Dom opieki Łomianki prywatny dom seniora i spokojnej starości

Nasz prywatny dom opieki Łomianki zapewnia całodobową opiekę. Oferujemy możliwość pobytu krótko- i długoterminowego dla osób starszych i chorych. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, która w swojej pracy kieruje się empatią, cierpliwością i zrozumieniem. Wybierz nasz dom spokojnej starości Łomianki gdzie zadbamy o Twoich bliskich. Nowoczesny i wysoki standard wykończenia domu spokojnej starości dodaje komfortu naszym pensjonariuszom.

Opieka lekarza i pielęgniarki
Ceny już od 3900 zł
Siedziba w Kazuń Nowy, ul. Złota 11​

Zadzwoń i zapytaj o pobyt

Zadbamy o godne, komfortowe i bezpieczne warunki dla Twoich bliskich

Dom opieki Łomianki prywatny dom seniora i spokojnej starości

Dom opieki Łomianki dla seniora, spokojnej starości

Nasi Pensjonariusze zamieszkują wygodne i dobrze wyposażone pokoje 1-, 2- i 3-osobowe. Dbamy o to, żeby w naszym ośrodku nikt nie czuł się samotnie. Dla osób w podeszłym wieku codzienne obowiązki często są poważnym problemem. Dzięki całodobowej opiece oraz wsparciu rozwiązujemy ten problem. Zapewniamy opiekę medyczną – z ośrodkiem współpracują lekarze rodzinni gotowi pomóc w każdej sytuacji. Działamy w nowoczesnym budynku, który spełnia wszystkie standardy jakości i posiada liczne udogodnienia.

Dom seniora Łomianki - rodzinna atmosfera

Nowoczesny budynek

Działamy w budynku z 2022 roku. Posiadamy windę oraz liczne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Obiekt został wykończony w wysokim standardzie. Nasz dom opieki Łomianki gwarantuje wygodne warunki bytowe, ciszę, spokój i możliwość beztroskiego odpoczynku dla osób w podeszłym wieku.

Całodobowa pomoc

Jesteśmy gotowi pomóc naszym Pensjonariuszom z ich problemami przez całą dobę. W ośrodku zawsze czuwa wykwalifikowany personel, który jest w stanie poradzić sobie z wszelkimi problemami. Nasz dom spokojnej starości Łomianki to miejsce, w którym każdy senior będzie czuł się dobrze zaopiekowany, niezależnie od stanu zdrowia.

Rodzinna atmosfera

Staramy się pomagać seniorom w podtrzymywaniu więzi rodzinnych i społecznych. Pilnujemy, żeby nikt nie czuł się wykluczony i pominięty. Nasz dom opieki Łomianki to miejsce przyjazne i pełne domowego ciepła. Pensjonariusze mają do dyspozycji specjalnie przygotowany pokój gościnny dla rodziny i bliskich.

dom seniora spokojnej starości

Bardzo dobra i profesjonalna opieka dla osób z problemami wieku podeszłego. Jest miła , serdeczna atmosfera . Dziękuję za troskę i zapewnienie dobrego komfortu życia mamy.

Julitta Kryńska Avatar Julitta Kryńska
14 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona z opieki . Dla mnie 10/10

Beata Avatar Beata
30 marca 2024

Dziękuję za opiekę nad moim tatą.... Pan Przemek ma serce na dłoni. Dba o swoich podopiecznych. Wielkie podziekowania dla Pani Anety, która wkładała tyle wysiłku w dbanie o tatę.. zdecydowanie polecam jeśli rodzina potrzebuje wsparcia w opiece ... dziękuję Senior Care

Joanna Wakarecy Avatar Joanna Wakarecy
23 marca 2024
dom opieki łomianki prywatny

POBYTY TYMCZASOWE

Pobyt dzienny w domu seniora SENIOR CARE oferowany jest przede wszystkim osobom potrzebującym specjalistycznej opieki medycznej w ciągu dnia (osobom starszym, chorym, którzy są w trakcie rekonwalescencji po pobycie w szpitalu, w trakcie urlopu opiekunów oraz innych czasowych potrzeb).
Szukasz dom opieki Warszawa i okolice, który zapewni twoim bliskim przyjazną atmosferę, bezpieczeństwo i godne warunki życia? Skontaktuj się z nami

dom seniora łomianki spokojnej starości

POBYTY STAŁY

Z całodobowego pobytu w Łomiankach mogą korzystać przede wszystkim osoby, które ze względu na słaby stan psychiczny lub fizyczny wymagają nieustannej opieki lekarzy, pielęgniarek i opiekunów. W domu opieki SENIOR CARE wiemy, jak ważne jest zdrowie i komfort psychiczny naszych pacjentów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by mieli zapewnioną profesjonalną opiekę i wsparcie w codziennych czynnościach. Wszyscy nasi pacjenci mogą korzystać ze wsparcia pielęgniarek, rehabilitantów i lekarzy.

Jako dom seniora Łomianki zapewniamy

Nasz dom opieki Łomianki jest prowadzony przez zespół wykwalifikowanych pielęgniarek i opiekunów. Tworzymy życzliwą atmosferę pełną domowego ciepła i życzliwości. Każdy nasz Pensjonariusz może spędzać swoje dni otoczony szacunkiem i troską. Wszystkim okazujemy współczucie i życzliwość.

Bardzo dobra i profesjonalna opieka dla osób z problemami wieku podeszłego. Jest miła , serdeczna atmosfera . Dziękuję za troskę i zapewnienie dobrego komfortu życia mamy.

Julitta Kryńska Avatar Julitta Kryńska
14 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona z opieki . Dla mnie 10/10

Beata Avatar Beata
30 marca 2024

Dziękuję za opiekę nad moim tatą.... Pan Przemek ma serce na dłoni. Dba o swoich podopiecznych. Wielkie podziekowania dla Pani Anety, która wkładała tyle wysiłku w dbanie o tatę.. zdecydowanie polecam jeśli rodzina potrzebuje wsparcia w opiece ... dziękuję Senior Care

Joanna Wakarecy Avatar Joanna Wakarecy
23 marca 2024

Prywatny dom opieki Łomianki

Dom seniora Senior Care wyróżnia się doskonałą lokalizacją. W pobliżu znajduje się lotnisko (7km), Nowy Dwór Mazowiecki (3km), Warszawa (24km). Co więcej obiekt zlokalizowany jest w spokojnej, pełnej zieleni miejscowości Kazuń Nowy. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna dla naszych pacjentów jest cisza, spokój i komfort, dlatego budynek znajduje się pośród zieleni. Na miejscu znajduje się duży i elegancki ogród z zielenią, który wyposażony jest w funkcjonalne i eleganckie meble ogrodowe, ławeczki i nieduży ogród z ziołami.

Każdy senior trafiający do centrum o nazwie SENIOR CARE może liczyć na komfortowe warunki pobytu. Niezależnie od tego, czy chodzi o pobyt stały, czy też tylko tymczasowy. Zatrudnione tutaj osoby mają doświadczenie w opiece nad osobami w podeszłym wieku oraz takimi, które zmagają się z poważnymi chorobami. Wiedzą więc, co należy zrobić, aby zapewnić pensjonariuszom warunki najbardziej dla nich korzystne. Z oferty centrum SENIOR CARE mogą skorzystać również mieszkańcy Łomianek i jej okolic.

Pobyt tymczasowy

Celem takiego pobytu jest najczęściej powrót do sprawności po przebytym urazie lub chorobie. Chory trafia do ośrodka po wcześniejszym pobycie w szpitalu. Będzie miał zapewniony dostęp do wszystkich tych wygód, z których korzystają pensjonariusze przebywający tutaj na stałe. Osoba przebywająca tu tymczasowo może liczyć na zrozumienie i wszelką potrzebną pomoc ze strony personelu.

Pobyt stały

Czasem dochodzi do takiej sytuacji, w której nie jesteś już w stanie sprawować opieki nad osobą w podeszłym wieku z Twojej najbliższej rodziny lub taką, która cierpi na poważną chorobę. Umieszczenie jej w takim centrum, jak SENIOR CARE staje się wtedy jedyną możliwością pomocy. To zrozumiałe, ze trudno jest podjąć taką decyzję. Możesz być jednak pewien, że osoba umieszczona w tym ośrodku będzie miała zapewnione znakomite warunki.

Niezależnie od tego, jak długo potrwa pobyt w centrum SENIOR CARE pensjonariusz może liczyć na wiele udogodnień. Zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu nie ma żadnych barier architektonicznych, które mogłyby utrudnić codzienne funkcjonowanie.

W jednym pokoju może zamieszkiwać od jednej do trzech osób. Odwiedziny osób należących do bliskiej rodziny pensjonariusza mogą odbywać się w specjalnie do tego celu przygotowanym pokoju gościnnym. W budynku znajduje się kaplica. Serwowane tutaj dania przygotowywane są według zaleceń lekarzy. Zostają uwzględnione potrzeby cukrzyków oraz osób cierpiących na inne poważne choroby. O czystość dba personel zajmujący się sprzątaniem. 

Jesteś mieszkańcem Łomianek i zainteresowała Cię oferta centrum SENIOR CARE? Zadzwoń lub napisz, aby uzyskać więcej informacji.

Nasz dom seniora Łomianki uzyskał wpis do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub w podeszłym wieku. Udało się to nam dzięki codziennym staraniom całego zespołu oraz bardzo skutecznym procedurom. Pomagamy seniorom w godnym i beztroskim przeżyciu jesieni ich życia. Stawiamy na najwyższą jakość opieki i zatrudniamy wyłącznie osoby, dla których pomoc jest nie tylko pracą, ale też pasją.

Posiadamy rekomendację Krajowej Izby Domów Opieki. Stworzyliśmy dom opieki Łomianki, w którym każdy senior może poczuć się jak u siebie. Wygodne pokoje z osobnymi łazienkami, świetlica, sala ćwiczeń, kaplica oraz pokój gościnny dla rodzin i bliskich cały czas są do dyspozycji seniorów, którzy mogą z nich korzystać. Troszczymy się o dobre samopoczucie naszych Pensjonariuszy i ich stan zdrowia.

Dom spokojnej starości Łomianki

Oprócz kontaktu z lekarzem internistą nasz dom opieki Łomianki zapewnia całodobową opiekę. Dbamy o to, żeby nasi Podopieczni czuli się jak najlepiej. Mamy doświadczenie w opiekowaniu się osobami chorymi, także przewlekle. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, żeby seniorzy czuli się dobrze i mogli z godnością czerpać radość z życia. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny, oferując dopasowany jadłospis i program ćwiczeń.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy może mieć inne upodobania i potrzeby. Dlatego nasz dom opieki Łomianki jest dobrze wyposażony. Posiadamy świetlicę, na której w ciągu dnia seniorzy mogą spędzać czas wolny. Zapewniamy regularny kontakt z lekarzem rodzinnym, a w razie potrzeby także ze specjalistami. Nie godzimy się na żadne kompromisy w kwestii zdrowia. Pomagamy Pensjonariuszom w każdym wieku, niezależnie od stanu ich zdrowia. Każdy zasługuje na uśmiech.

Nasz dom opieki Łomianki zapewnia 5 posiłków dziennie. Dania są smaczne, domowe i przygotowane przez doświadczonych kucharzy. Mamy własną kuchnię, w której wykorzystujemy wyłącznie składniki najwyższej jakości. Zapewniamy wszystko, co jest potrzebne do codziennej bezproblemowej egzystencji. Zdejmujemy z barków seniorów ciężar codziennego życia, żeby mogli w końcu beztrosko zająć się celebrowaniem każdego dnia.

Nasze pokoje posiadają wyjątkowo komfortowe wyposażenie. Zadbaliśmy, żeby dom seniora Łomianki był wygodny i przyjazny dla każdego. Wygodne łóżka, materace i krzesła sprawdzają się nawet w przypadku osób, które mają poważne problemy z kręgosłupem. Przemyśleliśmy przestrzeń ośrodka pod kątem potencjalnych wypadków i zabezpieczyliśmy wszystkie obiekty, które mogłyby stanowić zagrożenie. Prowadzimy prywatny dom opieki Łomianki z zaangażowaniem, oddaniem i empatią. Skorzystaj z naszej oferty i zapewnij swoim bliskim komfortową i bezpieczną radość z życia pod naszym dachem.

Dlaczego warto zdecydować się na dom opieki w Łomiankach

Istnieje wiele powodów, dla których zdecydowanie się na dom opieki może być dobrą decyzją. Jedną z głównych zalet jest to, że mieszkańcy mogą otrzymać całodobową opiekę i wsparcie. Oznacza to, że w razie potrzeby zawsze jest ktoś do pomocy, co może być szczególnie korzystne dla osób cierpiących na takie schorzenia, jak demencja, czy choroba Parkinsona.

Domy spokojnej starości mogą również zapewnić dostęp do specjalistycznej opieki i udogodnień, które zazwyczaj nie są dostępne w zwykłych domach. Ostatecznie, wybór domu opieki może zapewnić spokój umysłu, wiedząc, że Twoja ukochana osoba będzie pod dobrą opieką. Oprócz tego, decydując się na dom spokojnej starości można liczyć na:

  1. Dostęp do opieki medycznej: Jedną z największych zalet domu opieki jest to, że mieszkańcy mają dostęp do opieki medycznej pielęgniarek i lekarzy. Regularnie kontrolują i dbają o zdrowie Twoich bliskich.
  2. Pomoc w wykonywaniu codziennych czynności życiowych: Personel domu opieki może pomóc mieszkańcom w podstawowych czynnościach, takich jak kąpiel, ubieranie się i jedzenie. Może to być ogromna ulga dla rodzin, które same nie są w stanie zapewnić sobie tego poziomu opieki.
  3. Interakcje społeczne: Domy opieki zapewniają mieszkańcom możliwość socjalizacji i interakcji z innymi ludźmi na co dzień. Istnieje wiele wspaniałych opcji, a my jesteśmy tu po to, aby ułatwić ten proces. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszym domu spokojnej starości. Domy opieki dla seniora – to świetne rozwiązanie, Senior Care Łomianki – zadzwoń do nas i dowiedz się więcej.

+48 503 082 689 | biuro@seniorcare.waw.pl | Kazuń Nowy ul. Złota 11

Zadzwoń +48 503 082 689