Dom opieki Jabłonna prywatny dom seniora i spokojnej starości

Nasz prywatny dom opieki Jabłonna gwarantuje profesjonalną opiekę na wysokim poziomie. Zapewniamy opiekę pielęgniarską i lekarską. Seniorzy znajdują się w pieczy doświadczonych i wykwalifikowanych opiekunów z wieloletnim stażem. Działamy w spokojnej i cichej lokalizacji. Pobyt w naszym domu spokojnej starości to szansa na komfortową jesień życia dla Twoich bliskich.

Opieka lekarza i pielęgniarki
Ceny już od 3900 zł
Siedziba w Kazuń Nowy, ul. Złota 11​

Zadzwoń i zapytaj o pobyt

Zadbamy o godne, komfortowe i bezpieczne warunki dla Twoich bliskich

Dom opieki jabłonna prywatny dom seniora i spokojnej starości

Dom opieki Jabłonna dla seniora, spokojnej starości

Zatrudniamy wykwalifikowany personel, który każdego dnia świadczy opiekę na bardzo wysokim poziomie. Świadczy o tym rekomendacja Krajowej Izby Domów Opieki oraz wpis do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub w podeszłym wieku. Przestrzegamy niezwykle restrykcyjnych standardów opieki, dzięki czemu nasz dom spokojnej starości Jabłonna jest przyjazny dla każdego.

Dom seniora Jabłonna - rodzinna atmosfera

Doświadczenie

Nasz dom opieki Jabłonna tworzą ludzie z bogatym doświadczeniem zawodowym i życiowym. Zdobyta wiedza pozwala nam zrozumieć unikalne potrzeby każdej osoby starszej, dostosowując nasze usługi do indywidualnych oczekiwań.

Profesjonalizm

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych profesjonalistów, którzy podejście do opieki nad seniorami traktują jako misję. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami opieki zdrowotnej, zapewniając kompleksową i skrupulatną troskę o naszych Pensjonariuszy.

Empatia

Nasi opiekunowie są nie tylko specjalistami w swoich dziedzinach, ale także ludźmi o wielkim sercu. Dbamy o to, aby nasi pracownicy byli empatyczni, zawsze gotowi do wysłuchania i zrozumienia potrzeb naszych Pacjentów. To wyróżnia nasz dom opieki Jabłonna na tle innych placówek.

Rodzinna atmosfera

Chcemy, aby nasi Pensjonariusze czuli się u nas jak w domu. Dlatego stawiamy na stworzenie przyjaznej i rodzinnej atmosfery. Organizujemy wspólne spotkania, wydarzenia oraz dbamy o to, aby każdy czuł się ważny i doceniany.

dom seniora spokojnej starości

Bardzo dobra i profesjonalna opieka dla osób z problemami wieku podeszłego. Jest miła , serdeczna atmosfera . Dziękuję za troskę i zapewnienie dobrego komfortu życia mamy.

Julitta Kryńska Avatar Julitta Kryńska
14 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona z opieki . Dla mnie 10/10

Beata Avatar Beata
30 marca 2024

Dziękuję za opiekę nad moim tatą.... Pan Przemek ma serce na dłoni. Dba o swoich podopiecznych. Wielkie podziekowania dla Pani Anety, która wkładała tyle wysiłku w dbanie o tatę.. zdecydowanie polecam jeśli rodzina potrzebuje wsparcia w opiece ... dziękuję Senior Care

Joanna Wakarecy Avatar Joanna Wakarecy
23 marca 2024

Prywatny dom opieki Jabłonna i dom spokojnej starości

Prowadzimy dom spokojnej starości Jabłonna, w którym realizujemy naszą misję, jaką jest opieka nad osobami starszymi i schorowanymi.

Zapewniamy:

  • budynek pozbawiony barier architektonicznych z windą,
  • pomieszczenia do prania i suszenia odzieży,
  • posiłki przygotowywane zgodnie z zaleceniami lekarskimi,
  • pokoje 1-, 2- i 3-osobowe z łazienkami,
  • pokój gościnny dla rodzin i bliskich,
  • świetlicę, salę ćwiczeń i kaplicę,
  • codzienne sprzątanie pokoi.

Nasze wnętrza zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić mieszkańcom przestrzeń do swobodnego poruszania się. Pomieszczenia są jasne, przestronne, a jednocześnie dostosowane do potrzeb osób starszych. Dbamy także o wszelkie środki bezpieczeństwa, dzięki którym nasz don seniora Jabłonna jest przyjazny i bezpieczny.

Dążymy do zapewnienia mieszkańcom najnowszych udogodnień. Od ergonomicznych łóżek po ułatwiające życie gadżety – nasze wyposażenie jest dostosowane do potrzeb seniorów, zapewniając im wygodę na co dzień. Dom opieki Jabłonna mieści się w nowoczesnym budynku z 2022 roku. Posiadamy windę oraz szereg udogodnień dla osób, które mają problemy z chodzeniem.

Nowoczesny budynek domu opieki seniora bez barier architektonicznych

Współpracujemy z pielęgniarkami i lekarzami z prawdziwego zdarzenia – zależy nam na tym, żeby zatrudniać wyłącznie najlepszy personel. Dzięki temu nasz dom seniora Jabłonna może zapewnić opiekę na najwyższym poziomie. Dostosowujemy opiekę zdrowotną do indywidualnych potrzeb każdego Pensjonariusza. Monitorujemy stan zdrowia, organizując regularne wizyty lekarskie i dostarczając niezbędne leki.

Opieka na najwyższym poziomie to nie tylko troska o zdrowie fizyczne, ale także o dobre samopoczucie psychiczne. Nasz prywatny dom opieki Jabłonna stwarza warunki do spokojnego wypoczynku, akceptacji i radości, aby nasi Pensjonariusze czuli się naprawdę jak w domu. Jesteśmy gotowi zawsze wysłuchać ich potrzeb. Czasem zwykła rozmowa potrafi zmienić dzień na dużo lepszy.

Dom spokojnej starości Jabłonna- całodobowa opieka

Dla seniorów trudy związane z codziennymi obowiązkami często okazują się zbyt dużym wysiłkiem. Dzięki naszej profesjonalnej pomocy i opiece Twoi bliscy skupią się na czerpaniu radości z życia. Prowadzimy dom seniora Otwock, który jest przyjazny dla Pensjonariuszy w każdym wieku. Najwyższa jakość opieki w naszym ośrodku została doceniona przez rekomendację Krajowej Izby Domów Opieki oraz wpis do rejestru placówek zapewniających całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub w podeszłym wieku.

Dbamy o to, żeby w całym obiekcie panowała rodzinna atmosfera. Pochylamy się nad problemami seniorów – u nas nikt nie jest zostawiony sam sobie. Opiekunowie i pielęgniarki wykazują się najwyższym poziomem empatii i zrozumienia. Radzimy sobie z opieką nad osobami chorymi oraz z trudnym charakterem. Pensjonariusze mogą spotykać się z bliskimi i rodziną w spokojnych warunkach, w komfortowym pomieszczeniu. Nasze pokoje są wygodne, czyste i nowoczesne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewnimy bezpieczną i wygodną jesień życia Twoim bliskim.

 

+48 503 082 689 | biuro@seniorcare.waw.pl | Kazuń Nowy ul. Złota 11

Zadzwoń +48 503 082 689