pani Anety, która wkładała tyle wysiłku w dbanie o tatę.. zdecydowanie polecam jeśli rodzina potrzebuje wsparcia w opiece ... dziękuję Senior Care

Joanna Wakarecy Avatar Joanna Wakarecy
23 marca 2024

Prywatny dom opieki Ursus dom spokojnej starości

Oferujemy:
  • możliwość pobytu krótko- i długoterminowego,
  • pokoje 1-, 2- i 3-osobowe z łazienkami,
  • pomieszczenia do prania i suszenia odzieży,
  • świetlicę, salę ćwiczeń i kaplicę,
  • posiłki przygotowywane zgodnie z zaleceniami lekarskimi,
  • codzienne sprzątanie pokoi,
  • budynek pozbawiony barier architektonicznych z windą,
  • pokój gościnny dla rodzin i bliskich.

Nowoczesny budynek domu opieki seniora bez barier architektonicznych

Prowadzimy dom opieki Ursus, który jest przyjazny nie tylko ze względu na personel. Działamy w nowoczesnym budynku, który jest przystosowany w taki sposób, żeby ułatwiać poruszanie się po nim osobom w podeszłym wieku. Wyeliminowaliśmy wszystkie bariery architektoniczne, dlatego nasz dom spokojnej starości Ursus zapewnia komfort każdemu podopiecznemu.
 
Do dyspozycji naszych podopiecznych pozostaje winda, którą mogą poruszać się między piętrami. Posiadamy dobrze wyposażoną świetlicę oraz salę ćwiczeń. Wszystkie obiekty, które posiada nasz dom opieki Ursus, są zabezpieczone w taki sposób, żeby nie stwarzać zagrożenia. Nasz ośrodek znajduje się w spokojnej okolicy, która sprzyja wypoczynkowi i pozwala się zrelaksować.
 
Wiemy, że dom opieki Ursus to miejsce, w którym seniorzy muszą czuć się jak u siebie. Dbamy o dobry stan zdrowia fizycznego, psychicznego i duchowego naszych podopiecznych. Mamy cichą, choć przestronną kaplicę, w której można oddać się modlitwie lub zadumie. Sprawia to, że nasz dom seniora Ursus to miejsce odpowiednie dla każdego.

Dom spokojnej starości Ursus – profesjonalna opieka

Rodzinna atmosfera to kolejna rzecz, którą nasz dom opieki Ursus wyróżnia się na tle innych placówek. Tworzymy miejsce, w którym każdy podopieczny ma możliwość nawiązania bliskich relacji z personelem i innymi mieszkańcami. Dzięki temu każdy może doświadczyć ciepła i wsparcia, co wpływa korzystnie na samopoczucie i jakość codziennego życia. Jesień życia warto spędzić godnie i w przyjaznej atmosferze, nie męcząc się z codziennymi wyzwaniami.

Wybierając opiekunów, stawiamy na wysokie kompetencje oraz ludzkie podejście do podopiecznych. Dlatego nasz dom opieki Ursus słynie ze świetnej kadry pielęgniarskiej. Nie tylko pomagamy seniorom, wykonując za nich wiele codziennych czynności, ale też okazujemy im zrozumienie i życzliwość. Dla osób w podeszłym wieku to bardzo ważne. Nasz dom opieki Ursus tworzy warunki, w których każdy może czuć się dobrze i bezpiecznie. Wysoka jakość opieki nad osobami w podeszłym wieku jest szczególnie ważna.

Nasi doświadczeni pracownicy medyczni prowadzą regularne kontrole zdrowotne, monitorując stan zdrowia podopiecznych i dostosowując opiekę do ewentualnych zmian. Zapewniamy również wsparcie w zakresie leczenia i rehabilitacji, angażując się w pełny proces zdrowienia. Dążymy do tego, aby każdy mieszkaniec naszego domu spokojnej starości doświadczał godności, szacunku i troski na co dzień, co sprawia, że życie w późniejszych latach staje się pełne spokoju, radości i satysfakcji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

+48 503 082 689 | biuro@seniorcare.waw.pl | Kazuń Nowy ul. Złota 11

Zadzwoń +48 503 082 689