DOM OPIEKI SENIOR CARE – ŁOMIANKI – okolice

Oferta dom spokojnej starości Łomianki

Dom opieki SENIOR CARE świadczy profesjonalną pomoc, kompleksową opiekę medyczną nad chorymi, osobami starszymi, wymagającymi całodobowej i tymczasowej opieki. Doświadczony personel medyczny robi wszystko, co w jego mocy, by każdy pacjent miał zagwarantowaną najwyższą opiekę, maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Dodatkowo podopieczni mogą liczyć na wysokie standardy panujące w obiekcie.

Dom opieki dla seniora | Łomianki

Cena za pobyt od 3900 zł

Szczegółowych informacji odnośnie cen udzielamy telefonicznie lub e-mailowo. Zapraszamy do kontaktu

POBYTY TYMCZASOWE

Pobyt dzienny w domu seniora SENIOR CARE oferowany jest przede wszystkim osobom potrzebującym specjalistycznej opieki medycznej w ciągu dnia (osobom starszym, chorym, którzy są w trakcie rekonwalescencji po pobycie w szpitalu, w trakcie urlopu opiekunów oraz innych czasowych potrzeb).

POBYTY STAŁY

Z całodobowego pobytu w Łomiankach mogą korzystać przede wszystkim osoby, które ze względu na słaby stan psychiczny lub fizyczny wymagają nieustannej opieki lekarzy, pielęgniarek i opiekunów. W domu opieki SENIOR CARE wiemy, jak ważne jest zdrowie i komfort psychiczny naszych pacjentów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by mieli zapewnioną profesjonalną opiekę i wsparcie w codziennych czynnościach. Wszyscy nasi pacjenci mogą korzystać ze wsparcia pielęgniarek, rehabilitantów i lekarzy.

W zakresie USŁUG BYTOWYCH zapewniamy:

Zapewniamy

Prywatny dom opieki

Dom seniora Senior Care wyróżnia się doskonałą lokalizacją. W pobliżu znajduje się lotnisko (7km), Nowy Dwór Mazowiecki (3km), Warszawa (24km). Co więcej obiekt zlokalizowany jest w spokojnej, pełnej zieleni miejscowości Kazuń Nowy. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna dla naszych pacjentów jest cisza, spokój i komfort, dlatego budynek znajduje się pośród zieleni. Na miejscu znajduje się duży i elegancki ogród z zielenią, który wyposażony jest w funkcjonalne i eleganckie meble ogrodowe, ławeczki i nieduży ogród z ziołami.

Każdy senior trafiający do centrum o nazwie SENIOR CARE może liczyć na komfortowe warunki pobytu. Niezależnie od tego, czy chodzi o pobyt stały, czy też tylko tymczasowy. Zatrudnione tutaj osoby mają doświadczenie w opiece nad osobami w podeszłym wieku oraz takimi, które zmagają się z poważnymi chorobami. Wiedzą więc, co należy zrobić, aby zapewnić pensjonariuszom warunki najbardziej dla nich korzystne. Z oferty centrum SENIOR CARE mogą skorzystać również mieszkańcy Łomianek i jej okolic.    

Pobyt tymczasowy

Celem takiego pobytu jest najczęściej powrót do sprawności po przebytym urazie lub chorobie. Chory trafia do ośrodka po wcześniejszym pobycie w szpitalu. Będzie miał zapewniony dostęp do wszystkich tych wygód, z których korzystają pensjonariusze przebywający tutaj na stałe. Osoba przebywająca tu tymczasowo może liczyć na zrozumienie i wszelką potrzebną pomoc ze strony personelu. 

Pobyt stały

Czasem dochodzi do takiej sytuacji, w której nie jesteś już w stanie sprawować opieki nad osobą w podeszłym wieku z Twojej najbliższej rodziny lub taką, która cierpi na poważną chorobę. Umieszczenie jej w takim centrum, jak SENIOR CARE staje się wtedy jedyną możliwością pomocy. To zrozumiałe, ze trudno jest podjąć taką decyzję. Możesz być jednak pewien, że osoba umieszczona w tym ośrodku będzie miała zapewnione znakomite warunki.

Niezależnie od tego, jak długo potrwa pobyt w centrum SENIOR CARE pensjonariusz może liczyć na wiele udogodnień. Zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu nie ma żadnych barier architektonicznych, które mogłyby utrudnić codzienne funkcjonowanie. W jednym pokoju może zamieszkiwać od jednej do trzech osób. Odwiedziny osób należących do bliskiej rodziny pensjonariusza mogą odbywać się w specjalnie do tego celu przygotowanym pokoju gościnnym. W budynku znajduje się kaplica. Serwowane tutaj dania przygotowywane są według zaleceń lekarzy. Zostają uwzględnione potrzeby cukrzyków oraz osób cierpiących na inne poważne choroby. O czystość dba personel zajmujący się sprzątaniem. 

Jesteś mieszkańcem Łomianek i zainteresowała Cię oferta centrum SENIOR CARE? Zadzwoń lub napisz, aby uzyskać więcej informacji.    

Dlaczego warto zdecydować się na dom opieki, seniora – spokojnej starości Senior Care w Łomiankach?

Istnieje wiele powodów, dla których zdecydowanie się na dom opieki może być dobrą decyzją. Jedną z głównych zalet jest to, że mieszkańcy mogą otrzymać całodobową opiekę i wsparcie. Oznacza to, że w razie potrzeby zawsze jest ktoś do pomocy, co może być szczególnie korzystne dla osób cierpiących na takie schorzenia, jak demencja, czy choroba Parkinsona. Domy spokojnej starości mogą również zapewnić dostęp do specjalistycznej opieki i udogodnień, które zazwyczaj nie są dostępne w zwykłych domach. Ostatecznie, wybór domu opieki może zapewnić spokój umysłu, wiedząc, że Twoja ukochana osoba będzie pod dobrą opieką. Oprócz tego, decydując się na dom spokojnej starości można liczyć na:

  1. Dostęp do 24-godzinnej opieki medycznej: Jedną z największych zalet domu opieki jest to, że mieszkańcy mają dostęp do całodobowej opieki medycznej. Jeśli Twój bliski ma nagłe zagrożenie zdrowia, zawsze będzie ktoś pod ręką, aby pomóc.
  2. Pomoc w wykonywaniu codziennych czynności życiowych: Personel domu opieki może pomóc mieszkańcom w podstawowych czynnościach, takich jak kąpiel, ubieranie się i jedzenie. Może to być ogromna ulga dla rodzin, które same nie są w stanie zapewnić sobie tego poziomu opieki.
  3. Interakcje społeczne: Domy opieki zapewniają mieszkańcom możliwość socjalizacji i interakcji z innymi ludźmi na co dzień. Istnieje wiele wspaniałych opcji, a my jesteśmy tu po to, aby ułatwić ten proces. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszym domu spokojnej starości. Domy opieki dla seniora – to świetne rozwiązanie, Senior Care Łomianki – zadzwoń do nas i dowiedz się więcej.

 

 

Tworzymy bezpieczne i profesjonalne miejsce, dla Twoich bliskich.