Dom opieki Józefów prywatny dom seniora i spokojnej starości

Nasz prywatny dom opieki Józefów zapewnia opiekę specjalistów, pielęgniarek i lekarzy nad seniorami i osobami starszymi. Kierujemy się empatią, życzliwością i zrozumieniem. Dbamy o to, żeby w ośrodku zawsze panowała rodzinna atmosfera. Działamy w nowym budynku z 2022 roku – posiadamy liczne udogodnienia dla seniorów oraz wyjątkowo dobre wyposażenie.

Opieka lekarza i pielęgniarki
Ceny już od 3900 zł
Siedziba w Kazuń Nowy, ul. Złota 11​

Zadzwoń i zapytaj o pobyt

Zadbamy o godne, komfortowe i bezpieczne warunki dla Twoich bliskich

Dom opieki Józefów prywatny dom seniora i spokojnej starości

Dom opieki Józefów dla seniora, spokojnej starości

Prowadzimy dom seniora Józefów zgodnie z najwyższymi standardami opieki. Zatrudniamy wykwalifikowanych opiekunów oraz pielęgniarki. W naszej codziennej pracy kierujemy się współczuciem, zrozumieniem i profesjonalizmem. Podopieczni zamieszkujący nasz dom spokojnej starości Józefów są pod czujną opieką. Prowadzimy regularne badania i sprawdzamy stan zdrowia seniorów. Zajmujemy się codziennymi obowiązkami, dzięki czemu Twoi bliscy będą ze spokojem przeżywać jesień życia.

Dom seniora Józefów - rodzinna atmosfera

Od dawna prowadzimy z największym zaangażowaniem dom opieki Józefów. Oferujemy pobyt krótko- i długoterminowy. Zapewniamy niezwykle komfortowe warunki. Dzięki nam seniorzy nie muszą przejmować się codziennymi obowiązkami, takimi jak robienie zakupów, gotowanie czy sprzątanie.

Rodzinna atmosfera

Wszystkie zadania realizujemy w taki sposób, żeby nasz dom opieki Józefów przepełniała rodzinna atmosfera. Staramy się stworzyć atmosferę domowego ciepła, gdzie każdy Pensjonariusz może czuć się jak w swoim własnym domu.

Całodobowa opieka

Nasza placówka oferuje całodobową opiekę, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo i wsparcie naszym Pensjonariuszom. Doświadczony personel jest dostępny 24 godziny na dobę, gotowy sprostać wszelkim potrzebom zdrowotnym, emocjonalnym czy towarzyskim.

Komfortowe warunki

Posiadamy nowoczesne udogodnienia, takie jak windy, przystosowane łazienki i wspólne przestrzenie rekreacyjne. Nasz personel kieruje się troską o najmniejsze detale, aby zapewnić wysoki standard życia naszych mieszkańców.

dom seniora spokojnej starości

Bardzo dobra i profesjonalna opieka dla osób z problemami wieku podeszłego. Jest miła , serdeczna atmosfera . Dziękuję za troskę i zapewnienie dobrego komfortu życia mamy.

Julitta Kryńska Avatar Julitta Kryńska
14 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona z opieki . Dla mnie 10/10

Beata Avatar Beata
30 marca 2024

Dziękuję za opiekę nad moim tatą.... Pan Przemek ma serce na dłoni. Dba o swoich podopiecznych. Wielkie podziekowania dla Pani Anety, która wkładała tyle wysiłku w dbanie o tatę.. zdecydowanie polecam jeśli rodzina potrzebuje wsparcia w opiece ... dziękuję Senior Care

Joanna Wakarecy Avatar Joanna Wakarecy
23 marca 2024

Prywatny dom opieki Józefów i dom spokojnej starości

Nasz prywatny dom opieki Józefów tworzy wyspecjalizowana i świetnie przygotowana kadra. Zatrudniamy personel, dla którego opieka nad osobami starszymi to powołanie. Zdajemy sobie sprawę, że każda osoba jest jednostką o unikalnych doświadczeniach, potrzebach i historii życiowej. Nasza kadra doskonale rozumie, jak ważne jest okazywanie zrozumienia, troski i ciepła w codziennej opiece nad seniorami.

 • Opieka pielęgniarek i lekarza
 • Pomoc medyczna w każdej sytuacji
 • Regularne badania lekarskie
 • Ćwiczenia na specjalnie przygotowanej sali
 • Dieta dostosowana do zaleceń lekarskich
Dbamy przede wszystkim o zdrowie naszych Pensjonariuszy. Dzięki temu nasz dom seniora Józefów sprzyja długiemu i spokojnemu życiu. Dążymy do tego, aby nasi Pensjonariusze czuli się nie tylko bezpieczni, ale również docenieni i zrozumiani. Pielęgniarki, opiekunowie, terapeuci zajęciowi i inni pracownicy są stale doskonaleni, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami medycznymi i metodykami opieki.

Prowadzony przez nas dom opieki Józefów mieści się w nowoczesnym budynku z 2022 roku, który został dostosowany do potrzeb seniorów. Nie ma w nim żadnych barier architektonicznych, które uniemożliwiałyby spokojne przemieszczanie się lub stwarzały jakiekolwiek zagrożenie dla zdrowia lub życia.

 • Brak barier architektonicznych
 • Winda
 • Poręcze i ułatwienia
 • Przestrzeń zabezpieczona przed wypadkami
 • Komfortowe i wygodne pokoje

Posiadamy jedno-, dwu- i trzyosobowe pokoje dy dyspozycji. Nasz dom spokojnej starości Józefów jest wyjątkowo komfortowy i świetnie przygotowany. Dbamy o to, aby także nasz zespół był zawsze gotowy sprostać wszelkim wyzwaniom związanym z opieką nad różnorodnymi potrzebami seniorów. Przygotowaliśmy przestrzeń, w której seniorzy mogą spędzać wolny czas, realizować swoje pasje i zwyczajnie cieszyć się życiem bez żadnych zmartwień.

Dom spokojnej starości Józefów – całodobowa opieka

Na każdym kroku pilnujemy tego, żeby jakość opieki w naszym ośrodku była jak najlepsza. Jako dom opieki Józefów posiadamy liczne certyfikaty i wyróżnienia. Troskę o najwyższe możliwe standardy doceniła Krajowa Izba Domów Opieki, wydając swoją rekomendację dla naszego ośrodka. Codziennie ciężko pracujemy, żeby utrzymać renomę i spełniać oczekiwania Pensjonariuszy. Kładziemy duży nacisk zarówno na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne, dlatego atmosfera rodzinnego ciepła jest dla nas taka ważna.

 • Rekomendacja Krajowej Izby Domów Opieki
 • Wpis do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub w podeszłym wieku

W naszym ośrodku odnajdzie się każdy, niezależnie od jego przekonań, poglądów czy stanu zdrowia. Gwarantujemy najwyższej jakości opiekę medyczną oraz ciekawie zaplanowany czas. Dbamy o to, żeby wszyscy Pensjonariusze czuli się dobrze, komfortowo i bezpiecznie. Zadbaj o komfort swoich bliskich w jesieni ich życia i wybierz nasz dom opieki. Zapraszamy do skorzystania z opieki naszego empatycznego i wykwalifikowanego zespołu w ośrodku, gdzie troska o drugiego człowieka jest sercem działalności.

 

+48 503 082 689 | biuro@seniorcare.waw.pl | Kazuń Nowy ul. Złota 11

Zadzwoń +48 503 082 689