SENIOR CARE – Nowy Dwór Mazowiecki – okolice – Prywatny dom opieki

Oferta dom spokojnej starości Nowy Dwór Mazowiecki

SENIOR CARE to nowoczesny i profesjonalny dom opieki, który oferuje kompleksową pomoc i opiekę medyczną osobom starszym, schorowanym i wymagającym opieki (zarówno stałej, jak i tymczasowej). Lekarze, pielęgniarki i opiekunowie dokładają wszelkich starań, by każdy podopieczny miał wszystko to, czego potrzebuje i czuł się bezpiecznie. Personel zapewnia najwyższą opiekę, wygodę i maksymalny poziom bezpieczeństwa. Ponadto obiekt gwarantuje różnego rodzaju udogodnienia, znacznie ułatwiające codzienne funkcjonowanie osobom starszym i niepełnosprawnym.

Cena za pobyt od 3900 zł

Szczegółowych informacji odnośnie cen udzielamy telefonicznie lub e-mailowo. Zapraszamy do kontaktu

POBYTY TYMCZASOWE

Tymczasowy pobyt w SENIOR CARE to doskonała propozycja dla osób znajdujących się w trakcie rekonwalescencji po pobycie w szpitalu, urlopu swoich opiekunów, a jednocześnie wymagających specjalistycznej opieki medycznej.

POBYTY STAŁY

Całodobowy pobyt SENIOR CARE przeznaczony jest dla osób wymagających stałej opieki i wsparcia ze względu na zły stan zdrowia psychicznego lub fizycznego. Nasz personel medyczny dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim podopiecznym jak najlepszą opiekę oraz zagwarantować im wysoki komfort i dobre samopoczucie. Oferujemy szereg usług i zajęć dostosowanych do ich potrzeb i zawsze służymy pomocą i wsparciem. Jeśli Ty lub ktoś z Twoich bliskich potrzebuje stałej opieki i wsparcia, skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

W zakresie USŁUG BYTOWYCH zapewniamy:

Zapewniamy

DOM SPOKOJNEJ STARPŚCI DLA SENIORA | NOWY DWÓR MAZOWIECKI

Prywatny dom opieki Nowy Dwór Mazowiecki

Senior Care ma świetną lokalizację. Zaledwie 7km od obiektu znajduje się lotnisko. Budynek zlokalizowany jest w spokojnej, zielonej okolicy ok. 3km od Nowego Dworu Mazowieckiego i 24km od Warszawy. Podopieczni mają do dyspozycji duży i atrakcyjny ogród z zielenią,  wraz z funkcjonalnymi i eleganckimi meblami ogrodowymi, ławeczkami i niedużym ogrodem z ziołami. 

 

Dlaczego warto zdecydować się na dom spokojnej starości dla seniora w Nowym Dworze Mazowieckim?

Istnieje wiele powodów, dla których zdecydowanie się na dom opieki może być dobrą decyzją. Jedną z głównych zalet jest to, że mieszkańcy mogą otrzymać całodobową opiekę i wsparcie. Oznacza to, że w razie potrzeby zawsze jest ktoś do pomocy, co może być szczególnie korzystne dla osób cierpiących na takie schorzenia, jak demencja, czy choroba Parkinsona. Domy spokojnej starości mogą również zapewnić dostęp do specjalistycznej opieki i udogodnień, które zazwyczaj nie są dostępne w zwykłych domach. Ostatecznie, wybór domu opieki może zapewnić spokój umysłu, wiedząc, że Twoja ukochana osoba będzie pod dobrą opieką. Oprócz tego, decydując się na dom spokojnej starości można liczyć na:

  1. Dostęp do 24-godzinnej opieki: Jedną z największych zalet domu opieki jest to, że mieszkańcy mają dostęp do całodobowej opieki. Jeśli Twój bliski ma nagłe zagrożenie zdrowia, zawsze będzie ktoś pod ręką, aby pomóc.
  2. Pomoc w wykonywaniu codziennych czynności życiowych: Personel domu opieki może pomóc mieszkańcom w podstawowych czynnościach, takich jak kąpiel, ubieranie się i jedzenie. Może to być ogromna ulga dla rodzin, które same nie są w stanie zapewnić sobie tego poziomu opieki.
  3. Interakcje społeczne: Domy opieki zapewniają mieszkańcom możliwość socjalizacji i interakcji z innymi ludźmi na co dzień. Istnieje wiele wspaniałych opcji, a my jesteśmy tu po to, aby ułatwić ten proces. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszym domu spokojnej starości.

Tworzymy bezpieczne i profesjonalne miejsce, dla Twoich bliskich.

Zadzwoń +48 503 082 689