SENIOR CARE – WARSZAWA – POD WARSZAWĄ – okolice

Oferta dom spokojnej starości pod Warszawą

Dom opieki SENIOR CARE zajmuje się świadczeniem wielostronnej opieki nad osobami starszymi i schorowanymi. Na miejscu pracuje wykwalifikowany, doświadczony i empatyczny personel, który dokłada wszelkich starań, aby każdy podopieczny miał zapewnioną maksymalną wygodę i bezpieczeństwo. Na komfort pacjentów dodatkowo wpływa wysoki poziom wykończenia budynku.

Cena za pobyt od 3900 zł

Szczegółowych informacji odnośnie cen udzielamy telefonicznie lub e-mailowo. Zapraszamy do kontaktu

POBYTY TYMCZASOWE

Pobyt dzienny w naszym domu seniora to doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują nieustannej opieki w ciągu dnia. Oferta skierowana jest dla osób starszych, osób znajdujących się w trakcie rekonwalescencji po pobycie w szpitalu, urlopu opiekunów, a także innych potrzeb czasowych opiekunów.

POBYTY STAŁY

Oferta pobytu całodobowego jest skierowana szczególnie do pacjentów, którzy z uwagi na niekorzystny stan psychiczny lub fizyczny potrzebują całodobowej opieki wykwalifikowanego personelu medycznego. Jesteśmy świadomi, jak bardzo istotne jest zdrowie naszych pacjentów, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by zagwarantować im wsparcie i opiekę na najwyższym poziomie oraz wysokiej jakości warunki pobytu. Nasi podopieczni mogą korzystać z opieki pielęgniarek, lekarzy i rehabilitantów.

W zakresie USŁUG BYTOWYCH zapewniamy:

Zapewniamy

Prywatny dom opieki pod Warszawą

Dom Seniora pod Warszawą Senior Care to miejsce, które stworzyliśmy z myślą o osobach starszych, które potrzebują nieustannej opieki. Spełnia on wyjątkową rolę, jest miejscem przytulnym i pełnym rodzinnego ciepła, w którym osoby schorowane i starsze mogą poczuć się, jak w domu. W trosce o dobro i komfort naszych podopiecznych zadbaliśmy o dobrą lokalizację.

Dom Senior Care znajduje się w spokojnej i zielonej miejscowości Kazuń Nowy, około 3 km od Nowego Dworu Mazowieckiego, 7 km do lotniska w Modlinie, 24 km do Warszawy.

Nieopodal znajdują się takie miejscowości, jak: Legionowo, Zielonka, Wołomin, czy Marki. Dom Senior Care to nowy (nowoczesny) budynek pozbawiony barier architektonicznych (winda, poręcze, brak progów). W budynku znajduje się monitoring, natomiast w pokojach zlokalizowany został specjalny system przywoławczy.

Nasi podopieczni, a także ich bliscy odwiedzający mogą korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu, parkingu oraz noclegów dla odwiedzających. Nasi podopieczni po zabiegach operacyjnych, urazach, ze schorzeniami neurologicznymi i ortopedycznymi mogą korzystać z wykwalifikowanej opieki. Każdy pacjent z demencją, otępieniem i chorobą Alzheimera oraz innymi chorobami może czuć się bezpiecznie. W Senior Care pracują specjaliści z powołaniem, cierpliwością, empatią i zrozumieniem, dla których wartością nadrzędną jest dobro pacjenta.

Ile kosztuje pobyt w domu opieki SENIOR CARE Warszawa i okolice?

 

SENIOR CARE Centrum Seniora to profesjonalny ośrodek, który gwarantuje kompleksową i specjalistyczną opiekę nad osobami starszymi i schorowanymi. Jeżeli bliska Ci osoba potrzebuje tymczasowej opieki, nasza placówka może zagwarantować jej całodobową pomoc, której potrzebuje. Pomagamy w rekonwalescencji po pobycie w szpitalu lub po prostu dajemy opiekunom chwile wytchnienia. Nasi doświadczeni medycy i opiekunowie zadbają o to, by ukochana osoba była pod najlepszą opieką. W naszym ośrodku oferujemy również pobyt stały, co oznacza całodobową opiekę wykwalifikowanego personelu medycznego. Mamy świadomość tego, jak istotne dla naszych mieszkańców jest zachowanie zdrowia i dobrego samopoczucia, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, by zagwarantować im komfortowe warunki życia i najlepszą pomoc medyczną. Zatrudniamy wyspecjalizowany personel pielęgniarskiego, rehabilitantów i lekarzy. Ile kosztuje pobyt w domu opieki? Nasze ceny zaczynają się już od 3500 zł za pobyt. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje na temat cen, koniecznie zadzwoń lub wyślij maila. Zapraszamy do kontaktu jeszcze dziś.


Dlaczego warto wybrać Dom opieki SENIOR CARE Centrum Seniora?

 

Niezależnie od powodów, dom opieki może zapewnić wiele korzyści. Należą do nich z pewnością całodobowy nadzór i profesjonalna opieka, interakcje społeczne z innymi podopiecznymi oraz dostęp do specjalistów medycznych i specjalistycznego sprzętu medycznego na miejscu. Jeśli szukasz domu opieki w Warszawie i okolicach dla bliskiej Ci osoby, to warto rozważyć SENIOR CARE Centrum Seniora. Gwarantuje on kompleksową opiekę nad osobami schorowanymi i potrzebującymi nieustannej opieki lekarzy. Zapewniamy wykwalifikowany personel oraz wysoki standard wykończenia, który dodaje komfortu naszym pensjonariuszom. Mogą oni wybrać długość trwania pobytu w naszym ośrodku. W zależności od potrzeb oferujemy pobyt tymczasowy i pobyt stały. W ramach pierwszej z tych opcji umożliwiamy całodobową pomoc udzielaną przez wykwalifikowaną kadrę. Pomagamy w rekonwalescencji po pobycie w szpitalu lub po prostu dajemy opiekunom chwilę wytchnienia. Zadbamy o to, aby bliska Ci osoba znajdowała się pod dobrą opieką. Natomiast pobyt stały daje naszym podopiecznym możliwość skorzystania z całodobowej opieki wykwalifikowanego personelu medycznego. Mamy świadomość tego, jak istotne dla naszych mieszkańców jest zachowanie zdrowia oraz doskonałego samopoczucia, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zagwarantować im przyjazne i komfortowe warunki życia oraz dostęp do profesjonalnego personelu pielęgniarskiego, rehabilitantów i lekarzy. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego ośrodka dom opieki Warszawa i okolice? Zapraszamy do kontaktu!

Tworzymy bezpieczne i profesjonalne miejsce, dla Twoich bliskich.