Dom opieki Palmiry prywatny dom seniora i spokojnej starości

Nasz prywatny dom opieki Palmiry SENIOR CARE Dom Seniora zapewnia całodobową opiekę nad osobami starszymi i chorymi. Nad bezpieczeństwem czuwają nasi specjaliści. Nowoczesny i wysoki standard wykończenia domu spokojnej starości dodaje komfortu naszym pensjonariuszom.

Opieka lekarza i pielęgniarki
Ceny już od 3900 zł

Zadzwoń i zapytaj o pobyt

Zadbamy o godne, komfortowe i bezpieczne warunki dla Twoich bliskich

Dom opieki Palmiry prywatny dom seniora i spokojnej starości

Dom opieki Palmiry

Cena za pobyt od 3900 zł

Szczegółowych informacji odnośnie cen udzielamy telefonicznie lub e-mailowo. Zapraszamy do kontaktu
full-shot-senior-couple-walking-together

POBYTY TYMCZASOWE

Szukasz placówki, która zapewni tymczasową opiekę bliskiej Ci osobie? Nie szukaj dalej niż nasz ośrodek! Oferujemy całodobową opiekę, która może pomóc w powrocie do zdrowia po pobycie w szpitalu, gdy opiekunowie są na wakacjach lub w przypadku innych tymczasowych potrzeb związanych z opieką. Nasz doświadczony i pełen empatii personel zapewni opiekę najwyższej jakości. Wiemy, że powierzenie bliskiej osoby pod opiekę innej osobie może być trudne, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jej komfort i bezpieczeństwo. Szukasz dom opieki Warszawa i okolice, który zapewni twoim bliskim przyjazną atmosferę, bezpieczeństwo i godne warunki życia? Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach.

Taking care of patient

POBYTY STAŁY

Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich potrzebuje stałej opieki medycznej, nasz ośrodek opieki jest do tego idealnie dostosowany i może być idealnym rozwiązaniem. Nasz doświadczony i wykwalifikowany personel zapewnia całodobową opiekę i pomoc, dbając o to, by zdrowie i dobre samopoczucie pacjenta było zawsze na pierwszym miejscu. Dzięki wygodnemu zakwaterowaniu i dostępowi do wyspecjalizowanych pielęgniarek, fizjoterapeutów i lekarzy, Ty lub bliska Ci osoba możecie odpocząć i zregenerować siły. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie najlepszej możliwej opieki dla każdego podopiecznego, dlatego możesz mieć pewność, że Ty lub Twoja bliska osoba zawsze otrzymacie opiekę najwyższej jakości. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej.

Jako dom seniora Palmiry zapewniamy

Prywatny dom opieki Palmiry

Mieszkasz w Palmirach lub jego bliskich okolicach? Ktoś z Twojej bliskiej rodziny będący w podeszłym wieku potrzebuje profesjonalnej opieki? Zapoznaj się z propozycjami, jakie ma dla osób starszych centrum o nazwie Dom Opieki Senior Care. Osoby odpowiedzialne za kierowanie tą placówką wpadły na pomysł jej prowadzenia 15 lat temu.

Jedna z osób z ich najbliższego otoczenia już zajmowała się taką działalnością. Kiedy podjęta została decyzja o uruchomieniu domu opieki dla seniorów zaczęto zastanawiać się nad najlepszą możliwą lokalizacją. Działka, którą zakupiono z myślą o budowie wydaje się być miejscem, które idealnie pasuje do założeń początkowego planu.

 

Jest stąd blisko zarówno do Warszawy, Palmir jak i do lotniska Modlin. Budynek został zaprojektowany w taki sposób, aby spełniał potrzeby seniorów zmagających się często z poważnymi chorobami. Oczywiście wśród takich osób znajdują się również ci, którzy mogą pochwalić się znakomitą jak na ich wiek kondycją.

Bardzo dobra i profesjonalna opieka dla osób z problemami wieku podeszłego. Jest miła , serdeczna atmosfera . Dziękuję za troskę i zapewnienie dobrego komfortu życia mamy.

Julitta Kryńska Avatar Julitta Kryńska
14 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona z opieki . Dla mnie 10/10

Beata Avatar Beata
30 marca 2024

Dziękuję za opiekę nad moim tatą.... Pan Przemek ma serce na dłoni. Dba o swoich podopiecznych. Wielkie podziekowania dla Pani Anety, która wkładała tyle wysiłku w dbanie o tatę.. zdecydowanie polecam jeśli rodzina potrzebuje wsparcia w opiece ... dziękuję Senior Care

Joanna Wakarecy Avatar Joanna Wakarecy
23 marca 2024

Nie każdy senior ma jednak tyle szczęścia. Co powinno znaleźć się na wyposażeniu każdego domu opieki? Na pewno takie przedmioty i akcesoria, które ułatwiają osobom starszym korzystanie z łazienki. Mowa jest tutaj o specjalnych uchwytach i krzesłach rehabilitacyjnych. Konieczne jest również zamontowanie w pokojach specjalnych dzwonków umożliwiających wezwanie pomocy w nagłym przypadku.

Biorąc pod uwagę wiek i stan zdrowia pensjonariuszy zakładu wystąpienie takiej sytuacji jest niestety prawdopodobne. Niezależnie od tego, czy chodzi o pobyt tymczasowy, czy też stały osoba przebywająca w placówce powinna mieć zapewnioną jak największą wygodę.

W przypadku Domu Opieki Senior Care zadbano o to, aby starsze osoby zakwaterowane tutaj mogły miło spędzić czas. Znajduje się tu sala do ćwiczeń wyposażona w nowoczesny sprzęt. Mogą się tu odbywać zajęcia prowadzone przez osobę posiadającą do tego odpowiednie kwalifikacje. W budynku można również znaleźć kaplicę oraz pokój przeznaczony do odwiedzin dla przybywających z wizytą osób należących do grona bliskiej rodziny pensjonariuszy. Zadzwoń lub napisz, aby uzyskać więcej informacji.

Dom spokojnej starości Palmiry

SENIOR CARE to miejsce, które może stać się bezpieczną przystanią dla osób starszych i ciężko chorych. Zatrudnione tutaj osoby posiadają odpowiednią wiedzę na temat tego, jak należy się opiekować osobami w podeszłym wieku oraz tymi, którzy zmagają się z ciężkimi chorobami.

Budynek, w którym mieści się centrum jest w pełni przystosowany do potrzeb pensjonariuszy. Zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz nie ma żadnych barier architektonicznych, które mogłyby stanowić przeszkodę nie do pokonania dla starszych i chorych.

Obiekt został zaprojektowany w taki sposób, aby w pełni służył osobom tutaj przebywającym. Niezależnie od tego, jak długo potrwa pobyt. Jeśli zdecydujesz się na umieszczenie tutaj członka Twojej bliskiej rodziny możesz liczyć na profesjonalizm personelu. Oferta centrum SENIOR CARE jest skierowana również do mieszkańców Palmir.

Dom seniora Palmiry oferuje pobyty tymczasowe i stałe

Pobyt tymczasowy
Celem jest przywrócenie danej osoby do pełnej sprawności po przebytym urazie lub chorobie. Czasem niestety nie jest to możliwe. Wtedy należy zrobić wszystko, aby taka osoba uzyskała chociaż częściową sprawność. Pensjonariusze przebywający w centrum SENIOR CARE tymczasowo najczęściej mają za sobą pobyt w szpitalu.

Możesz być pewien tego, że zostają im zapewnione odpowiednie dla ich potrzeb warunki codziennego funkcjonowania. Zadba o to wykwalifikowany personel. Dotyczy to również takich kwestii, jak sprzątanie pokoi, w których przebywają pensjonariusze.

Pobyt stały
Do centrum SENIOR CARE trafiają też takie osoby, które pozostaną tu już na stałe. Ich bliskim często trudno jest podjąć decyzję dotyczącą umieszczenia ich w takim miejscu.

Jest to całkowicie zrozumiałe. Wiedzo tym, że każdy z pensjonariuszy przebywających tutaj na stałe ma zapewnione takie warunki, które umożliwiają mu jak największą wygodę. Przygotowywane dla takiej osoby posiłki będą spełniać warunki określone wcześniej przez lekarza. Uwzględnione zostaną potrzeby cukrzyków oraz cierpiących na inne choroby.

Niezależnie od czasu pobytu każdy z pensjonariuszy ma zapewniony dostęp do licznych wygód. Jest to m.in. nowocześnie wyposażona sala do ćwiczeń. W budynku można również znaleźć pokój gościnny, w którym mogą się odbywać spotkania z odwiedzającą pensjonariusza rodziną. Z oferty SENIOR CARE mogą skorzystać również mieszkańcy Palmir.

+48 503 082 689 | biuro@seniorcare.waw.pl | Kazuń Nowy ul. Złota 11

Zadzwoń +48 503 082 689